Лаковe за нокти - 134

  • 34 539
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 27 549
Марияна, много добре ти стои тази форма.
Георгиева, наистина се е получило добре. А кой е този Евелин, линк/снимка може ли?

# 421
  • Мнения: 1 420
Марияна, много добре ти стои тази форма.
Георгиева, наистина се е получило добре. А кой е този Евелин, линк/снимка може ли?

Благодаря, Долче ♥ Това е, за сега съм доволна, пък ще видя по - нататък Simple Smile
https://shop.lillydrogerie.bg/eveline-nails-therapy-zazdravitel- … en-manikjur-12-ml

# 422
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Днес Golden rose Rich Color 26:

# 423
  • София
  • Мнения: 3 022
Китайче което издържа при мен 5 дена. Доволна съм.

# 424
  • Мнения: 5 112
Липсва ми този сериал Frowning1

Лаковете са абсолютен разкош, двупластови лесни красавци Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 5 478
Чудни сте всички! Малко офф: Последните дни не ми е до писане, разделихме се с два зъба по взаимно съгласие и карам на течни храни и въздух. На стари години реших брекети да слагам, мъка ще е, ама пуста суета Joy
Та, мисълта ми е, че редовно ви чета и ми оправяте настроението Heart

Стъклена пила ползвам от съвсем скоро и не съм сигурна, че ми е удобна... Струваше 3-4 лв от Елитис.

Иначе продължавам с #nudeJanuary - https://www.instagram.com/p/B7gN1Pljxpj/?igshid=17i5698dm0fpc

# 426
# 427
  • Мнения: 2 242
С Лита сме горе-долу на една вълна

# 428
  • Мнения: 1 381
bl00d, уникален лак и маникюри 😍 Аз малко се понашарих 😆 Нее мога да хвана добре заради светлината.

# 429
  • Мнения: 15 317
Ето ме и мееен, най накрая се наканих да си оправя маникюра, къс не къс, важното е да е декориран Grinning :

Скрит текст:


# 430
  • Мнения: 13 082
Джастее! Страхотно е! И къси са ти хубави ноктите! 😘 Бенчита, Блоод, Пърпълче и останалите ❤ Абе страхотни неща сте показали всички!

# 431
  • Мнения: 1 420
Джаста, очите ми изтекоха ♥ Разкошен маникюр, а дължината ми е мноооооого на сърце ♥ Страхотни нокти имаш ♥
Моят още се държи след месене на питка и търкане на тава с обезмаслител Grinning Само едно камъче падна, но ще го оправя набързо Grinning

# 432
  • Мнения: 15 317
Ари, Георгиева, благодаря ви, момичета! Kissing Heart Heart

# 433
  • Мнения: 444
Здравейте мили момичета! Пак ми напълнихте сърчицето! Цяла седмица ме измъчи някакъв вирус, та чак днес се почувствах що годе добре и реших да мацна нещо. Изморих се обаче и почистването е през пръсти... Това червено няма чистене...

# 434
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Блоод, кое е малинено-червеното от последната ти публикация.  Останаха ми очите...
Не публикувам снимки, но съм верен фен на темата и на лаковата мания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт