СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 8

  • 29 551
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 951
Мария, разсмя ме. И то защото вчера Димитър има 3 по ФВС на волейбол. Ударил така топката, че тя му се залепила за физиономията. На втори опит заминала назад. И това от човек, който по цяло лято е на плажа и колко волейбол е изиграл досега  той си знае. Но ей, на, има и такива дни.
Моят спомен от този период по биология е че кореновата гугла има конусовидна форма. Толкоз.

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
O, aз от снощи съм бясна на учителя по физическо. Имам чувството, че колкото им е маловажен предмета, толкова повече се мъчат да се правят на интересни.
Моя синковец падна преди няколко дни с тротинетката и го боли глезена. Няма нищо сериозно, но просто трябваше една седмица поне да го пази и да не го натоварва. Бележка не взех, сама съм си виновна. Молбата ни беше просто тази седмица да не играе, само да присъства в часовете. Е, вчера учителя му казал, че ако не бяга ще му пише двойка. Нищо чак толкова нямало да му стане!? И нашия бягал. Едвам се прибра, а днес сутринта куцаше от болка.

# 752
  • София
  • Мнения: 2 437
Ах, Мария как се ядосах! Тези хора нямат ли деца?

# 753
  • София
  • Мнения: 3 560
Нашите по физическо не ги морят в този аспект, но моят много се дразни, че учителят ги навиква и си позволява да ги нарича с обидни епитети. Марти последно за това, че беше без гуменки и с чорапи, му викал Чорапчо и го накарал да направи 50 лицеви, 50 коремни и 50 клякания, с което той не е имал проблем, но обидният намек го помни...

# 754
  • софия
  • Мнения: 25 399
Нашите дори вече не се преобличат за физическо.

# 755
  • Мнения: 569
и никой не се сеща да занесе поне една чашка от лале и да покаже нагледно защо е кутийка.. Много се вбесявам от липсата на опити, лабораторни упражнения и всякакви онагледявания по природните науки
Ти остави лале, нашата химичка щяла да им прави лабораторните упражнения виртуално😂😂😂
Е, това ми се иска да го видя! А, химия без лабораторни е като да ближеш сладолед през стъкло.

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Уж разбран беше учителя и сина ми го харесва по принцип. Може и нещо да не е бил на кеф, ама...

# 757
  • Мнения: 6 584
Мария, не мога да приема, че здравето на децата зависи от нечий кеф. От чисто човешка гледна точка, а и от професионална( спортистите много добре знаят до какво води натоварването, когато си с травма) учителят е прекалил.

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Бисе и аз съм на същото мнение. Много се ядосах снощи. То и аз имам вина - трябваше да му взема бележка, но не ми се ходеше до личната, че само и грип ни липсва сега. Надявах се на някакво разбиране и човешко отношение, ама...

# 759
  • Мнения: 6 584
Мария, дори да беше отишла при ЛЛ, за освобождаване от ФВС се искат подписи от още двама лекари. Поне на нас такава информация ни дадоха, когато Моника беше с навехнат глезен. Лл отказа да се занимава с колегите си и бях принудена да разчитам на добрата воля на учителя по ФВС.
Да не го натоварва крака, ако имаш наглезенка еластична- слагай. Геловете за травми също подпомагат по- бързото възстановяване.

# 760
# 761
  • София
  • Мнения: 3 451
Ами то  насила как да стане ако липсва желание от страна на ръководството....Излишни занимания и главоболия си създават.Ще кажат че съответните преподаватели си правят по класове

# 762
  • софия
  • Мнения: 25 399
Цитат
При необходимост и отчитайки спецификата на Вашите училища следва да организирате и тренировъчни/ пробни сесии.
Необходимост няма Trollface Всичко е точно.

# 763
  • Мнения: 569
😂😂😂 представям си как ще ме гледа госпожата по БЕЛ, ако й поискам да организира пробен изпит. Тя категорично отказва тази година да им възлага да правят трансформиращ преразказ. На родителската каза че са го учили в 5 клас и толкова. ОТ 5 клас до момента са направили 2 на миниатюрни текстове, единия за домашно. Тази година на класното даде ОЛВ без да им е проверила нито един преди това. За сметка на това е изключително доволна, че всички деца, без изключение ходят по школи.

# 764
  • София
  • Мнения: 254
Слято, полуслято или разделно се пише "ДОДИРЕКТОРИТЕНА"?

И на този фон може би е твърде дребнаво да предположа, че пред "в които" трябва да има запетайка.

Общи условия

Активация на акаунт