Емоционален манипулатор

  • 20 250
  • 412
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Джули, отново те питам: искаш ли да се измъкнеш или не?
Няма полза само от оплакване и споделяне.

# 271
  • Мнения: 33
Защо не е викната полицията , питам аз? Дори и този мъж да е с връзки в полицията, телефонните обаждания на 112 се записват. Там няма какво да излъже.
записват се и той се радва че полицията не може нищо да му направи,  освен за в момента да му кажат айде сега иди от оттук  примерно и после пак същото.  Дори на примерите сериала които дават като истински истории и събития, също се кефи че полицията нищо не можела да направи с видно задоволство.или трябва предварително да му кажа какво съм казвала или писали полицаи, или трябва да си ги отменям ако има такива....

# 272
  • Мнения: 1 463
Добре де, имаш Интернет, предполагам на телефона, използвай го. Пиши на близки, както пишеш тук.
Иначе ние тук не може да ти помогнем.

# 273
  • Мнения: 8 937
Да не е освидетелстван, че е толкова спокоен?
А и нямате ли близки? Не го е страх от полиция, но баща, братя, вуйчовци, братовчеди???

# 274
  • Мнения: 33
Да не е освидетелстван, че е толкова спокоен?
А и нямате ли близки? Не го е страх от полиция, но баща, братя, вуйчовци, братовчеди???
Моите близки са все далеч, а и ги манипулира като ги настройва срещу мен.  за неговите родители незнам какво да кажа, не съм се обръщала към тях но от контакта който съм имала с тях -той се държи по същия начин както те с него и други хора. Майка му веднъж й казах че е недопустимо да го насочва все към разни други жени,  тъй като той е във връзка,  без да съм се карала или повишаване тон, просто изказах мнение и позиция, от което тя побесня че съм й отговаряла. По същия начин се държи и той като дам отговор на нещо, и то агресивен става ужасно.  От жената на баща му само съм чувала да му подарявам 'ще му подариш това ще му подариш онова'. На мен обаче никой никакви подаръци не ми е правил и не прави. Тоест всичко трябва аз да му го набавям,  да не кажа купувам.ттябва да му купя нов телефон и той си казва какъв модел,  с онзи си негов агресивен манипулативен начин че аз съм виновна и защото другия го чупи сам хвърля го изтърва го защото трябва всички врати да му ги отварям така да се движи И като кажа в един момент че не мога така да ме удря обижда унижава и си го поискам да го върне пак същото с друга сила...

# 275
  • Мнения: 33
[quote author=
Да не е освидетелстван, че е толкова спокоен?





...незнам дали е освидетелсъван, но знам че преди време пиеше някакви депресанти, за които разбира се разбрах в последствие, по време на връзката ни...  Имаше период в който ми казваше с ултиматум в еди кой си ден в еди кой си час да посетя неговият психиатър.

# 276
  • Мнения: 6 166
Кажи сега ти какво искаш? Искаш ли да се махнеш от това или още фантазираш, че той може да се промени, съжаляваш го в каква лоша среда е израснал, как иначе е щял да бъде прекрасен, как приятелите му са лоши, а той без тях светец ще стане.

# 277
  • София
  • Мнения: 971
Джули, звучиш сякаш се опитваш за заслужиш любовта и уважението му! Сякаш той е толкова специален, че всички му козируват и му изпълняват желанията! Нека майка му да му намери нова жена! Ти трябва да черпиш, ако се отървеш! НЯМА никога да го промениш или да дочакаш любов, уважение и човечност от този!

# 278
  • Мнения: X
Джули, изказът ти е много особен.
От една страна казваш, че си с юридическо образование, собственик на фирма, ходиш в офис, купуваш телефони.
От друга страна се изразяваш като полу-грамотна на моменти.
Ако всичко това е истина, значи психически съвсем не си добре.
Ако не си добре психически, как работиш?
Ако работиш, как нямаш достъп до телефони, полиция, съд?
Ако той е чак толкова авторитарен, как ти дава да работиш?
Ако не работиш, как му купуваш телефони?

Всичкото е като някакво бълнуване или шега.
Нещата някак не се връзват.
Но няма значение, дори да си измисляш или фантазираш повечето, ако има насилие и то те довежда до това състояние, просто си отговори сама: ИСКАМ ЛИ КОШМАРЪТ ДА СПРЕ????

# 279
  • Мнения: 8 937
Нещо в историята не се връзва - коя майка ще повярва на Мунчо, а не на дъщеря си? Как работеща жена, с достъп до средства за комуникации и контакт с хора е системно пребивана и никой не разбира, няма как да се защити?
Как един юрист не знае как да изгони насилник от собствения си дом и защо е драма той да отиде при друга?
Джули, Вие или премълчавате нещо, или ни лъжете.
Ако е второто, изключително грозно е по отношение на всички жени, които наистина са жертви на тормоз.

# 280
  • Мнения: 33
Джули, изказът ти е много особен.
От една страна казваш, че си с юридическо образование, собственик на фирма, ходиш в офис, купуваш телефони.
От друга страна се изразяваш като полу-грамотна на моменти.
Ако всичко това е истина, значи психически съвсем не си добре.
Ако не си добре психически, как работиш?
Ако работиш, как нямаш достъп до телефони, полиция, съд?
Ако той е чак толкова авторитарен, как ти дава да работиш?
Ако не работиш, как му купуваш телефони?

Всичкото е като някакво бълнуване или шега.
Нещата някак не се връзват.
Но няма значение, дори да си измисляш или фантазираш повечето, ако има насилие и то те довежда до това състояние, просто си отговори сама: ИСКАМ ЛИ КОШМАРЪТ ДА СПРЕ????

# 281
  • Мнения: 33
Аз работя,  той не.  Изгониха го оъ работа и от тях. Човек когато е под въздействието на някой психически и физически е възможно да звучи другояче.  вероятно звучат така както се чувствам.  За вас може да е шега или лъжа,  за мен е самата действителност.  И знам че кошмарите не спира и няма да спре само с едно ти тука ти там. Защото е и по начин по който никой не трябва да разбира за това което се е случвало с мен.  Пред хората трябва хвалебствено за него или тях,  ами не мога прощавайте но не мога да сваля разни жени пред мен а мен да ме удря и обижда, като предварително съм насоката да мълча и гък да не казвам защото иначе тежко ми.....

# 282
  • Мнения: 33
Нещо в историята не се връзва - коя майка ще повярва на Мунчо, а не на дъщеря си? Как работеща жена, с достъп до средства за комуникации и контакт с хора е системно пребивана и никой не разбира, няма как да се защити?
Как един юрист не знае как да изгони насилник от собствения си дом и защо е драма той да отиде при друга?
Джули, Вие или премълчавате нещо, или ни лъжете.
Ако е второто, изключително грозно е по отношение на всички жени, които наистина са жертви на тормоз.
Вероятно не се побирам в думи и изрази средства за да опиша и разкажа всичко.  Последното нещо което бих стотина е да излъжа и то за такова нещо! И със сигурност има много жени които също като мен се страхуват или срамувам да кажат своята история.  аз се осмелил да открия завесата тук. Без значение професията на някой, всички сме хора и на всеки може да се случи какво ли не.
Не се казвам джули, просто така се записах.

# 283
  • Мнения: 2 353
Така и не разбрах с какво те държи този човек?

# 284
  • Мнения: 6 166
Извинявай Джули, но май ни хвана на седянка тука, а това е тъпо. Много пъти те питахме: Той с какво те държи и Ти искаш ли да се приключи с тази "връзка"?

Хайде ако обичаш ни отговори на тези въпроси преди да си споделяш ей така и да ни ползваш за кошче за душевни отпадъци. Ти на колко си?

Общи условия

Активация на акаунт