Любители на Котки - Тема 141

  • 52 476
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 16 213
Miss Delicate, всички котешки мами тук сме се притеснявали силно по време на кастрациите, няма да си единствена. Ще стискаме палци.

И Барни сутрин е много гальовен, след като си хапне месцето, идва обратно при мен в леглото, качва ми се на гърдите, допира ми носа с нос (целувка?) и после ляга на гърдите ми и започва да мърка. В превод: "Благодаря ти много, мамо, че стана и ми сипа месце. Можеш да ме погалиш сега."

# 631
  • Мнения: 15 410
Мис, стискам палци. Успешна и безпроблемна кастрация желая. Flowers Four Leaf Clover

Кукумицинка, Арасели е прелест. Heart Eyes

А новите попълнения са сладки душички. Heart Добре дошли сред нас! Hug

# 632
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Арасели е станала прекрасна котешка дама. Hug
Стискам палци и аз, всичко ще е наред, пиши, ще ти олекне малко, тук всички сме минали през това, а по-голяма паника от мен няма, както знаете. Stuck Out Tongue Winking Eye
Добре дошли на новите попълнения, прекрасни са. Heart

# 633
  • Мнения: 891
Стискам палци и аз. Нашата е в събота и ще докладвам след това, тъкмо и малко кураж да връхна. Добре дошли на прекрасните нови момчета. На мен на котки също ми върви да са мъже, а уж като ги взема са момиченца, ама нъцки. Joy

# 634
  • Мнения: 21 297


Моята тулумбичка Joy

Стиснати палци и лапички от нас Hug

# 635
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
И Изи ми се струва, че се е наляла, нали?

# 636
  • Мнения: 21 297
И Изи ми се струва, че се е наляла, нали?
Да Blush

# 637
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Започвай да я ограничаваш докато е време, не е добре за тях. Аз продължавам   войната с дебелото.

# 638
  • София
  • Мнения: 6 193
Ей това е положението върху мен в момента:

# 639
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Здравейте, хубави хора и пухендрели, Късметка беше на ветеринатор и докладваме здрави зъби и сърчице, ама дупарката голямка, 5 200 кг.
Мм държеше да идем двамата, за да не се кара док само на него Simple Smile
Кантарът таман по мярка е.

На 5 кг. на думи никой не реагира, но като я изкараме от чантата винаги: "Мааале ква е голяма 🤣"

# 640
  • Мнения: 5 429
И аз се включвам във войната с дебелото. Само да попитам как мерите храната с точност? За гранулите си има специално обозначени чашки, но мократа? Кантар ли или?

# 641
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Балкай, с кантар, без него загивам, изключително полезна вещ, поне у дома.

Ох, Късметка на кантара. Joy Дунде сладко.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Балкай, нищо не мерим, ултра мега all inclusive. Като изпразни купата слагаме.
Полегна на кантара, понамести се и стана по-ниска от тревата ...
Слвдващия пациент беше кученце 2,5 кг Simple Smile

# 643
  • Мнения: 5 429
Моите девойки изпразват купите за секунди, няма начин веднага след това да им сипя отново. Ще трябва да се научат да разпределят гранулите си на порции.

# 644
  • Варна
  • Мнения: 4 109
И Късметка изглежда нелепо на паспортната си снимка Joy Смея се откак приготвих паспорта за визитата днес:

Общи условия

Активация на акаунт