Лаковe за нокти - 134

  • 34 506
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 789
Вие обръщате ли внимание на това, дали цветът пасва на кожата?
Да, фанатично даже Grinning Имам подчертано жълт, топъл оттенък на кожата и много цветове лакове не ми отиват на тена, обикновено студените такива, най-вече сиво (освен ако не е тоуп, т.е. с кафяво в него) и синьо. Има един супер популярен нюанс на розовото, който ми стои толкова зле, че чак ръцете ми изглеждат мръсни с него.
Имаше цяла тема за подтона на кожата, не е активна, но е много информативна, с онагледени примери в нея за ориентир.
Скрит текст:
Научих се да правя разлика между това дали един цвят ми хареса чисто визуално и дали аз се харесвам с него и ми отива, без значение дали става въпрос за лак, дреха, грим или цвят на косата.

# 451
  • Мнения: 20 168
Кристал, може ли да я споделиш ако я намериш?
Аз обръщам внимание и почти успявам да не купувам такива лакове. Със студен и розов подтон съм, и топлите а също и златистите цветове не ми ходят много много, а с някои синкаво белезникави лакове съм направо като мъртвец. И в този ред на мисли, в Лили видях един лак който много ми хареса, но няма да ми отива, на някоя от вас ако и хареса...Цвета е като перлено розово злато:


# 452
  • Мнения: 1 789
Кристал, може ли да я споделиш ако я намериш?
Аз обръщам внимание и почти успявам да не купувам такива лакове. Със студен и розов подтон съм, и топлите а също и златистите цветове не ми ходят много много, а с някои синкаво белезникави лакове съм направо като мъртвец.
Разбира се, Lemy, заповядай https://www.bg-mamma.com/?topic=1007985

# 453
  • Мнения: 27 517
Аз съм със светла кожа, с лекичък розов подтон. Досега не съм имала лак с който да не се харесвам. Все пак, нямам оранжев, кафяв, неоново зелен, ръждив/кехлибарен и оранжево-червен лак и не знам как биха ми стояли...С гримовете е по-различно, там са по-тесни рамките на това което ми стои добре и там повечето топли нюанси не са добре дошли (оранж, жълто, доста нюанси на кафяво и червено...). На лице и тъмен грим не ми е ок, на ръцете е добре. Приятелка от университета имаше червенеещи ръце- един светъл бежов лак направо и стоеше като засъхнала кал, мъртвешки- на мен по съвсем друг начин.
Кристал, мерси за линка!
Леми, ако не се лъжа, този го имам или е много подобен Hug

# 454
  • Мнения: 526
Момичета,серията на Golden Rose holographic ще я спират ли?В сайта им има 2 вида.Дано не ги спрат.

# 455
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Вие обръщате ли внимание на това, дали цветът пасва на кожата?
Да!
Общо взето всичко, което е написала Crystal Noir са и моите мисли по въпроса. През лятото съм с определено жълт оттенък на ръцете, през зимата по-неутрална, но е достатъчно да намажа сребристо сиво например, или черно, или дадени неутрали и бонбонести цветове и ръцете ми веднага почват да изглеждат стари, захабени и мръсни! Grinning
Да, фанатично даже Grinning Имам подчертано жълт, топъл оттенък на кожата и много цветове лакове не ми отиват на тена, обикновено студените такива, най-вече сиво (освен ако не е тоуп, т.е. с кафяво в него) и синьо. Има един супер популярен нюанс на розовото, който ми стои толкова зле, че чак ръцете ми изглеждат мръсни с него.

Научих се да правя разлика между това дали един цвят ми хареса чисто визуално и дали аз се харесвам с него и ми отива, без значение дали става въпрос за лак, дреха, грим или цвят на косата.

Прелакирам се в момента, след малко отчет!

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:58 от Agent Provocateur

# 456
# 457
  • София
  • Мнения: 2 734
Здравейте момичета, досега не съм писала в темата, но ви следя. След като изкарах години подред без изобщо да се лакирам, от Нова Година насам ме обзе някакво вдъхновение и се цапам редовно. Не съм особено сръчна, но пък имам ентусиазъм. Принципно харесвам по-къси нокти, а от деца и домакинстване тотално съм отвикнала на дълги маникюри и дори изпитвам физически дискомфорт, когато израснат повече. С удоволствие следя красотите, които споделяте тук.
Гложди ме един въпрос, който може би е обсъждан преди, но доколко безопасно е според вас редовното ползване на лак за нокти? Има ли по-щадящи и все пак не много скъпи марки?
Споделям два скромни маникюра от последната седмица:

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 22:12 от DoGma_PrObe

# 458
  • Мнения: 27 517
Аз не виждам маникюрите...? Иначе добре дошла! Blush И аз така с години не се лакирах, но лятото открих бързосъхнещите топ лакове и оттогава не съм спряла да се лакирам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 459
  • София
  • Мнения: 2 734
Хм, аз ги виждам най-отдолу в поста...

# 460
  • Мнения: 2 645
Онази серия на Флормар дето я показахте не се предлага в магазините им в Турция.

# 461
  • Мнения: 27 517
Хм, аз ги виждам най-отдолу в поста...
Вече ги виждам Hug Преди виждах само img...

# 462
  • Мнения: 1 129
Е... Сбогувах се с дългите нокти!


Лака е на trendit up UV Powergel 165
Броката е на Perfect S105
Отрязах ноктите, отрязах и косата.... 🥴🥴🥴

# 463
  • Мнения: 2 242
MamaNaMiro, супер са и така 😍 имаш много хубава плочка Blush

# 464
  • София
  • Мнения: 1 434
Mama na Miro, прекрасни са така!
Промените са хубаво нещо!

Общи условия

Активация на акаунт