Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 53 330
  • 800
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 417
Какво ви е мнението - имат ли нужда миглите и устните от праймер?
За миглите позвам праймър религиозно, защото освен , че е грижа за самите мигли в 70% подобрява "качеството" на спиралата. В смисъл ако се маха трудно, става по-лесно; ако се рони се намалява роненето; дава допълнително обем и структура на миглите, върху които спиралата да "надгради". Обичам и ползвам праймъри за мигли!

За устни най-вече посягам през зимата и то последните години покрай бума на течните матови червила, които ми правят устните на нищо. Но ако ще слагам хидратиращо червило, гланц, балсам, нещо такова и през ум няма да ми мине да слагам праймър. Хубава практика е в началото на грима да се сложи ексфолиант и/или хидратиращ продукт на устните, без да е задължително праймър, за да са в прилична форма като се стигне до червилото.

PS Ето това е много любим мой продукт за целта, преподновяван многократно:


А това ползвам, защото не ми харесва цвета (не зная какво съм мислила като съм го купувала!), но допълнително напомпва устните и ги овлажнява добре, докато си измажа всичко друго по физиономията.

Препоръчай ми бюджетен праймер за мигли 😊

# 766
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За бюджетен добър праймър за мигли  не съм попадала, мислех си, че на Евелин е такъв, но се оказа, че само така си мислех.Установих го след като си го купух в България, след като се оказа , че съм забравила моите.
Фаворит за момента ми е  този, на Живанши
Не се харесахме със  спрей защитата на Ла Рош спрей
Оставя бял филм по лицето ми и люти на очите.Пръскам със затворени очи.
Бях го взела и се опитах да го  ползвам миналия Великден на морето.
Изхвърлих го Реших, че няма заш
що да се наказвам с него.
Не беше нито менте , нито с изтекъл срок на годност.Просто не беше моя продукт.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 23:54 от sl

# 767
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
Бюджетен праймър? Хмм, и да е наличен на БГ пазара?!

Имаше един, който купувах от ДМ преди 3 год може би... опитвам се да се сетя за марката. Не беше никак лош! Бял, имаш еи полски надписи, но май беше произведен в Швейцария! И разбира се, не успявам да го намеря на сайта на ДМ! Помагайте, девойки!

# 768
  • Мнения: 432
Да не е на Evelin, бяла опаковка със зелена капачка?

# 769
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Агентче, този  ми говореше влюбено  на полски, но пък си беше  боднал швейцарско знаме на ревера.
Забърсах го(или той мен) в DM в България миналото  лято
Точно да се влюбя  и се изложи
https://www.notino.es/eveline-cosmetics/total-action-serum-para- … Q-pRoCXOYQAvD_BwE

# 770
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
Категорично е Eveline, но категорично е опаковка различна от тази на SL (кажи как се изложи, плс!?) И помня, че бяха 2 вида от една и съща марка!

Така... по спомен този и този:
   
Но нямам спомен белия да е бил за обем!

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 00:18 от Agent Provocateur

# 771
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не оправда заявката,  която афишираше. Думи , само думи....
Праймърска си  му работа Simple Smile

# 772
  • Мнения: 432
Аз точно от тази 8 in 1съм доволна. Пробвах една на есенс дразнеше ми очите, взех мини на Ланком пак ми дразни. Сега не ползвам никаква. Ако някой може да предложи нещо интересно бюджетно.

# 773
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Възможно е. При мен Евелин беше "много шум за нищо".
Ако е имало нещо швейцарско, то със сигурност е било с италиански произход.
"Те ло Джуууро".Дай им на италианците да обещават и да се заклеват Simple Smile

# 774
  • Мнения: 2 593
Категорично е Eveline, но категорично е опаковка различна от тази на SL (кажи как се изложи, плс!?) И помня, че бяха 2 вида от една и съща марка!

Така... по спомен този и този:
   
Но нямам спомен белия да е бил за обем!
Използвам втора опаковка от черния. Слагам го вечер като серум преди лягане. Имах доста дълъг период миналата година, в който свалях по 3-4 мигли от всяко око при махане на грим. Това продължи месеци, мислих, че ще остана без мигли. Но той ме спаси.

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
При мен  базата за мигли която "работи" се оказа на Голдън роуз, купих я на майтап по спешност, но от тогава само подновявам.

# 776
  • Мнения: 94
Здравейте, може ли да ми препоръчате бюджетен  фон дьо тен за нормална кожа, със средна покривност.

# 777
  • Мнения: X
L’Oreal Fresh Wear.

# 778
  • Мнения: 1 695
Maybelline affinitone

# 779
  • Мнения: 2 284
Здравейте, може ли да ми препоръчате бюджетен  фон дьо тен за нормална кожа, със средна покривност.
Ordinary - Serum Foundation

Общи условия

Активация на акаунт