След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 204
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8 411
Аслъ така хубавко си почива ,че хииич не и е на акъла да подхваща някаква работа в момента.Поела е на пътешествие в неизвестна   посока със самолет,Обаче каквато е активна в последно време в социалните медии си мисля ,че ще ни каже къде е отишла

https://twitter.com/i/status/1439215852033912833

А тоя Онур Туна в първия момент като го видях в промото си викам защо е сам ,къде са колегите му.И почвам да си ги изброявам на ум и тия от Забранената ябълка и тия от Доктор Чудо и в един момент се усещам ,че той вече не е в нито един от тия сериали.  Тия от БТВ ми увредиха мозъка  с тоя човек и двата му сериала дето ги въртят в момента при нас.И като имате предвид ,че аз само  от рекламите  и съвсем на кратички откъсчета се информирам за действието и на двете места ,а смятайте как щеше да ми гръмне мозъка от напрежение  ако гледах и целите  сериите.
Зарани  за "Лъжец" е точно така ,самия сценарии е такъв ,че не е за много серии .Колко време може да се разтяга действието докато започне да  се разкрива кой от двамата главни герои е лъжеца.В английския оригинал първи сезон завършва така(ще го сложа в спойлер отговора ако има някой който не иска да знае да не отваря)
Скрит текст:
Първия сезон завършва с това ,че се разбира кой е лъжеца и самия лъжец  е намерен мъртъв.А във втория сезон се разкрива ,кой е убиеца на лъжеца.И първия и втория сезон са много интересни и се надавам ,че на турците ще им дадат поне първоначалните 13 епизода ,за който те ще могат да разкажат историята и на двата оригинални сезона.

# 541
  • София
  • Мнения: 6 287
Мерси, Ени!
Имат материал да съберат и двата сезона дори в 10-на епизода, с това тяхно времетраене... Ако им го позволят съм убедена, че ще се получи продукция дори по-добра от оригинала.

11 нови сериала има този сезон само по FOX. Половината даже още не са започнали. Ужасно обидно е да чакаш и да се надяваш някой сериал да не го гледат, че да може да вкараш друг на негово място. Бизнес и пари, това е. Винаги са били на първо място.
От Шоу са по-скромни и засега имат само "Лъжец" и една романтична комедия, която върви в неделя, пак на Сюреч филм. Предстоят още два там - "Азиз" и "Три куруша".


На тези сладури пожелавам метрото да ги повози колкото може повече.




# 542
  • Мнения: 8 411
Лелеее Зарани  11 ли са новите сериали по FOX ?В добавка сигурно имат и няколко от миналия сезон,ох със сигурност ще има сеч и ще стане грозно.А ШОУ определено го дават доста скромно в сравнение с тях и имат само няколко нови сериала.Бурчинка и Мурат този сезон ще са на един и същи канал ,пожелавам и на  двама им успех и много ,много късмет и дано да гледаме сериалите им възможно най-дълго.Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover
Към пожеланието ти за по-дълго пътуване с това метро освен на тези сладури  аз ще го пожелая и на ей тия хора.

# 543
  • София
  • Мнения: 6 287
Лелеее Зарани  11 ли са новите сериали по FOX ?В добавка сигурно имат и няколко от миналия сезон,ох със сигурност ще има сеч и ще стане грозно.
Вярно, не са 11.. 10 са Joy Единственият от миналия сезон е "Забранената ябълка".

Рейтингите от вчера също са много ниски. "Съдебен процес" с Каан и Пънар стартира с 2 и 3% и се води лидер в групите, просто защото няма сериал с по-високи. Astonished

Ени, забравих за Елчин и компания. И как няма, всеки път щом я видя все едно виждам Синем Кобал. Joy
Обаче не знам кой е правил стайлинга на дамите, но точно техният е под всякаква критика. Дамата с червената рокля например изобщо не е за такава дреха. Елчин е добре, но сякаш е трябвало да е с нещо по-ярко.

# 544
  • Мнения: 12 815
Много сериали , много стартират,  да очакваме и спиране на някои от тях.
Невъзможно е да се съчетае количество с качество, тоест всички да останат на екран. Направо си е руска ролетка всеки ТВ сезон. Като имат какво и кой да играе, естествено е и да има конкуренция..

 ,,Всичко за брака,, стартира утре вечер и ми харесват като стайлинг при представянето.
Накратко за сериала с руски превод .

