За какви процедури посещавате фризьор?

  • 7 269
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 730
Ходя за подстригване на 2 месеца.За прически за поводи доста често посещавам фризьорката си.Не се боядисвам и не третирам косата си с разни процедури.

# 16
  • Мнения: 71
Ходя веднъж на два месеца за подстригване и боядисване.

# 17
  • Мнения: 992
За всичко, боядисвам се често, връхчета на 2-3 месеца, сешоар, а понякога ходя и само за една рибена кост. От време на време правя и някоя терапия, но все по-рядко го правя защото си купувам профи козметика и се мъча сама вкъщи да се грижа за косата си  Laughing

# 18
  • Мнения: 276
Боядисване всеки месец, подстригване през месец и официална прическа по повод (обикновено 2-3 пъти годишно).

# 19
  • Мнения: 1 858
Подстригване на 2-3 месеца, кичури на 6 месеца и много рядко за сешоар. Бих пробвала и някоя терапия, но едва ли бих ги правила редовно.
Преди време при друга фризоьрка съм правила някои подхранващи терапии (не помня имена) без никакъв ефект и сега не ми се занимава много, а и нямам кой знае каква нужда.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 872
За последно ходих на фризьор преди 6 години. После фризьорката ми замина за Испания и ... край. Уточнявам, че съм къдрава, руса, и ми беше много трудно да намеря  фризьор, който да може да подстригва и оформя такава коса. Оттогава се справям някакси сама. Може би ви е чудно, но засега успявам. Гледах клипове как се прави, и експериментирах.

# 21
  • Мнения: 1 024
И аз на 2-3 месеца само подстригване + изсушаване, понякога ампула, но рядко

# 22
  • Мнения: 3 729
И аз ходя за подстригване на 2-3 месеца.
Известно време се подстригвах сама, докато си търсех нов фризьор.

# 23
  • Мнения: 2 272
Подстригване, кичури на 6-8 месеца, изсушаване. Терапии - не. Косата ми е гъста и плътна и нямам нужда.
По-скоро приятелката ти би трябвало да наблегне на постоянни клиенти и ежедневни процедури. Те носят повече оборот от еднократни скъпи терапии.
Аз например като съм си в България не си мия косата вкъщи дори. Всеки 2-3 дни съм при фризьорката за измиване и изсушаване.

# 24
  • Мнения: 8 802
В един фризьорски салон освен базовите неща - подстригване, колористика, стайлинг - може да се даде и някаква насоченост, специализация на салона. Нещо, което да се предлага само/предимно в този салон, за да се привлекат специфични клиенти. Има такива специализирани курсове за фризьори.
Давам примери:
 напр. Екстеншъни, Кератинова терапия, Сватбени  и официални прически, апликация на изкуствени коси, перуки, боядисване със спрейове, къдрене, 'вълни', опашки, плитки, прическа за фотосесия, апликация на нетрадиционни/нетрадиционни предмети в косата, детско фризьорство, перманентно татуиране (мъже).

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 00:15 от Pepina_n3

# 25
  • София
  • Мнения: 1 872
Предлагам и подстригване и грижа за къдрави коси. Наистина у нас това е една напълно празна ниша.

# 26
  • Мнения: 107
Последно ходиз за кичури с фолио. Изтормозих фризьорката с дългата си коса, но си заслужаваше резултатът ☺️Ходя на фризьор един път на 5години

# 27
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
В България за всичко. Подстригване, боядисване, терапии, ампули (макар да съм зарината с купища у нас). В Германия само подстригване и то рядко.

# 28
  • Мнения: 7 261
В Германия за всичко. Просто друго ниво.

# 29
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
В Германия за всичко. Просто друго ниво.

Да, зная, но моят фризьор много претупва нещата. Наблизо нямам друг удобен, а с три деца ми е много трудно да се отдалеча от вкъщи. В центъра на града има туркиня, много я хвалят и някой ден ще запиша час да пробвам и то ако термина съвпадне с почивен ден на мъжа ми 🙄

Общи условия

Активация на акаунт