Канадски мами - /бъдещи и настоящи/ - 6

  • 13 273
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 932
Добро и усмихнато утро, от нас, Канадски Момичета!


МИНЕрВА, честито Ти ново обновяване- и ник и аватар. Целувки за малкият ти мъж- Дамянчо.


Благодарско Kalida  Hug

Поздрави на всички канадски мами   bouquet

# 226
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево петъчно утро, Канадски Момичета!

Торонтските Мами, как мина срещата, чакаме много хубави думи от нея?! Hug

Снежи, как е малката Ти принцеска Деската, преборихте ли таз температура? Дано да е така, от сърце Ви го желая! Hug

Ниара, честито Ти ново никче. Това наистина доста е по- специално и звучно, загадъчно и предразполагащо към размисли за човека отсреща. Целувки за Алекс. Heart Eyes

Дидката, приятни РД тез почивни дни, и много слънце да имате утре на барбекюто. Големи са сладури двата Ти принца в подписа. Преборихте ли коликите?Hug

МИНЕрВа, и Ти доста специфика си вмъкнала в новият ник. Как върви английският? Hug

Радостче, избра ли нощният крем вече?

Каролинката, как е коремчето, рита ли бебока? Hug

Шеметче, а при Теб как е бременното положение? Докога ще си на работа? Hug

Щастливче, поздрави и на Вас с Любо, Ели и Татито. Кога е следващата планувана семейна почивка? Hug

Лек и приятен Петък, Ви желая!


# 227
  • Мнения: 919
Здравейте момичета Grinning
напоследък никакво време не ми остава да пиша, Виктория не ме оставя и две минутки на мира, само ме дърпа и ми говори нещо, а аз разбирам не разбирам трябва да слушам какво ми казва иначе не и е интересно и почва да се сърди Crazy
общо взето е много весело при нас. сменихме "мама мама" с "дада дада" и сега се забавлявам да я питам обичаш ли мама а тя ми отговаря да да да да да Joy
гледам да ви чета редовно но май пак съм пропуснала нещо, за каква срещичка става дума, ам?

Каролина, най-вероятно всичко е наред, жената на брата на мъжа ми имаше такъв проблем, казаха и че бебето е много малко, тя носеше ниско.. всяка седмица трябваше да ходи на видеозон и само и всяваха какви ли не ужасий, в крайна сметка малкия се роди 38ма седмица 2,600, тоест не е кой знае колко малък.. а сега да го видиш какъв е пухкав, на 5 месеца почти а е колкото Виктория на килограми. Така че наистина, гледай да си спокойна и не им се връзвай много много, още повече че вие и двамата сте дребнички, колко очакват да е голям бебока Stop

Kalida, какво прави Дана сладурана?

shemet_neveroiaten, добре дошла и от нас. Като бях бременна с буба много исках да я чуя и само карах мъжа ми да подслушва и да ми докладва какво се чува, в един момент му писна, разглоби един микрофон и я слушахме през компютъра Crazy но това беше след седмия месец някъде а и моето мръцкало не се даваше лесно и се въртеше постоянно Peace

Poupon, лек път и приятно прекарване, за пълзенето, силно се надявам че няма да е проблем защото не виждам как иначе ще оцелеем 8 часа с нашата госпожица Laughing

трябва да изчезвам, целуФки на всички малки канадчета Wink

# 228
  • Мнения: 3 932
[МИНЕрВа, и Ти доста специфика си вмъкнала в новият ник. Как върви английският? Hug

Е, някакво вдъхновение ме навести (това за ника)...а относно английския, тъкмо се боря с едни он-лайн тестове, но от време на време понавестявам и форума  Embarassed.

# 229
  • Мнения: 1 370
Здравейте Мацки Flutter

Ние имаме един приятел на гости и докато си пийват ракийката с мъжлето, аз реших да се разпиша, може би за последно тази седмица. Утре пак съм на работа ooooh!

Кали, страстта ми към сватбите е още от Бг, но тук за съжаление, все още не съм осъществила тази си мечта. Трябват много пари, защото конкуренцията е голяма. А сега се занимавам с правене на сладки маси за сватбите, но нямам нищо общо с организирането им.
Намерих полюлея за Ерик, даже вече успяхме да го монтираме. Много съм щастлива. Той милия нищо няма да разбере от подаръка, ама на мен ми харесва Wink
Даничка, ако наистина се моли за братче, да не вземете да му откажете на детето Heart Eyes Hug

Краси, радвам се че сте успели да намерите градина за Раян. Изобщо не се притеснявай. Ще се адаптира  Party детето и после ще плаче като отиваш да го прибираш Hug. На мама, не й харесва тук ли, че така се е поизнервила?  bouquet

Гаргамелчо, значи и на теб ти се сърдят като не обръщаш внимание?  Joy

МИНЕрВАта поздрави и на теб и успех с тестовете по инглиш

Бай момичета отивам под завивките  bouquet

# 230
  • Мнения: 1 199


Щастливче, поздрави и на Вас с Любо, Ели и Татито. Кога е следващата планувана семейна почивка? Hug



Привет и от мен на всички мами Hug Чакаме си бабата да дойде през септември, за да отидем с мъжа ми за някой лонг уикенд в Ню Йорк че да погледаме малко галерии без мрънкащи деца. Иначе сме решили да ходим на ваканция пак в Орландо, Флорида другата година. Ама този път не на Дисни, а на Юнивърсал и някои други паркове. Там има много развлекателни паркове. Бяха ни казали че през май е най-добре да се ходи, ама не знам дали тогава ще имаме възможност newsm78 Ама по принцип там ще бъде. Иначе и на Куба ми се ходи, ама на малкия там няма да му е толкова интересно. Гледаме сега да се съобразяваме главно с него, а след някоя и друга година вече ще ходим само там където на нас ни харесва Grinning