Скрит текст:
❥ Кадры из первой серии нового сериала FOX - #ВсеОБраке, премьера которого состоится 21 сентября:

Азра Гюнай, успешный адвокат по бракоразводным процессам, много лет занимается делами известных и влиятельных людей Стамбула вместе со своей матерью Чолпан Севхер, которая является старейшиной своего дела и с ее упрямым братом Санемом Севхером.

Пришло время Азре сделать следующий шаг. Ее мать, Чолпан, уйдет на пенсию и передаст управление офисом своей дочери Азре, но дела идут не так, как ожидала Азра. Сильный спор между Азрой и ее матерью вызывает потрясение в семье Севхеров.

Когда семья Северов сталкивается со своим разрушенным прошлым, Азра начинает сомневаться и в своём браке и в своей жизни. Когда ей приходится столкнуться со страхами, которые она игнорировала всю свою жизнь, она принимает решение, которое изменит расстановки сил в семье. Неожиданный гость из прошлого помешает ей отстоять свое решение.

И първите снимки, Рошльото съвсем не прилича на турчин. Все повече ми напомнят  на ,,Малки убийства,,


 
Скрит текст:
     



Бирдже Акалай в интервю за Хюриет, много е нежна и стилна




Скрит текст:

💥 Интервью Бирдже Акалай, Хакану Гедже из газеты Hürriyet:

За свою карьеру она приняла участие во множестве успешных работах. В настоящее время, она в восторге, как от коллекции украшений, которую она выпускает, так и от нового сериала. Мы встречаемся с Бирдже Акалай и говорим о жизненном пути из прошлого в настоящее. Я ловлю ее среди плотного графика ее нового сериала #ПоследнееЛето. Мы знаем друг друга много лет. Ее карьера всегда была на подъеме, но она совсем не изменилась. Ее глаза все еще сияют, как в первый день. Ее речь, тон голоса - дают покой другому человеку.

Последнее интервью у нас было четыре года назад. Что произошло за это время?

📍 Все было очень хорошо, я делала то, что мне нравилось. Я завела хороших друзей и приобрела приятные воспоминания.

В каком ты настроении сейчас?

📍Тишина и спокойствие этого времени, в котором мы живем, присутствует в каждом из нас. Когда пандемия настигла нас, мы перестали выходить на улицу, а сейчас, я начала делать то, чего мне немного не хватало. Мне нравится поговорка «улица дает людям опору». Поскольку я люблю проводить время на улице, сейчас мой сезон. Я также нахожусь в довольно продуктивном периоде, когда снимаюсь.

Что изменилось в тебе за годы, прошедшие после твоих 35 лет?

📍В 35 лет у меня возникли проблемы со здоровьем сердца. Тогда я поняла; у меня только одно сердце и я должна хорошо о нем заботиться. Но мне нужно заботиться не только о своем, но и о сердце каждого. Я снова осознала, насколько важно уважать работу, жизнь и личность людей. У меня много друзей, слава Богу, и я считаю, что жизнь ценна, когда ты ею делишься.

Что, по словам твоих друзей, их больше всего удивляет, когда они узнают тебя получше?

📍Говорят, я жёсткая снаружи, с четкими границами. Но на самом деле мне достаточно комфортно, чтобы расчесать волосы в ресторане, достать зеркало из сумки и освежить макияж.

У вас есть черта, которую вы бы хотели изменить в себе?

📍Каждый раз, когда задают этот вопрос, мой ответ зависит от моего настроения. В эти дни я слишком чувствительна. Это касается не только меня, но и всего живого.

Что определяют твою жизнь: крутые изгибы или плавные переходы?

📍Резкие изгибы. Но жизнь мне кажется именно такой. Я также хотела бы поехать из Флоренции в Неаполь, но извилистые дороги пляжа Капуташ совпали со мной. Это про мою личную жизнь, кстати, в моей карьере нет кривых.

Ты вышла из этих углов?

📍Все они нас делают. Первый брак у меня был в возрасте 26 лет, а второй брак был заключен через два года после того, как закончился первый. Затем я построила для себя новую жизнь. Все они были для меня смелым опытом в молодом возрасте. Думаю, я хорошо выходила из углов.

Ты снова выйдешь замуж?

📍У всех нас разные отпечатки пальцев, мы можем хотеть разного в жизни. Уметь оставаться вместе, желая разного - это уловка.

В тебе нет этой уловки?

📍Если вы спросите: «Сможешь ли ты сделать это прямо сейчас?»… Я не знаю, захочу ли я этого сейчас в мире, где мы боимся даже иметь детей и где природные ресурсы уничтожены. Прямо сейчас я могу попытаться выжить и творить добро. Это все, что у меня осталось, так что мысль о замужестве меня пока пугает.

Вы были включены в актерский состав сериала #ПоследнееЛето на канале Fox. В роли какого персонажа мы вас увидим?

📍Саре - очень интересная и целостная женщина. Начальник отдела борьбы с организованной преступностью. У неё есть секрет. Он откроется позже.

Актеры сериала #ПоследнееЛето работали вместе весь сезон, было ли сложно присоединиться к актерскому составу в новом сезоне?

📍 «Это решение заставило меня много поразмыслить. Но сериал и команда выглядели так заманчиво и весело, и мне уже пора было вернуться с сериалом, поэтому я согласилась. И слава богу, все хорошо!»

Вы создали коллекцию украшений. Откуда взялась эта идея?

📍На этот раз я хотела сделать что-то более конкретное, что-то, к чему люди могут прикоснуться. Я рассказчик, мне это нравится. Я выбрала для себя способ рассказать свою историю и это - украшения.

Что будет в коллекции?

📍Золото, драгоценные и полудрагоценные камни, а летом - роскошная бижутерия. Дизайн мой. Еще у меня есть коллекция, которая является продолжением кольца, которое я получила от бабушки. Пока все будет продаваться онлайн.

Ты держишь бабочек… Я также знаю, что у тебя есть татуировка бабочки. Что это за одержимость бабочками?

📍Я твердо верю в силу души. Потому что в течение многих лет, мы можем называть это избирательным восприятием, но бабочки всегда летают вокруг меня в важные моменты моей жизни. И если я собиралась делать татуировку бабочки, она должна была быть моей. Я создала свою собственную бабочку. Кстати, цифра 2 - заняла другое место в моей жизни, даже не осознавая этого. 1 - нечетная цифра, 2 всегда завершающая. Эти двое дополняли друг друга.

Настал ли период, когда ты можешь сказать что ты чувствуешь себя полноценной ?

📍Я никогда не буду полноценной. Ведь не так-то просто завершить все запланированное, у меня есть предубеждения.

17 лет назад ты стала третьей красавицей Турции на конкурсе красоты. У тебя классическая красота. Было ли сложно прожить свою жизнь с прилагательным «красивая» перед своим именем?

📍Да, пережить такой период было сложно.

Столковалась с предрассудками?

📍Конечно, я также сталкивалась с предрассудками. Но когда я участвовала в конкурсе красоты, я уже окончила художественную школу. То есть, это никак не повлияло на мою нынешнюю профессию ... На самом деле, когда я снова поступила в консерваторию, мой первый выбор работы оказался неудачным.

Как так?

📍Я снималась в своих первом и втором сериале, ничего не вышло тогда, у меня, честно говоря, не получилось. Я сказала себе: «Ты делаешь что-то не так, тебе нужно работать усерднее.» Может быть, я бы не пережила бы это приключение и не была бы здесь сегодня, если бы не прислушивалась к себе в те дни, когда я испытывала неудачу.

Поговорим немного о любви. Как бы ты дала определение любви?

📍Любовь - это химия, чувство. Это чувство, которое всегда должно быть в человеке и которое добавляет жизни. Я не могу классифицировать это как, что-то конкретное. Если в человеке есть любовь, привязанность и совесть- это самое драгоценное.

Ты прислушиваешься к своей логике или любишь своим сердцем?

📍Что думаем, то и чувствуем. Например, когда вы говорите «соленые огурцы», у вас слюнки текут. Иногда бывают такие моменты, когда сердце реагирует на инстинкт… так, что: «Да, сейчас самое время»- говорю я самой себе.

Ты испытываешь что-то подобное прямо сейчас?

📍Я не отвечу на это (смеется).

Ты чутко относишься к женской проблематике, правам животных и природе. Ты делишься этим в соц.сетях. За что ты боролась в последнее время?

📍Мы вступили в тревожный период в мире. Когда происходит истощение природных ресурсов. По мере истощения природных ресурсов люди становятся ещё более жестокими, чем когда-либо. Пока мы продолжаем безжалостно потреблять эти ресурсы, мы фактически рубим ту ветку, на которой сидим, как в той поговорке от Насреддина Ходжи. Если мы этого не осознаем, я думаю, что конец человечества не за горами.

Ты полна надежд?

📍Скажем так, я ухватилась за надежду, потому что мне нужна была эта надежда, я ее не отпускаю.

Ты снимаешься на экране уже 15 лет. Все ли так мило и просто, как кажется со стороны?

📍Нет, дорогой. Например, я не могу заплакать на улице, насколько это легко? Но, в конце концов, это шло комплектом к моей любимой профессией.

Как ты можешь быть самой собой, когда знаменита?

📍К сожалению, мой профессиональный выбор наложил на меня некоторые ограничения. Одни считают это притеснением, другие - цензурой. Некоторые отчуждены от улицы, они скучают. А с другой стороны ... Я знала, что если бы увидела в этом необходимость, я был бы несчастна, поэтому я никогда не отчуждала себя от жизни ни в каком ее аспекте. Я не позволяла отправлять меня в места, куда я не хотела идти! И просто ради свободы - могла гулять по улице Истикляль и Эминеню столько, сколько я хотела.

Сегодня как будто опыт главных и успешных ролей сменился количеством подписчиков в соцсетях. Что ты думаешь?

📍Потому что эпоха изменилась.

Когда ты начала эту работу, не было ли других несправедливостей?

📍Конечно, были. Например, пока мы, как сумасшедшие работали над образованием в консерватории и над нашим художественным развитием, разве не было девушек из других профессий, которые играли главные роли только потому, что их знали? Так тоже было. В том возрасте мы злились, но не злимся сейчас. Может, так мы работали усерднее. Допустим, сегодня предпочтение отдается социальным сетям. Мы все равно не занимаемся искусством на телевидении ...

Как бы ты охарактеризовала свою проделанную работу?

📍Кто помнит работу, которую мы проделали много лет назад? Даже я иногда не помню, где играла пять лет назад.

 

# 545
  • Мнения: 8 411
Не съм много сигурно но май със стайлинга на промото за FOX или на поне някои от дрехите се е занимавала Башак Дизер на Къванч  съпругата му.
Зарани и според мен червената рокля хич не и отива на мацката ,като че има корем и гърдите и са много смъкнати.На мен ми харесват Елчин ,въпреки че наистина можеше роклята да е или по-ярка или по-тъмна ,абе нещо което с по-наситен цвят.Харесва ми и момичето до Елчин ,с бухналата къса рокля,тя в трейлъра беше май  една такава като лелка облечена ,а тука яяяя каква е накипренка
Ели  мерси за инфото Flowers Hibiscus
От Аслъ-не знам дали се е прибрала или е още там където  беше заминала ,нооо е в добре настроение което е най-важното









Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 20:19 от Eny87

# 546
  • Мнения: 12 815
Eни, Аслъ с кактусите  прилича картина от Мексико, нали брат и живее там.

Елчин е публикувала втори фрагман, подгряват феновете
,,Лъжецът и свещите,,  по FOX с първия си епизод в четвъртък, 29 септември от 20.00 часа!

https://twitter.com/medyapimresmi/status/1439998903995228161

# 547
  • Мнения: 8 411
Аа верно ,че брат и беше в Мексико ,мдаа може и да му е на гости ,
Ели  мерси за фрагмана Flowers Hibiscus

# 548
  • Мнения: 12 815
Сериалът ,, İlkveSon ,,на Салих и Йозге по  BluTV ми се ще да погледна,интересен ми се вижда.
 В сряда е 7 епизод. Салих го промотира.  


https://twitter.com/BluTV/status/1439982938540621825

Видях,че има английски превод

# 549
  • София
  • Мнения: 6 287
Ени, Башак Дизер обикновено се занимава само с мъжкия стайлинг. Не знам тук как са стояли нещата, но пък мъжете изглеждат много стилни и елегантни.
От жените най-много харесах Бирдже Акалай, Есра Билгич и Тюлин Едже от "Всичко за брака".

Аслъ изглежда свежа на снимките. Където и да се намира, дано да се забавлява.

"Рошльото" ми е познат, но не мога да се сетя откъде.
Позволих си да преведа резюмето на първи епизод на "Всичко за брака".
Слагам го и им пожелавам успех довечера. Не искам да съм негативно от сега настроена, но очаквам хубав епизод и лоши цифри на следващия ден.

Резюмето:

Всичко за брака - епизод 1

Азра Гюнай е успешен бракоразводен адвокат. В продължение на много години, тя работи заедно с майка си доайенът в бизнеса Чоплан Джевхер и упоритата си сестра Санем Джевхер, по делата на известни и влиятелни хора в Истанбул.
Дошло е време Азра да направи следващата стъпка. Майка й Чоплан е на път да се пенсионира и е готова да прехвърли управлението на бракоразводната агенция на Азра, но нещата не вървят по начина, по който Азра очаква. Жесток спор между Азра и майка й ще има разтърсващ ефект върху цялото семейство Джевхер.
Докато семейството се опитва да се справи с разбитото си минало, Азра започва да поставя под въпрос брака си и живота си. Когато осъзнава, че й се налага да се изправи пред страховете си, които е пренебрегвала през целия си живот, тя взема драстично решение, което ще промени баланса в семейството. Изненадващ посетител от миналото ще я затрудни да застане зад решението си.



Афишът на "Беззаконни земи"


# 550
  • Мнения: 12 815
Зарани, благодаря за превода.Още повече ме заинтригува.

Изгледах ,,Лъжецът,,
Много добре направен като качество и игра сериал,много. Най-накрая Салих е главен герой и се справя чудесно,  заедно с всички останали артисти. Много качествено направен сериал.
Бурчин е влезнала не в обувките , а в кожата на Дениз. И е толкова убедителна в изказа си и как се измъчва за да убеди всички около себе си в правотата си.
Нейната собствена сестра играе мръсна игра зад гърба и, заедно с бившия Мурат.
Поведението и на виновна за създалата болка на Дениз си личи при всеки техен разговор. Прекрасно се справят всички. Невероятен екип от професионалисти.
На Бурчин след този сериал ще  и се наложи да разтовари доста сериаозно психическото си натоварване. Но пък  пресъздава образа си идеално и  завладяващо. В един момент се чудиш дали Дениз не е виновната , в друг момент я съжаляваш как са постъпили с  нея.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 22:02 от eliNIM

# 551
  • Мнения: 8 411
   
Зарани  мерси за превода  Flowers Hibiscus
Ели изчетох ти и тукашния и от другата тема коментар за "Лъжец" с удоволствие. Аз все още не съм го изгледала ,но като ви чета предвкусвам ,че ще ми е много интересно. 



# 552
  • София
  • Мнения: 6 287
И аз още не съм изгледала "Лъжец". Мислех да го направя снощи, но сънят ме надви. Сега след поста на Ели определено ще си отделя час-два за днес.

"Всичко за брака" е успял да постигне доста прилични и добри проценти, като за премиера. Очаквах да са по-ниски, но явно конкуренцията във вторник се оказва по-слаба.

Evlilik Hakkında Her Şey
Total: 3.75 / 7 място
AB: 4.53 / 3 място
ABC1: 4.78 / 5 място

Лидер в класацията е "Апартаментът на невинните". Останалите сериали са все летни и с рейтинг от по 1-2%. Ще видим как ще са нещата, когато тръгне и мафиотския сериал.

Епизодът с руски субтитри:
https://vk.com/al_feed.php?w=wall-1657033_3076225

Тази бързина малко ме притеснява спрямо качеството, но в последствие може да се появят и други.


# 553
  • Мнения: 12 815
Зарани, мерси.
Групада АВ е оценила епизода, което ме кара да си правя известни изводи в полза на сериала ,разбира се.
Силна конкуренция мисля е ,,Апартаментът на невинните,, така, че браво за ,,Всичко за брака,,
Дизимания обикновенно правят добри и подробни преводи.

Знаете, споделях че отдавна не бях гледала турско дизи, опитвала съм но така и не стигах до края.
,,Лъжецът,, обаче  ме грабна, впечатли ме както с игра така и с перфектната работа по заснемането му. И не отделих очи  от екрана, докато не го довърших.
Имаше един момент който малко ,,попрекали ,, режисьора така да кажа. Просто се набива на очи- влиза разследваща полиция в болница и прекъсва работата на  хирург,  оператор в операционна зала. Колкото и да е провинен или налагащ веднага разпит лекарят не би било редно да прекрати започната операция, въпреки че има екип с него. Можеха да изчакат малко за да приключат, но драматургията има привест в случая. Подсилва се ефекта на случилото се злодеяние и търсене на виновния.

# 554
  • Мнения: 3 747
Имаше един момент който малко ,,попрекали ,, режисьора така да кажа. Просто се набива на очи- влиза разследваща полиция в болница и прекъсва работата на  хирург,  оператор в операционна зала. Колкото и да е провинен или налагащ веднага разпит лекарят не би било редно да прекрати започната операция, въпреки че има екип с него. Можеха да изчакат малко за да приключат, но драматургията има привест в случая. Подсилва се ефекта на случилото се злодеяние и търсене на виновния. [/i]
Не е виновна Хюлия Гезер за конкретната сцена. Това, както и доста от режисьорските похвати, които видяхме в първи еп. са продиктувани от оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт