СЕПТЕМВРИйски мaми 2020 - ТЕМА №1

  • 27 259
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 143
А има ли мами сред вас, които се следят в Майчин дом и при кой специалист, ако има? Simple Smile Ако има момичета, които са си проследявали предишна бременност там, пак ще ми е от полза мнението ви Simple Smile

# 661
  • Мнения: 431
КАто ви чета аз съм направо на зоб  Grinning Пия фолиева, магнезии +Б-компл, Утрогестан, дуфастон, натаспин, фраксипарин, може и да изпускам някое... да не кажа че понякога може  и да забравя някое да изпия Sad Много съм отвеяна.
Днес се чувствам мноого добре което ме притеснява, не ме боли никъде, не ми е лошо, гърдите са ми спокойни... Sad само съм раздразнителна в 10г.с съм вие как сте?
на преглед съм в петък и нямам търпение да видя какво става...  и ако всичко е наред ще пиша на Jasmin за термин и т.н.... че сега ми е ..

# 662
  • Мнения: 243
КАто ви чета аз съм направо на зоб  Grinning Пия фолиева, магнезии +Б-компл, Утрогестан, дуфастон, натаспин, фраксипарин, може и да изпускам някое... да не кажа че понякога може  и да забравя някое да изпия Sad Много съм отвеяна.
Днес се чувствам мноого добре което ме притеснява, не ме боли никъде, не ми е лошо, гърдите са ми спокойни... Sad само съм раздразнителна в 10г.с съм вие как сте?
на преглед съм в петък и нямам търпение да видя какво става...  и ако всичко е наред ще пиша на Jasmin за термин и т.н.... че сега ми е ..

И моите гърди са доста по отпуснати от преди. Сега трябва да съм в 10г.с. имам доста леко гадене и сънливост, но в сравнение с началото, сега направо е нищо.

# 663
  • Мнения: 441
Аз също съм изморена постоянно, гърдите също ме поотпуснаха 9+2г.с. съм. Днес сутринта и имах гадене, което уж беше изчезнало в последните 2-3 седмици. Аз пия Фемибион , л тироксин и утрогестан. А от вчера започнах и магнезии. С Хашимото съм и витамините са почти задължителни, но пък слушам доста мами, че са против витамините в ранна бременност. От 4м ще започна Фемибион 2.

По тема Майчин дом, с първата си бременност моята АГ ме прати по спешност уж за хоспитализация заради силно кървене, чаках в спешното 4 часа и накрая ме взеха и искаха да ми назначат кюретаж 6г.с. за кухо яйце. Кухото яйце е вече на 2г, та там вече не бих стъпила, явно нямам късмет за АГ там. Иначе там ходя при д-р Начев ендокринолог.

# 664
  • Мнения: 95
Защо са против витамините в ранна бременност?

# 665
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Предполагам, защото са синтетични.
Но аз си ги пия.

# 666
  • Мнения: 95
И аз пия филиева и Pre Mama (капсула и хапче)

# 667
  • София
  • Мнения: 39
Момичета,какво ядете/пиете против гадене.Писна ми вече !По цял ден ми в зле на стомаха.

# 668
  • Мнения: 335
Момичета,  бих искала да се включа в групата във фейсбук. Какво е нужно?
Иначе съм 11г.с, 3та бременност, имам батко на 5,5 години. На никого не съм казала, освен на ММ.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Група вие как се справяте с емоциите, напоследък само рева за всичко, дори на анимация вчера ревах. Отделно се указа че имаме проблем в къщи, и сега аз като ревна всички се притесняват,че аз се притеснявам. Наистина ужасно е обикалям със няколко пакета салфетки и си рева за всичко, това от няколко дни ми се случва 😔🤷‍♀️ изобщо нормално ли е?

# 670
  • Мнения: 243
Василева преди няколко дни ми се случи същото! ММ пусна филм, ама накъв рев му дръпнах, той се спука да се смее 😁😁😁,  защото по принцип аз изобщо не съм толкова чувствителен човек, камоли да ревна на някой филм. Явно хормоните са във вихъра си в момента.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Аз на замръзналото кралство рева, онзи ден тате ми пратил някакви клипчета от онези из фб смешните, боже какъв рев му дадох 🙈😂 мъжа ми ме командирова у нашите да се разсея малко 🙄😂
На вас вече започва ли да ви личи 🤗 🤰

# 672
  • Мнения: 214
А има ли мами сред вас, които се следят в Майчин дом и при кой специалист, ако има? Simple Smile Ако има момичета, които са си проследявали предишна бременност там, пак ще ми е от полза мнението ви Simple Smile
Привет! Аз ходя на консултации при доц. Карагьозова от време на време, защото имам няколко тромбофилни мутации, а тя се води спец. Наистина е добър специалист, но е голяма лудница с прегледите при нея, със записан час винаги чакам поне 30 Мин...

# 673
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!
Включвам се плахо при вас.Вчера видях двете чертички и все още не мога да повярвам....Имам една неуспешна бременност преди 5 години и от тогава се борим за бебче.
По калкулатор в нета ,съм с термин 17.09.Много ми е притеснено , защото вчера втората чертичка излезе много бледа , а съм с 4 дневно закъснение.освен това нямам никакви симтоми, освен много рядко лек дискомфорт в гърдите.Приемам хапчета за TSH и съм с наднормено телго....овен това днес си премерих кръвното и беше 140 /100....

Здравей,как ти е кръвното сега и пиеш ли нещо за него?

# 674
  • Мнения: 95
Моят мъж казва,че ми личало,а според мен просто съм подута. Днес влизам в 10та гс,но усещам напрежение ниско долу надявам се да е от разтежа на матката,защото вече 5ти ден пия бузколизин и но шпа,защото лекарката ми каза че имам контракции.

Общи условия

Активация на акаунт