# 231
  • Мнения: 1 153
Здравейте Grinning имам една молба към всички живеещи в Торонто,можете ли да ми покажете снимки на града.Благодаря ви предварително  bouquet

# 232
  • Мнения: 2 959
Добър и слънчев съботен ден, канадски Момичета!

Гаргамелчо, голяма хитрушка е Викторийка, сама не иска да си играе. Стягаш ли багажа за БГ? newsm78

Щастливче, Майчето или Маминка чакате? Hug

Чочка, честит Ти Рожденник- Ерик! Приятно изкарване на празника и специални целувки за малкият ти чаровник. Честит Ви полюлей! Hug

МИНЕрВА, успех с тестовете. А за Теб и Дамян почивка няма ли таз година? Hug

Ифе, много се радвам че се засичаме и тук. Нима си мислиш че има по- красив град от нашата древна столица- В. Търново?! Дано да се включат момичетата от Торонто за да Ти помогнат с исканата инф-я.

Лек и хубав остатък от съботата желая!

# 233
  • Мнения: 822
И аз прелитам набързо през темата...
cho4o,Честит Рожден Ден на Ерик!Да ти е жив и здрав най-вече!  bouquet Hug
Калида,благодаря ти за редовните поздрави,които ни изпращаш!Целувки за Дана-Сладурана! HugИ да кажа под секрет...Waterloo не е особено красив град,но затова пък все още изглежда спокойно и добро място за отглеждане на малки деца.
Приятен неделен ден на всички!  bouquet
Моето малко момче е болно и ние най-вероятно ще пазим апартамента... Sad

# 234
  • Мнения: 676
Здравейте прекрасни майки и бъдещи такива  bouquet

Аз пак се явявам за малко Heart Eyes
 
Краси, радвам се че сте успели да намерите градина за Раян. Изобщо не се притеснявай. Ще се адаптира  Party детето и после ще плаче като отиваш да го прибираш Hug. На мама, не й харесва тук ли, че така се е поизнервила?  bouquet

cho4o Честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и много да те радва.
Дано да си права мила, защото се налага да ускорим записването в градината и да тръгне сега във вторник на 22 Август. Раян е много общителен и много дързо се превързва към нови хора, но аз все пак се притеснявам и все мисля  Thinking

Здравейте Grinning имам една молба към всички живеещи в Торонто,можете ли да ми покажете снимки на града.Благодаря ви предварително  bouquet

Ифа ти какви снимки искаш по-то4но от самия град или снимки на Торонто, но и нас да ни има на тях.

ЕТО ТУК можеш да видиш снимки на Торонто.

# 235
  • Мнения: 1 153
Благодаря за снимките  bouquet
Привет Калида,аз съвсем не очаквах да те засека тук ooooh!мислих си че съкращението на града е от Арабските страни hahaha ooooh! Embarassed и все си представя ,че си от там GrinningОт моя град няма по хубав Peace Grinning но наскоро се запознах с човек който живее в Торонто и исках да видя къде живее,направо съм изумена Shockedтолкова голям град,съвсем различно е от тук Thinkingтолкова ми е страно като гледам снимките,не мога да си преставя как се живее на това огромно място newsm09А климата какъв е при вас Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 2 959
Добро и слънчево, неделно утро, Канадски Момичета!

Ниара, дано скоро малкият Ти принц отново си е предишното будно и тичащо човече, и всички болести Ви забравят. Но ето една хубава страна на днешното "пазене на апартамента", имаш време за нас, но дано тез моменти са по- малко, и само желанието да Те води към Форума, а не принудителното стоене вкъщи! Hug А за Ватерлоо, едва ли е толкоз зле, съдейки от красивите слънчеви снимки от индианският фестивал, а още повече там Си свикнала, там е сем- вото Ти и дома засега. Hug

Краси, успех във вторника за малкото Ти щурче- Раян. Всичко ще бъде наред, ще видиш. Довери се на Чочката, Тя е минала по тоз път. Hug

Торонтски Мами, къде сте? Казвайте за срещата? Hug

Снежи, оправили се Деската? Hug

Тути Фрути, приятен музеен ден желая на Летисия и Татито Ви, дано много й харесат влакчетата. Целувки за Максим и поздрави за бабата Ви! Hug

Приятен и слънчев неделен ден Ви желая!

# 237
  • Мнения: 1 199


Щастливче, Майчето или Маминка чакате? Hug



Ами ако "майчето" е моята майка, значи тя е Grinning Другата не бих я нарекла "маминка" за нищо на света. Прекалено нежно ми звучи Mr. Green

# 238
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Снежи, оправили се Деската? Hug


Не, вече 6-ти ден е с висока температура Cry
Няма други симптоми. В петък я водих в walk in клиника, защото при семейния нямаше часове. Лекарката, която я прегледа, не можа да каже от какво е температурата. За всеки случай й изписа антибиотик, който изобщо не помага. Утре имам час при личния и ще видим какво ще каже той. Вече съм на границата на нервен сриф, само кошмарни мисли ми минават през главата Cry

# 239
  • Мнения: 822
Снежи,прегръдка за малката Деси!Не си пълни главата с тъжни мисли...Деси е силно момиченце!Малка героиня!
Не изказаха ли поне някакви съмнения лекарите?Всичко ще се оправи.Сигурно по-бавно и не точно така,както ти се иска,но ще се оправи...Още веднъж-прегръдка! Praynig Hug
И ние сме на антибиотик,но при нас е само ушна инфекция - уж... Tired
П.П.И много ти е хубаво името,да знаеш...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт