Скрити

  • 2 793
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
и на мен.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Разбирам Модераторите, които влизат скрити. Безумие е когато влезеш и в момента в които те видят онлайн един футболен отбор потребители плюс резервите изведнъж решават, че имат нещо ужасно спешно да си говорят с теб. Иначе никога не съм влизала скрита, освен в горепосочения случай, и така си ми харесва. Никой не ме следи къде съм, че да се крия, а когато напиша някъде нещо, всички могат да го видят.

Хах, докато го помисля, МГМ го написала! Simple Smile
Не, Пухи. Колкото по съм он-лайн, толкова повече ЛС получавам, примерно щото съм единствен или сме само няколко мода на линия. Пък е хубаво и малко лично време и свободно пространство да има човек, ако и да е мод.

# 17
  • Мнения: 7 837
Хм, аз скрита, нескрита, рядко получавам ЛС. Започвам да се чувствам пренебрегната  Grinning

п.п. Получих, получих  newsm68
Имало и добри хора  Joy

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 22:21 от Кейси

# 18
  • Мнения: 3 423
Еееееее, ма мое ли да сте тоуко тъпи, та си признавате, ся ви знайм веч кои сте.  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 550
Хм, аз скрита, нескрита, рядко получавам ЛС. Започвам да се чувствам пренебрегната  Grinning



Хм, да ти пратя едно? Обещавам да измисля някой умопомрачителен визов въпрос  Joy

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
До тук освен на модераторите и на Biby друг смислен отговор не срещнах.
За скритите се разбира кои се крият, като погледнеш кога последно са били активни и ако и в момента е толкова часа, значи се крият. Знам, че не съм открила топлата вода, но да кажа и на тези, които не знаят все още.
Аз не се крия, защото нямам какво да крия. Не се притеснявам и по цял ден да ми гледат ника в някоя тема.
Много ми е тъпо това с криенето.

# 21
  • Мнения: 7 837
Това е поредният безсмислен отговор, опитващ се да каже нещо не по темата  Grinning

Марче, недей душата, че кутията ми е почти препълнена, а много мразя да трия  Grinning

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Скрита съм, щото не ща да светкам в розово  Laughing

# 23
  • Мнения: 17 407

За скритите се разбира кои се крият, като погледнеш кога последно са били активни и ако и в момента е толкова часа, значи се крият. Знам, че не съм открила топлата вода, но да кажа и на тези, които не знаят все още.
Аз не се крия, защото нямам какво да крия. Не се притеснявам и по цял ден да ми гледат ника в някоя тема.
Много ми е тъпо това с криенето.

НА мен пък ми е тъпо това със следенето на скритите  Wink

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
А, за който не знае - мъродераторите виждат всички - скрити и открити Grinning

# 25
  • Мнения: 2 550
А, за който не знае - мъродераторите виждат всички - скрити и открити Grinning

Вие пък сте супер нагли  Crossing Arms
Никаква мира от вас  smile3534

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, да, и страницата им става два пъти по дълга. Между другото, не по темата, има ли някъде статистика както във всички форуми колко най много потребители са били онлайн и кога? Не мога да намеря...

# 27
# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

 hahahaХех, скритите прекарват най-много време във форума  Joy
Те затова май се крият. Whistling

П.П. Само аз и 4скрити преглеждаме темата. Сега ще следя за отговор. Crossing Arms

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, мерси. Над хиляда... Леле...

Общи условия

Активация на акаунт