След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу, Илкер Калели... нови проекти, колеги, екип #19

  • 41 199
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 411
Здравейте  Hug HugHug
Ели мерси за инфото Flowers HibiscusЗа "Песента на живота" ти споделям напълно мнението за Мелек и Хюсейин( предния пост като те питах дали е същия артист ,му бях забравила името и сега изведнъж ми изкочи в паметта Grinning)Мелек точно си я жертваха сценаристите ,за да могат Хюсеин и Зейнеп да се съберат отново и за да може Хюлия да си вземе Бахар .Някак си много наистина изведнъж и се появи психическото заболяване,е то не че като човек се разболява болестта идва с тъпани и зурли ,но все пак много услужливо се появи това  заболяване точно при Мелек .А Хюсеин да много непостоянен образ беше той ,хем го сърби хем го боли хем  му е драго Grinningи по едно време даже и драго не му беше защото сам надроби кашата ,но после нямаше смелост  да си понесе последиците.Аз съм стигнала до 45 епизод и мисля да си го довърша сериала ,но точно съм до тия моменти когато Мелек е вече болна ,а Зейнеп ей така както беше гаднярка взеха да я избелват мнооого сериозно..За заболяването на Мелек по-мога да го приема обаче това ,че Зейнеп  я направиха бяла и добра емииии тука вече ми е много трудно да го приема и да го повярвам.
Трейлъра на новия сериал на Илкер ми хареса и ще го загледам сериала като почне.Предполагам ,че и бг превод ще има  защото и Бурчин и Илкер си имат верни бг фенове.Аз както недоволствах есента ,че  всички серили дето го гледах ми ги спряха сега пък и  "Вавилон" и "Рамо" и "Дъщерята на посланика" и сериала с Демет и Ибо вървят много  добре.Само "Мразовито" нещо му куцат нещата ,но дано  там екипа да има време да разкаже историята .Дано и сериала с Илкер да има успех пък аз ще си намеря време и за него да го гледам.GrinningКакво да се прави като всичките артисти които ги харесвам започнаха по едно и също време сериали и за радост за всичките им  фенове са все успешни.Simple SmileСега остава и Нургюл ,Елчин ,Бурджу и Баръш да изкочат с нещо ново за пролетта и аз направо да взема спра да работя ,че тооооо иначе няма да се издържа вече Grinning GrinningGrinning
Бубето на много хубаво място се намира и ако се е забила с  тоя пич емииии само мога да и кажа браво момиче GrinningВ последно време тя направо сияеше ,не че някога  не е била красива ,но сега сякаш блести  и етооо всичко това  си имал причина което е супер HeartЕ всъщност може блясъка да се дължи и на добър режим на хранене ,на  спорт ,на някоя козметична  процедура абе айде да не съм цинична и да добавя и един Умут , за да се появят пеперудките в стомаха и ей ти на блясъка е на лице.Grinning
Хелънче  "Град на границата" и аз съм си го свалила да го гледам .Ще погледна и този другия Валкирия, видях в сайта ,който си посочила и още няколко други интересни.
Аз пък изгледах наскоро "Г-н Мерцедес" и доста ми хареса..В три сезона е ,криминален и с малко психарски  моменти ,но не е страшен в никакъв случай.

https://www.imdb.com/title/tt4354880/

Така сега да споделя за "Вавилон".В епизода от петък се е изяснила моята чуденка каква е тайната на Айше.И съм се оказала права още с първото си предположение ,че е полицай ,а  истинското и име е Нихал.Simple Smile
Запознайте се с комисар Нихал Simple SmileНе го слагам в спойлер защото то вече инфото е на всякъде в нета и не е тайна.Но даже и с разкриването на тайната на тези които тепърва ще почват да гледат сериала пак ще им е интересно да се запознаят с Айше/Нихал и да и разкрият тайната .И изобщо не само Айше и всички други герои са много интересни естествено.




Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 13:08 от Eny87

# 76
  • Мнения: 12 815
Какъв топъл тембър има Мурат Й. свалих си  преведения 5 епизод на ,,Рамо,, и се заслушах как говори.

,,Мразовитите,, май ще си изкарат договорените 13 еп и финал,такива слухове са превели рускините.


Ени,     направо си я пожертваха Мелек. Може пък нарочно да са променили сценария, заради  артистката . Тя с Мустафа Юстюнда имаше брак и момченце.. Скоро четох, че бракът им приключил, за съжаление.



https://www.kliuki.net/sermet-ot-milost-zlodei-s-nejno-sarce/

Пазителят ,сезон 3 трейлър 1

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 15:11 от eliNIM

# 77
  • Мнения: 8 411
Ели Hug ако Мразовитите изкарат 13 епизода ще е добре и ще успеят да си разкажат историята .А Мурат даааа много му е приятен гласа и играта му в "Рамо" е прекрасна .Ийит Иозшанер също играе супер .И двамата от доста време не бяха участвали в сериала и сега ги гледам с удоволствие.

# 78
  • Мнения: 12 815
"ВАВИЛОН" - 5еп. (bg sub)
И тук: ➡ https://cloud.mail.ru/public/LuEz/5kZN4HMVW


За превода


Бубето се е приземила на турска земя



Ужасни.....ужасни са, как разбират че се завръща. дразнители  
https://vk.com/feed?z=video-86691381_456241964%2F18b4671867e48ca … _-86691381_285677



Аслихан пък се е обозначила от Индия




Блазе им,  обикалят световните  плажове

# 79
  • Мнения: 4 571
Бурчинка се  е завърнала с фитнес интсруктура. Дано е много щастлива!
Турците тия екзотични дестинации ги нямат за нищо! Във всеки сериал някой заминава за Щатите или се връща от там без виза без проблем...

# 80
  • Мнения: 12 815

Турците тия екзотични дестинации ги нямат за нищо!
Самолетните им линии са до всички точки на земята, използват ги

...........................
 

Втори тийзър към ,,Учител,,
https://vk.com/poyraz_karayel?z=video-86691381_456241966%2F78248 … pl_wall_-86691381

.........................
,, Атие,, зад камера

# 81
  • Мнения: 4 571
.........................
,, Атие,, зад камера


Нищо не разбрах, но се ориентирах по картинките Simple Smile)). Берен търси магии и загадки, нещо като американския "Библиотекарите "....

# 82
  • Мнения: 8 411
Ели Hug Хелънче Hug
Ели мерси за инфото Flowers Hibiscus
Ох как ги наобиколиха папараците Бубето и новия  още на  излизане от летището.Стана ми  жал за нея   тоя Умут като се отдалечи от нея и тя остана  заобиколена от жълтоурковците.
Мерси за преведения  епизод на "Вавилон"Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus
Малко снимки от сета ,но ще ги сложа в спойлер защото на тях я няма Аслъ ,а не знам кой друг освен мен гледа сериала и да не се чудите кои са тия затова в скритичкото Grinning

Скрит текст:





И Аслъ/Айше.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 22:49 от Eny87

# 83
  • Мнения: 12 815
Аслъ подгрява зрителите за Вавилон

   
Скрит текст:
 




Втори тейзър на сериала по ,,Камериерки,,
Сечкин и още познати лица виждам в него

https://vk.com/diziturk?z=video441938281_456240058%2Ffda66aa199b … Fpl_wall_-1657033

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 09:44 от eliNIM

# 84
  • Мнения: 8 411
HugHugHug
Ели мерси за инфото HugFlowers Hibiscus





ето тази готина комбинация би ми харесала мноооого да я гледам в бъдеще  Heart

# 85
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет!

Ени, докато намеря време да ти отговоря за Айше, те разкрили отговора в сериала. Grinning
Да, полицай под прикритие е и е всъщност Нихал (дано не бъркам).

Фотосесията на Аслъ е към интервю, което е дала за сайта RaniniTV.
Не съм го чела, не знам дали и рускините са проявили интерес за превод.
Напоследък нямам абсолютно никакво време, дори трейлърите на "Учител" не съм гледала. Срам! Disappointed
Единствено хвърлях по едно око на "Невестата" по Бтв. Дублажът не ме дразни. Вярно, не е като да го гледаш в оригинал, но за мен гласовете са подбрани добре.

Журналистите много грозно притискат Бурчин.
Сякаш е длъжна да им обяснява с кой е, от колко време, и защо не им е съобщила. Rage

Аслъхан..... иска ми се да съм на нейното място. JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 86
  • Мнения: 3 747
Привет, момичета. Отдавна не съм се отбивала при вас. Виждам, че и вие сте в очакване на Учителят. Дано сериалът да се хареса, успех на Илкер.
Ени, толкова сериали следиш Rolling Eyes как успяваш? Аз един съм си харесала и не мога да го вместя Blush
За да не съм с празни ръце, ви нося едно интервю на Бурчин, защото знам, че не четете другата тема. Ели Hug, ти можеш да го пропуснеш Grinning

Скрит текст:

“С изборите, които направих създадох една нова Бурчин”

