Рамки за снимки - от къде да си сваля

  • 176 694
  • 321
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Получи се! Получи се! newsm44 newsm44 newsm44
БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
А може ли някой да ми каже сайт, на който има разни елементчета-цветенца, калинки и др.подобни, които могат да се използват готови, за да си направи човек по-лесно сам рамка.Мерси предварително!

# 272
  • Мнения: 1 399
А може ли някой да ми каже сайт, на който има разни елементчета-цветенца, калинки и др.подобни, които могат да се използват готови, за да си направи човек по-лесно сам рамка.Мерси предварително!
На тази страница има калинки
Цялата тема е пълна с разни елементи, фонове и т.н. Има и препратки към други сайтове

Ето и продължението на темата

Само време да има човек да рови  ooooh!

# 273
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз се прибрах от морето и веднага нападнах Фотошопа. Само времето не ми стига, че малката все по петите ми върви. Довечера започвам тренировки наново.
Намерих интересни рамки, но ми трябва време да се специализирам.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 677
А някой да има някакви нови рамки, освен тези в руския сайт?

# 275
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ле-леее, напълних хард диска със снимки и рамки и ако довечера не изям боя ще е добре. Mr. Green Толкова красиви рамки има, че само качвам ли качвам. Довечера ще трябва поне да започна да ги ползвам. Като направя няколко добри ще се похваля тук.

# 276
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А някой да има някакви нови рамки, освен тези в руския сайт?

Че там малко ли са? Темата е в 4 части и ежедневно се добавят нови рамки.

# 277
  • Варна
  • Мнения: 677
Не съм казала, че са малко, просто питах за други. От руския сайт каквото ми хареса си свалих, не всички ми харесват, а и аз търся предимно детски рамки. Така че ще съм благодарна, ако някой ми каже откъде да си сваля още.

# 278
# 279
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Оооххх. Не е честно. Аз сериозно нямам повече място. И сега ще трябва да започна да ги записвам на дискове.

Само не се научих надписи да слагам с фотошопа, но като искам надпис ползвам готовата рамка със снимка и една друга програма. Но и на това ще се науча.
И сега съм на ниво да се уча сама да си сглобя рамка, ама нещо не ми се отдава. Tired

# 280
  • Варна
  • Мнения: 677
Ellypr, благодаря! Искам ощееее! Laughing

# 281
  • Мнения: 663
Момичета,едно голямо БЛАГОДАРЯ  bouquetс ваша помощ и аз се научих  да правя фотошоп.Ето пърите ми опити.
//www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1037890
/www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1037891
/www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1037892

# 282
  • Мнения: 46 543

Цялата тема е пълна с разни елементи, фонове и т.н. Има и препратки към други сайтове

Ето и продължението на темата

Само време да има човек да рови  ooooh!

Направо се хипнотизирах, огромно разнообразие  #Crazy много ти благодаря, от много време търся такава колекция  Hug
Ето както направих с елементи от линковете  Grinning

# 283
  • Мнения: 7 821

Цялата тема е пълна с разни елементи, фонове и т.н. Има и препратки към други сайтове

Ето и продължението на темата

Само време да има човек да рови  ooooh!
10Х  bouquet  bouquet  bouquet

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Ето и от мен една супер колекция от рамки-
www.fotowedding.fastbb.ru/?0-10 Hug

Общи условия

Активация на акаунт