Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 53 329
  • 800
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 183
Наистина в повечето аптеки го няма, в Нотино е наличен, но на по-висока цена от обичайната.
В аптеки Ремедиум се предлага на по-ниска цена.
https://remedium.bg/sun-protection/la-roche-posay-anthelios-invi … e-spf50-75ml.html

# 781
  • Мнения: 2 256
И не е наличен от миналата година.

# 782
  • София
  • Мнения: 6 353
Наистина в повечето аптеки го няма, в Нотино е наличен, но на по-висока цена от обичайната.
В аптеки Ремедиум се предлага на по-ниска цена.
https://remedium.bg/sun-protection/la-roche-posay-anthelios-invi … e-spf50-75ml.html
Пише няма наличност, след поста на Лола и аз разцъках всички ми познати сайтове на аптеки и го няма никъде. Аз имам един флакон от миналата година, но е на свършване.

# 783
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Много любим спрей за лятото, имам още флакон и 1/2, но дано зарадят следващия месец! За мен това е единствения продукт, който ползвам и без и с грим!

# 784
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Колко сме различни.
Този спрей оставяше неприятен бял филм и ми лютеше на очите(пръскане със затворени очи).
Изхвърлих го

# 785
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
sl когато не го разклятя добре, оставя бял филм, също пръскам със затворени очи.
Ако се случи да не е бил разклатен достатъчно, след няколко минути филма изчезва, но то е малко като пудрата.. при едни си остава брашняния ефект за дълго, при други себума на лицето го "попива", така че типа на кожата е от ключова роля.

# 786
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Този определено не беше моя продукт., ползвам слънцезащитен спрей повече от 7 или 8 години (обикновено свършвам75 млл флакон за две три сесмици)и все си мисля, че съм наясно с процедурата.Освен това винаги чета начин на използване преди да започна с нов продукт.
Опитах се да го пробутам на тийнката , но и тя не остана във възторг и го изхвърлих.

# 787
  • Мнения: 1 872
Бях хвърлила око на спрея за лятото. Любимият ми шака флуид на La Roche Posay също изчезна навсякъде. Силно се надявам да не са спрели него или антелиос, може би има проблем с вноса.

# 788
  • София
  • Мнения: 1 464
И за мен спреят на Ларош е страхотен продукт!

# 789
  • Мнения: 31 258
Ползвам го постоянно, откакто е излязъл, дано не го спрат. Любим.

# 790
  • Мнения: 2 256
Сега се замислих, че от въпросния спрей имаше 3-4 вида в една аптека, извън страната. sl, ти сигурна ли си, че е бил точно тази разновидност или някой от другите?

# 791
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Миналата година го купих заради добрите отзиви във форума, но се оказа, че  не е моята бира.
Тогава снимах флакона  , и  как белосва.
Нямам съмнения за произхода му, нито за трайността му.
Не се сработихме.
За мен определящо за козмериката, която ползвам е как ми се отразява, а дали как и на колко хора и действа прекрасно не ми е от значение.

# 792
  • Мнения: 2 256
Нямах за цел да те убеждавам в обратното на опита ти, просто попитах дали е точно този вид.

# 793
  • Мнения: X
Не беше и моят продукт. Но аз на слънце наистина не ползвам спрейове, подновявам мазила.
Честит празник на всички прекрасници!

# 794
  • Мнения: 7 629
Честит празник , момичета! Да сте много здрави и щастливи!
Аз тази година мисля да заложа на dr jart за слънцезащита , направо съм се насочила към бб крема .

Общи условия

Активация на акаунт