'Интерснак България'. Картофени мечета без татуировка - развръзката!

  • 4 633
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 577
Веси, ти би ли залепила това на детето си (година и четири)?
Моя  е на година и десет  и не разбира още, мисля да го лиша от това удоволствие.  Laughing

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз мечетата ги харесвам и ги оправям без проблем Mr. Green Мая едно, аз пет, тя едно, аз пет...
Татуировките са хубави - влакче, мече... детски такива. Тези, дето се продават, не ми харесват толкова.

Хи- хи и при нас така. Алекс се кефи на татуу-то, а аз плюскам мечоци. Последнмия път взех 2 пакета от Метро и само в един нямаше, но за сметка на него в другия пакет имаше три.

# 32
  • Мнения: 1 353
В интерес на истината преди 2 седмици и аз си купих, пишеше, че трябва да има татуировка, но нямаше нищо в пакета..освен картофените мечета де Wink
и аз така #Cussing out #Cussing out

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вече 2-3 пъти купуваме и няма никаква татуировка вътре! #Cussing out
Бу, чакам да с нетърпение отговора им...

# 34
  • Мнения: 918
В моя пакет пък, имаше безплатен ваучер, за тату по желание, в студио по избор. Още не съм решила какво да татуирам на дететето обаче newsm78 Моля за съвет Praynig Sunglasses

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
В моя пакет пък, имаше безплатен ваучер, за тату по желание, в студио по избор. Още не съм решила какво да татуирам на дететето обаче newsm78 Моля за съвет Praynig Sunglasses
Е, това го изяснихме - с кървавочервени големи букви над сърцето "Мама" (или ако замисляш да ходи в чужбина - "Mother")

# 36
  • Мнения: 2 013
От двата закупени днес пакета, единият беше със (синият), а другият - без (жълт). И двата имаха стикери. Имаше разочарование, но накрая май загубиха и наличната татуировка - тя се отказа от нея, за да си сложи той 12-тата на ръката...   

# 37
  • Мнения: 2 550
От всичко изписана до момента, заключвам, че в някои опаковки има, в други - не  Joy
ТОва като наградите на кока-кола, в някоя капачка има награда, в друга не.


П.С. Забравих ад не пиша да не се нервите като няма татусиSimple Smile

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Веси, ти би ли залепила това на детето си (година и четири)?
Моя  е на година и десет  и не разбира още, мисля да го лиша от това удоволствие.  Laughing

И аз съм Веси  Grinning

Аз не лепя, но Гери лепи на брат си- целия е баш Джон Дългия Силвър  Laughing

Сериозно, мечетата са ми били с по най-малко 2 татуировки. Имало е е по 4 и по 6, никога без.

Аз тук да кажа, че се научихме да ги ядем в Янтра  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 918
В моя пакет пък, имаше безплатен ваучер, за тату по желание, в студио по избор. Още не съм решила какво да татуирам на дететето обаче newsm78 Моля за съвет Praynig Sunglasses
Е, това го изяснихме - с кървавочервени големи букви над сърцето "Мама" (или ако замисляш да ходи в чужбина - "Mother")

Иска ми се нещо по-силно Thinking, My Mam's watching you

# 40
  • Мнения: 7 837
А я погледнете на опаковките да не пише някъде със ситен шрифт, че не навсякъде има татуировки  Simple Smile

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Не пише. Четох специално.

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 576
На мойто дете няма да му е толкова кеф ако му купя татус, вместо да си въобрази, че са му се паднали...
Хем яде, хем награда... друго е!
Купих и шапка за 18 лв- страхотна шапка- розова с пауърпъф гърлс. Тя си иска оная от Зрънчо- синя, с разпрани конци. На мама скромната...

# 43
  • Мнения: 918
На мойто дете няма да му е толкова кеф ако му купя татус, вместо да си въобрази, че са му се паднали...
Хем яде, хем награда... друго е!
Купих и шапка за 18 лв- страхотна шапка- розова с пауърпъф гърлс. Тя си иска оная от Зрънчо- синя, с разпрани конци. На мама скромната...

Кога хората престават да мислят по този начин Rolling Eyes

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Никога Grinning
Не се ли радваш на 'награди', 'промоции' и 'бонуси' дефакто честно купени с твоите си пари?
Същото е Wink

Общи условия

Активация на акаунт