Лаковe за нокти - 134

  • 34 596
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 59
Здравейте. Аз не съм показвала до момента маникюр, но ви следя редовно и се радвам на вашите красоти. Обаче реших да споделя набързо за един топ лак от който изобщо не съм доволна.


Вече два пъти го използвам и съм повече от разочарована. Съхне бавно и няколко часа след нанасянето му започва да се напуква. Снощи преди да си легна го нанесох и сутринта като станах започна да ми се люпи маникюра Sad
Ще му дам и трети шанс все пак, но не тая особени надежди.

# 436
  • Мнения: 2 089
И аз не съм доволна от този топ, но бях писала, че става за отлепваща база под глитери. Няма да го Фърля, я, пАри съм давАла Joy

# 437
  • Мнения: 13 937
Ще си правите желе с него 😉
Това УВ топ ли е, че е в черно шише?

# 438
  • Мнения: 27 607
Този топ лак се очертава като най-мразения в темата... Joy
Вълничке, ама ако се отлепва за ден-два...малко бе... Thinking На теб като отлепваща база Laughing колко ти издържа?
Джаста, колко добре ти е И тази дължина, красота! Heart Нали ти казах Heart Eyes А и с тази декорация няма как да не се забелязват! Stuck Out Tongue Winking Eye
Брейнбъг, чудесно е Blush Оздравявай бързичко!
Мъфита, имам много готино малиново червено но Флормар фул калър. Но ми е любопитно и на мен кое е червеното на Брейнбъг.
Аз обнових малко перлено-брокатения маникюр онзи ден, мацнах лак и топ направо отгоре. По-късно ще покажа.

# 439
# 440
  • Мнения: 861
И понеже някой наскоро сподели топ на ГР продиджи  от Ивис, вчера минах оттам, но нямаха наличен и купих този на Евелин:
https://www.ivis.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D … D0%BB-p58864.html

На първо четене ми хареса-нанася се лесно, съхне бързо и има отличен блясък.Остава и да трае дълго на ноктите.

# 441
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Този топ лак на Евелин при мен е кошмар. Не съхне и прави балони, но тук са го хвалили и други дами - вероятно е до партида.

От мен един прекрасен Flormar Miracle colors U33 Heart Heart



Скрит текст:


 

Миналата седмица бях с DS Extravaganza.
Очудващо този път издържа повече, но пак за 2 дни се оголиха връхчетата.

# 442
  • Мнения: 27 607
Ивче, откъде е този Флормар? Не съм ги виждала...Чудесен е Blush

# 443
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Спрени са от продажба, но ги нямаше тук и преди това. От Турция си купих всички от серията. Simple Smile

# 444
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тези прекрасни Флормари бяха голям хит тук в темата преди години. 💙Много обичам да гледам такива стари хитови лакове. Някой скоро показа и КА 805...🙂
Показният топ на Евелин е един от най-неуспешните, които съм ползвала. Много пъти сме го обсъждали, май не с добро.

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 21:13 от Blue Turquoise

# 445
  • Мнения: 2 243
Извинете ме момичета. Ще почна да пиша кой е лака заедно с публикацията Blush
Иначе лака е на Ейвън. Аз съм доста доволна от техните лакове.

# 446
  • Мнения: 1 382
Chrissie, прободе ме направо в сърцето с тази мента 😍 ама така да ти отива на кожата и ноктите не е истина.. пу пу!

# 447
  • Мнения: 1 420
Така, аз малко прибързано се изказах, че маникюрът ми е цял след събото - неделно шетане Grinning Падна люспа от черния лак и реших, че е време за нещо класическо Grinning

# 448
  • Germany
  • Мнения: 919
Много благодаря, Бенчита! 🤗
Аз съм с мнооого светла кожа с розов подтон и много цветове не ми отиват - особено някои нюдове. Но пък хич не ми пука. 😁
Вие обръщате ли внимание на това, дали цветът пасва на кожата?

# 449
  • Мнения: 5 112
Криси, на мен си ми личи че не обръщам внимание Grinning Мажа с каквото ми душà копнее Grinning

Общи условия

Активация на акаунт