Бурчин Терзиоолу, която е на снимачната площадка от четиригодишна отвори  нова страница  в кариерата си с първият турски трилър “Портрет на красотата”.
Бурчин Терзиоолу е една от актрисите, които са започнали още като деца и кариерата ѝ продължава 34 години до днес.
Филмът, който се появи  на екран  вчера – “Портрет на красотата” добавя в кариерата ѝ един нов жанр – трилърът.
Срещнахме се с актрисата, която изпълнява ролята на Нисан – героиня, чието детство и юношество са изпълнени с психологически травми, страх и проблеми в Левент. Тя е жена, която е на 30 + , отлично знае цената си, осъзнава отговорността за всеки направен избор в живота ѝ и говори така, като че ли е взела изпитите си в живота с отличен
Р: Независимо от факта, че трилърът е много харесван жанр по света, на нас и през ум не ни е минавало, че ще имаме такъв тип успешен проект. Ще може ли “Портрет на красотата” да промени това?
Б: Ние нямаме база за сравнение, защото нямаме успешни трилъри. Важни са коментарите на зрителите. Като човек, който е част от проекта, аз не мога да го оценя обективно. Просто съм щастлива, че съм една малка частица от него. Надявам се, че почитателите на жанра ще го оценят добре, защото е направен в нашата страна. Дано да стане алтернатива за правенето на друг тип филми.
Р: Такъв тип филми са голям риск, нали?
Б: Не мисля, че в нашият сектор има нещо напълно сигурно. За себе си не виждам риск. Гледам на участието си като на шанс  да се пробвам в нещо съвсем ново и различно. Целта ни беше да предложим на зрителите трилър произведен у нас, история на родният ни език. БКМ от години работят в кино индустрията и правят страхотни неща, като едно семейство. Много съм щастлива, че поех по този път с тях, с Умур Турагай, Пънар Булут написа сценария.
Р: В трейлъра се казва : “В живота си наследяваме много неща от семейството си, аз наследих демоните на моя баща”. А какво наследи Бурчин  от семейството си?
Б: Цвета на кожата, цвета на очите, раждаме се с наследствени белези. Характера, маниерите, поведението  съм наследила от майка ми и баща ми 50/50. Силната жизнена позиция съм наследила от майка ми, умереността, тактичността, добротата и човешкото отношение от баща ми. От мама – упоритост, от татко- чувствителност  и още много други качества, които ме правят такава, каквато съм. Е, има и наследствени болести, но от това наследство мисля да се откажа.
Р: В какви отношения сте с “вашите демони”? Има ли и у вас чувства, които ви теглят към тъмната страна?
Б: Опитвам се да се опирам на по-силното си рамо. Смятам, че грешките, които съм допускала са в графата “типични/нормални човешки грешки”. Не вредя на никого умишлено. В мен има толкова много любов, че изобщо не слушам гласа на дявола. Нали казват, че усилията се възнаграждават. Надявам се, че и злото не остава ненаказано.
Р:  Доколко “виковете биват  чути”? (Явно  пак е някаква заигравка с темата на филма)
Б: Знаем, че растем с мотото “счупената ръка, остава скрита в ръкава”. Но всеки ден тук родственици отнемат живота на някоя жена. Ако вие имахте право на избор, какво бихте решили?
Не всички се раждат в еднакви условия. Не всички израстват, заобиколени от любов. Колко хора с оголени рани виждаме всеки ден, колко институции се опитват да  направят всичко необходимо за тях? Колко от хората, които търсят справедливост намират отклик на виковете си? 20 пъти да подадеш сигнал в полицията, че си в опасност, да те е страх от обкръжението ти. Колко хора още ще станат жертви пред очите ни?
Аз и колегите, които мислят като мен просто се опитваме да дадем гласност на тези проблеми. Това не е решението, разбира се. Първата стъпка започва с образованието в семейството. Давайки привилегии на момчетата, да им покажем, че трябва да пазят момичетата, трябва да  ги възпитаваме колко ценен е живота. Няма значение дали е мъж, жена, животно или природата, всичко което диша има право на уважение към животa му. Никой няма право да го отнема от никого.
Р: Да си известен означава ограничена свобода, постоянен самоконтрол както казват…За вас какво е?
Б: Понякога ми изглежда, че живея вътре в стъклена топка. Работя  любимата си работа и получавам удовлетворение от нея, живея щастливо с любовта на хората. Но нашата професия е такава, че всеки си има някаква представа за животът ти, преценява те, критикува те, обича те, харесва те и изразява това явно. Аз просто вярвам в собствените си способности и необходимост да управлявам живота си и просто да го живея както искам.
Р: Страхът е чувството, което всички ние изпитваме. Кой е най-големият ви страх в живота?
Б: През всички тези години се научих да се съпротивлявам на страховете си. Понякога с помощта на самовнушения, понякога се бoря сама със себе си. Мисля, че както мен, така и любимите ми хора ги е страх от безпомощността или от здравословни проблеми. Имам опит в това и още ме е страх.
Р: Как се промениха възгледите Ви за любовта – сега и 10 години назад? Можете ли да ни разкажете?
Б: Има разлика в жизнения опит на Бурчин сега и 10 години назад. Има разлика в знанията ми, в получения опит. Любовта е същата любов, сърцето ми е същото сърце, вълненията, разочарованията са същите само ти не си същия. Променяш се. Скоростта, с която се влюбваш и скоростта, с която бягаш от любовта са различни. Дължи се на житейския опит.
Р: Като жена в средата на живота си, как можете да очертаете историята на живота си сега?
Б: Привързана съм към професията си. Никога в живота си няма да се откажа от нея и от семейството си. Въпреки всички усилия, които ми коства никога не изпуснах живота си и винаги ще съм благодарна затова. Имам много и прекрасни приятели. Живота ме подложи на много изпити, но мисля, че ги взех с отлични оценки. Много ми харесва следната поговорка: “Или ще спечелиш, или ще се научиш”. За нищо в живота си не бих казала: “А ако не го бях правила”. Например, ако не се бях съгласила да участвам в този проект… "Ако не бях", не е израз който харесвам. Ако не бях преживяла всичко, което преживях, нямаше да съм аз. Винаги съм поемала отговорността за изборите си, възпитавайки сегашната Бурчин. Аз съм в една прекрасна възраст. Човек в тази възраст осъзнава цената си и цената на здравето си.
Р: „Чистата красота е eдин балон“
Недостатъците са на преден план при новото разбиране за красотата. Какво е възприятието Ви за красота?
Б: Винаги има определени гледни точки и критерии за красотата. Наблюдаваме модели, показващи бельо на модния подиум и пред огледалото се измъчваме, че не изглеждаме като тях, опитвайки се да пречупим крилете си. Нека не се опитваме. Някои жени или мъже идват на света генетично по-силни/пълни. Нека си признаем че това е Божията воля. Абсолютна красота са умът и добротата. Останалото ми се струва балон. Това, което те прави различен от другите, просто те прави различен. Да бъдеш различен не винаги е лошо. Нека просто се обичаме каквито сме.

