Чувствам се празен

  • 13 158
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 56
Точно това. Гаджето не може да е цел. За да се получи, трябва да харесате конкретна жена и тя да Ви хареса.

Жена... по-скоро момиче. Пък и това "не може да е цел" някак си е безсмислено.

# 256
  • Мнения: 8 937
Точно това. Гаджето не може да е цел. За да се получи, трябва да харесате конкретна жена и тя да Ви хареса.

Жена... по-скоро момиче. Пък и това "не може да е цел" някак си е безсмислено.
Безсмислено? А е много смислено да искате гадже, защото "Ви се полага"?

# 257
  • Мнения: 56
Точно това. Гаджето не може да е цел. За да се получи, трябва да харесате конкретна жена и тя да Ви хареса.

Жена... по-скоро момиче. Пък и това "не може да е цел" някак си е безсмислено.
Безсмислено? А е много смислено да искате гадже, защото "Ви се полага"?

Да. Не мисля, че нямам какво да дам и защо пък аз да нямам гадже, като всички други имат? Отклонихме се.

Не се чувствай нападната.

# 258
  • Мнения: 8 937
Не всички имат гаджета. Доста хора нямат.
А и в живота не става така - имам какво да дам, искам гадже. Не сте ли чувал, че хората се харесват, влюбват и така нататък?  Вече започва да става абсурдно. Не сте на пет, би следвало да разсъждавате.

# 259
  • Мнения: 56
Не всички имат гаджета. Доста хора нямат.
А и в живота не става така - имам какво да дам, искам гадже. Не сте ли чувал, че хората се харесват, влюбват и така нататък?  Вече започва да става абсурдно. Не сте на пет, би следвало да разсъждавате.

Еми до сега не съм имал и едно гадже. Влюбвал съм се, беше тотална катастрофа. Имам познати дето никога не са били без гаджета, тъй че..

За абсурдното - добре дошла в омагьосаният кръг...

# 260
  • София
  • Мнения: 35 113
От катастрофите се учим.
И какво като другите имат? Другите имат и яхти, ти имаш ли?
Не може пред минималните съпротивления да се отказваш, защото така. Дадоха ти се редица готини съвети, ти бавно и методично ги отхвърли.... защото така.
Хайде ревизирай темата си и извади поне три неща, които мислиш да направиш. После сподели.

# 261
  • Мнения: 56
От катастрофите се учим.
И какво като другите имат? Другите имат и яхти, ти имаш ли?
Не може пред минималните съпротивления да се отказваш, защото така. Дадоха ти се редица готини съвети, ти бавно и методично ги отхвърли.... защото така.
Хайде ревизирай темата си и извади поне три неща, които мислиш да направиш. После сподели.

Добре де, бях се замислил на скоро и сигурно са ме отрязали 100 момичета. Почти всички онлайн, обаче все тая. На живо или няма да ме зачитат за нищо или ще проявят някакъв моментен интерес и после нищо.

Не е минимално съпротивление. Която и да погледна първата ми мисъл е ,че ще ме отреже. Така и става в действителност.

Трите неща - нищо и половина. Не ми казахте нищо ново..

Всичките до една ме отрязват.

# 262
  • София
  • Мнения: 35 113
Онлайн не става ралтата.
На жив контакт разчитай. Не си мисли как ще те отреже, а предприеми разговор. След няколко полуприпадания ще зацепиш как стават нещата. Трупай жив опит.

# 263
  • Мнения: 56
Онлайн не става ралтата.
На жив контакт разчитай. Не си мисли как ще те отреже, а предприеми разговор. След няколко полуприпадания ще зацепиш как стават нещата. Трупай жив опит.

Не знам защо си мислите, че нямам жив опит. Имам. К'вото и да направя е все тая.

# 264
  • Мнения: 2 353
  Като се яви конкретна девушка, по която изнемогваш, ще те съвещаваме както си знаем.

# 265
  • Мнения: X
От катастрофите се учим.
И какво като другите имат? Другите имат и яхти, ти имаш ли?
Не може пред минималните съпротивления да се отказваш, защото така. Дадоха ти се редица готини съвети, ти бавно и методично ги отхвърли.... защото така.
Хайде ревизирай темата си и извади поне три неща, които мислиш да направиш. После сподели.

Добре де, бях се замислил на скоро и сигурно са ме отрязали 100 момичета. Почти всички онлайн, обаче все тая. На живо или няма да ме зачитат за нищо или ще проявят някакъв моментен интерес и после нищо.

Не е минимално съпротивление. Която и да погледна първата ми мисъл е ,че ще ме отреже. Така и става в действителност.

Трите неща - нищо и половина. Не ми казахте нищо ново..

Всичките до една ме отрязват.

Сигурно не се насочваш към правилните момичета , то си е и до късмет. Според мен си доста далеч от масовия "балкански" манталитет и затова изглеждаш по-странен. Да ти кажа честно аз съм същия. Трябва да се намери момиче,което да ти оцени характера.

# 266
  • София
  • Мнения: 35 113
Депресарски звучиш цяла тема, тежко, досадно, протяжно. И това онлайн. Ако и на живо си така....
Някак, гледай да се съживиш, че си на 22 само.

Ванка, то пък един характер! Очарователен!

# 267
  • Мнения: 56
Депресарски звучиш цяла тема, тежко, досадно, протяжно. И това онлайн. Ако и на живо си така....
Някак, гледай да се съживиш, че си на 22 само.

Ванка, то пък един характер! Очарователен!

Е, добре к'во ми е на характера? Не се заяждам.

# 268
  • София
  • Мнения: 35 113
Комуникацията е спъната, затворен си, високо критичен, липсва чувство за самоирония, предполагам и хумор, меланхоличен си.
Тази ти качества са като стопер на емоциите - и да излизат и да влизат.

# 269
  • Мнения: X
Депресарски звучиш цяла тема, тежко, досадно, протяжно. И това онлайн. Ако и на живо си така....
Някак, гледай да се съживиш, че си на 22 само.

Ванка, то пък един характер! Очарователен!

Изглежда ми грамотен и културен . Ако е и по-интровертен , определено няма да бие на очи на тази възраст, на която момичетата търсят по-скоро забавления и не им е до сериозни връзки. След няколко години може да се променят нещата.
Аз за себе си мога да кажа , че съм интровертен характер, доста аналитичен. До 22-3 години момичетата/ жените , които забелязвах обръщаха внимание на други типажи - като цяло екстровертни личности, по - " шумни" и биещи на очи в компания. После осъзнах, че съм се насочвал към неправилния тип жени за моя характер - по-скоро купонджийски типаж.
Според мен не се втренчвай в липсата на гадже, движи си другите неща и паралелно си прави опити. В един момент все ще станат нещата . Иначе ако си го поставиш в мозъка като фикс идея ще се побъркаш.

Общи условия

Активация на акаунт