СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 8

  • 29 577
  • 772
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 048
Zvanche, има в пощата. Аз си свалих цяло помагало на Регалия.

# 316
  • София
  • Мнения: 9 110
И на мен ми се иска като мине кандидатстването и го запишем където ще учи, да минем в малко по-лежерен режим - да има време да чете книги, да спортува, да излиза с приятели, да програмира, защото му е интересно, а не само да се разправяме за това, че се е прибрал с метро примерно, за да е с приятелите си, вместо с автобус (с което би спестил 40-50 минути).

# 317
  • софия
  • Мнения: 25 446
Zvanche, има в пощата. Аз си свалих цяло помагало на Регалия.
Търсих в раздел Химия, ще ходя да търся пак.
@solnichka, в dox ли? Това ли?

Качих го и в пдф Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 09:04 от zvаnchе

# 318
  • Мнения: 8 228
Може ли малко по-обстойно информация за ПИ, защото в събота му предстои първия.
Предполагам, че с несесери не пускат. Химикали, моливи, линия - тези неща в ръка ли трябва да си ги държи като влиза?
Дават ли достатъчно листи за чернова?
Задачите за разписване. На гърба на бланката за отговори ли трябва да се разпишат и какво прави, ако не му стигне мястото?

# 319
  • Варна
  • Мнения: 485
Здравейте,
минах по диагонал темата. Струва ми се, че предимно за София се пише тук, но все пак ще следя.
Убедих се, че за подготовката на хора навлизащи остро в тийнейджърската възраст се изискват много нерви и сили.
Дъщеря ми ходи на уроци по математика, защото тя (до скоро) и куцаше. Но вкъщи решаваме много задачи като ползваме сборниците на Архимед, Просвета и Веди.
За да не е просто спам пускам ви линк към пробните изпити за Варна. Ако модераторът реши може да ги включи на първа страница.
https://cio-vektor.eu/

# 320
  • Мнения: 6 925
Zvanche, има в пощата. Аз си свалих цяло помагало на Регалия.
Търсих в раздел Химия, ще ходя да търся пак.
@solnichka, в dox ли? Това ли?

Качих го и в пдф Simple Smile
Аз в докса не намирам този рар на Регалия? Докса е доста хаотичен, но поне 5 пъти го прегледах и пак не го виждам Simple Smile. Звънче, къде го качи този пдф?

# 321
  • софия
  • Мнения: 25 446
Ужасен е dox-a. Винаги забравям там да търся.

# 322
  • Мнения: 6 925
Ох, мерси, то било на АЕ и в папка Документи, а аз го търся на бг в общата каша...

Може ли малко по-обстойно информация за ПИ, защото в събота му предстои първия.
Предполагам, че с несесери не пускат. Химикали, моливи, линия - тези неща в ръка ли трябва да си ги държи като влиза?
Дават ли достатъчно листи за чернова?
Задачите за разписване. На гърба на бланката за отговори ли трябва да се разпишат и какво прави, ако не му стигне мястото?

Стон, с несесер си влизат. изваждат си каквото им трябва и го връщат в раницата, която остава закачена на стола.
Листата за чернова поне където е ходила Ния дават достатъчно. Не се е случвал проблем. Проверяват се сеамо белови, които се нанасят на бланките. Мястото също е достатъчно.

Emmilly, ако искаш качи датите в Календара. Мисля, че съм мяркала дати на Вектор там.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 09:48 от maria77bg

# 323
  • Мнения: 8 228
Датите на Вектор бяха в календара.
Всъщност в събота е на ПИ точно на Вектор.
Мария, благодаря за разясненията.

# 324
  • София
  • Мнения: 254
Може ли някоя добра майка да качи тестовете по Химия и във фейсбук групата, моля, за тези от нас, които нямаме достъп до пощата в абв.

# 325
  • София
  • Мнения: 254
Относно следващите няколко години, моята дъщеря вече ми е казала, че догодина няма да ходи на нито една школа, нито по език, нито по предмет. Само за фехтовката настоявам да остане, даже да зачести, и то с цел здраве, а не спортни успехи. И на мен много ми се иска животът на децата да не е толкова натоварен и стресиращ, и обезкуражаващ по всички линии. Трябва да има неща, в които да се чувстват уверени и да правят с удоволствие. Пък от учене на тонове задължителен материал не им остава време даже да се наспят като хората, камо ли за хобита.

# 326
  • София
  • Мнения: 1 058
Привет, някой дали има запазен файл с мин-макс баловете от София област от миналата година? Не мога да го намеря на сайта на РУО-то, пък незнайно защо не го намирам и на компютъра си Sad

# 327
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте, дали ще може да ми пратите мейл и парола за пощата

# 328
  • Мнения: 21 455
Привет, някой дали има запазен файл с мин-макс баловете от София област от миналата година? Не мога да го намеря на сайта на РУО-то, пък незнайно защо не го намирам и на компютъра си Sad
https://www.ruobg.com/messages/file_messages_students_23/min_max_bal.docx
https://www.ruobg.com/messages/file_messages_students_23/min_mak … ii_klasirane.docx

# 329
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте, имаме и фейсбук група ли, може ли да се присъединя.

Общи условия

Активация на акаунт