# 87
  • Мнения: 12 815
Ради, Smile

Нося фотосесия на Мелиса и Метин за  ,,Hello" .
Хубава двойка




Остри форми,линии ... геометрично ,,разположена,, ...обожават тази поза на снимане турските артисти
 



.................................

Вчерашната  рожденничка, успешна и здрава да е!
Празнувала е със свои близки





и една новина от Бирсен

#MuratŞeker'in haziran ayında çekeceği #YaİstiklalYaÖlüm filminde #Nejatİşler #SarpAkkaya #OnurTuna #SedefAvcı ve #ŞevketÇoruh gibi ünlü oyuncular rol alacak.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 22:52 от eliNIM

# 88
  • Мнения: 8 411
Добър вечер !
Зарани Hug точно така истинското име на Айше е Нихал Simple Smile
Ради Hug голямо мерси за превода и ,че си ни донесла интервюто Flowers HibiscusАз понякога надничам във вашата тема Grinning , за да следя за новинките за Бурчин и Илкер обаче тия дни не съм ви навестявала и сега с удоволствие ще си изчета интервюто Simple Smile За  сериалите ох наистина ми е трудно да се справям и с четерите обаче какво да правя като всичките ги харесвам.Всъщност в последно време относно "Мразовито" почвам да се
разколебавам защото малко почват да зациклят от към идеи и сценаристката взе да копира "Черна любов"( тя е сценарист и на двата сериала и си се самокопира жената  в което няма лошо  ама аз вече тоя филм един път го гледах )така че може и само с 3 сериала да  остана ама то Илкер пък почва скоро ооооо и Синеочко и той .Аба май ще спирам да ходя на работа ,че то наваксване няма да има иначе Grinning Grinning Grinning
Сега ще ви издам моята тайна  за гледане на много сериали Grinning-събирам по две/три серии и през уикенда гледам  един път единия ,друг път другия и те така GrinningИначе през седмицата и аз нямам време за гледане на турски дизита.Simple Smile
Ели Hug в първия момент като ги видях Мелиса и  Метин и си викам тия пък кога са играли в нещо заедно Grinning и чак после ми светна името "Атие/Дар" в мозъка GrinningМелиса е доста различна с тая права коса ,харесват ми с Метин заедно.
Да и имам  прическата  на Айше/Нихал Grinning



 

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 23:53 от Eny87

# 89
  • Мнения: 12 815
ВАВИЛОН епизод 6 бг. суб.
Превод: Mina G, Doni J
https://askim-bg.com/Vavilon-epizod-6-bg-sub-_v10358
https://www.vbox7.com/play:2b28742cab
https://fex.net/ru/s/5dpzdxn
https://waaw.tv/watch_video.php?v=77J7yUyBvbHK
Преводът принадлежи на група
"ASKIM - най-новите турски сериали".

Благодаря за превода!!!
Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт