Сваляне на решетката на детско легло

  • 3 818
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Айде сега, засрами ме! Blush
Неволята учи, нали знаеш. Simple Smile  Ще намериш и вашия вариант за спокойно заспиване и сън! Stuck Out Tongue

# 16
  • Мнения: 652
Благодаря момичета!
Знаех си аз, че като попитам и се посъветвам с вас ще блесне истината!
Утре ще споделим резултати!

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
нашата я махнахме към втората годинка май. Дияна от нейното легло не е падала (след като махнахме решетката), пада от нашето легло веднъж

# 18
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Reza
махнах я, когато Елина беше на година и няколко месеца и видях как иска да се спусне с главата надолу през решетката #Shocked  #Shocked  #Shocked

Аз така знам - започне ли детето да се набира да излиза, маха се решетката.
Оги е много кротък в леглото, затова все още не сме я махнали.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
Цитат на: Reza
направо понякога ми идва да се пренеса в нейното посред нощите.....


ох rotfImbo

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: THERION
Цитат на: Reza
направо понякога ми идва да се пренеса в нейното посред нощите.....


ох rotfImbo


смей се ти:) знаеш ли как рита само! и ме бута! вика ми "махай се"!!! "не ме пипай"!!!
обаче като се обърна на другата страна веднага се почва "искам да галам бузката тиииии!!!"
абе...и тя незнае сърби ли я, боли ли я....но пък като заспи ми е толкова мила....и си я гушкам много:)))

само незнам когато и Диана порастне..ако реши, че трябвая да спи при нас какво ще стане....но това вече е много в страни от темата
СОРРИ ЗА ОФТОПИКА:)))))

# 21
Аз решетки не съм махала, защото и леглото нямаше такава опция. На около 2 години и 1,2 месеца направо я прехвърлихме в юношеско. Тоест без прегради - води се юношеско, защото се разтяга от 1 и нещо до 2.20м. За мой късмет не е падала от леглото.
Иначе тук се предлагат ей такива алтернативи към леглата (мисля, че и в Б-я вече ги има Embarassed  Confused )


# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хонда- мисля си че ги няма, ама не го твърдя 100%-во!

Иначе за решетката - аз не съм (а и нямам намерение скоро) да я махна, щот' ми е по-сигурно с нея. Всеки ден тичам до млечната кухня, докато той спи и понеже спи  Sleeping  с чувал, няма какво толкова да направи, дори и да се събуди  #Milti . Обаче на няколко пъти вече го виждам с вдигнат крак в/у решетката и настръхвам.   #Shocked
  За вариантите на Флаш и с махането на пречките знам отдавна, но не ги прилагам все още.  Sunglasses

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Honda
Аз решетки не съм махала, защото и леглото нямаше такава опция. На около 2 години и 1,2 месеца направо я прехвърлихме в юношеско. Тоест без прегради - води се юношеско, защото се разтяга от 1 и нещо до 2.20м. За мой късмет не е падала от леглото.
Иначе тук се предлагат ей такива алтернативи към леглата (мисля, че и в Б-я вече ги има Embarassed  Confused )




И аз искам да я преместя на юношеско легло, ах ако и намеря и юношеска стая... Crazy  Praynig какво щастие за мен ще настъпи! Само въздишам по разни сладки, готини спални комплекти ...чак ми иде да и купя, преди легло да съм и купила:-))))))
И аз не знам дали някъде продават точно такива протектори. Може би от мебелните магазини и къщи може да се купи нещо подобно, защото използват при двуетажните легла например, но аз съм виждала само тръбни.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Шани
Хонда- мисля си че ги няма, ама не го твърдя 100%-во!

Иначе за решетката - аз не съм (а и нямам намерение скоро) да я махна, щот' ми е по-сигурно с нея. Всеки ден тичам до млечната кухня, докато той спи и понеже спи  Sleeping  с чувал, няма какво толкова да направи, дори и да се събуди  #Milti . Обаче на няколко пъти вече го виждам с вдигнат крак в/у решетката и настръхвам.   #Shocked
  За вариантите на Флаш и с махането на пречките знам отдавна, но не ги прилагам все още.  Sunglasses


Хехе, сега с крак на решетката, след месец два току виж те посрещнал на врата от кухнята! Laughing

# 25
  • Мнения: 2 051
На годинка окончателно. А преди това - пробно, за известно време, през което по сто пъти на ден юнакът се качваше и слизаше, качваше и слизаше af  af  af
Реших, че е по-добре ако пада да пада от ниското, а не от върха на решетката.

П.П. Става дума обаче за проходило дете. Мисля, че ако спи спокойно и вече ходи стабилно е дошло времето вече .

# 26
  • Мнения: 652
Ами ходи си спокойно той.
Довечера махам решетката.

# 27
  • Мнения: 2 051
Цитат на: shedi
Ами ходи си спокойно той.
Довечера махам решетката.

Ама сложи нещо мекичко отдолу ца всеки случай, да няма изненади  doctor

# 28
  • Мнения: 652
Едно одеало ще сложа, щото детето е с характер и собствено мнение, де да го знам през нощта какви ще му хрумнат. Ама нали е на мама лъвчето, ще се приспособяваме.
Благодаря още веднъж.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Flash*
Цитат на: Шани
Хонда- мисля си че ги няма, ама не го твърдя 100%-во!

Иначе за решетката - аз не съм (а и нямам намерение скоро) да я махна, щот' ми е по-сигурно с нея. Всеки ден тичам до млечната кухня, докато той спи и понеже спи  Sleeping  с чувал, няма какво толкова да направи, дори и да се събуди  #Milti . Обаче на няколко пъти вече го виждам с вдигнат крак в/у решетката и настръхвам.   #Shocked
  За вариантите на Флаш и с махането на пречките знам отдавна, но не ги прилагам все още.  Sunglasses


Хехе, сега с крак на решетката, след месец два току виж те посрещнал на врата от кухнята! Laughing


 Arrow да се надяваме, че няма да се случи.  Close ..трябва 3 вртати да преодолее, за да ме послрещне  Laughing , а все още не може да ги отваря.


Има и още варианти:ако под самата решетка се подложи една дъска(подобно на идеята на Флаш) с ширина 3-5см. и тогава се слага самата решетка. При мен е възможно това решение- конструкцията на леглото го позволява. Така се постига известна височина и спокойствие.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт