Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 52 896
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Това е любимият ми коректор, постоянно го подновявам. Не изсушава и покрива перфектно. Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 9 394
EL DW фдт открих през 2018 за себе си и през 2019г. заложих отново на него във варианта му Nude water fresh
+
класиката

Смених от тоналност 2C2 на 2N1. Това е единствената ми промяна при фдтите тази година.
Друг фдт не поглеждам, нямам и физическото време и желанието за това. А и не виждам причина след години търсене на моето, да го намеря и да търся още нещо друго...

При пудрите откритие при мен беше Мерцедесът при пудрите:
Heart Eyes Flutter

Коледно разносвах 03 от Метеоритите ми, които си обичам и дообирам количества в момента.

# 17
  • Мнения: 39 038
Здравейте. Има ли в някоя от темите подборка и на основите?
Весело посрещане на Новата година!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 464
Kopche, тази пудра на La Prairie, нали вече е спряна от производство? С новата им ли ще я замениш?

Цветът 2N1 (това е моят цвят също) съвпада ли при различните серии на EL DW?

Последна редакция: вт, 31 дек 2019, 18:22 от Happythought

# 19
  • Мнения: 15 248
Благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus

Моето откритие за 2019г. са:
-в края на годината - ББ крема на ГР, както и тонирания им флуид от серията Nude Look.
-по рано през годината Римел Ластинг радианс.

Вечния ми любимец е Афинитон на Мейбълин, но ББ-то на ГР го измести. Всъщност в момента всичките ми фдт залежават заради него. Чудесен, с леко до средно покритие, сочен, но не мазен завършек, освежаващ лицето и изравняващ тена. Стои естествено, не се набива в линийки и бръчки, не оксидира, леко озарява.

Всички изброени от мен продукти са за нормална към суха кожа и са леко озряващи със сочен финиш.

От пудрите любима ми стана тази на Римел от серията Ластинг радианс. Тя е и моето откритие сред пудрите за 2019г., приоритетно използвана вече започнах да виждам дъното на опаковката. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 628
Благодаря за новата тема!
Моето откритие за 2019г. определено е хайверният ФДТ на Ла Прери. Влюбих се в него.
За пудра ползвам от години Герлен и съм много доволна. Имам и свободната на Шанел - хубава е, но категорично за мен не е нещо уау.

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
-в края на годината - ББ крема на ГР, както и тонирания им флуид от серията Nude Look.
Може ли линк или снимки на тези два продукта? Благодаря!

Честита да ни е новата 2020 година! Да е здрава, мирна и благодатна! Flowers Four Leaf Clover

# 22
  • София
  • Мнения: 9 394
За много години прекрасни момичета! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Kopche, тази пудра на La Prairie, нали вече е спряна от производство? С новата им ли ще я замениш?

Цветът 2N1 (това е моят цвят също) съвпада ли при различните серии на EL DW?
С количеството налично в тази голяма кутия, като гледам, ще посрещна и 2025г. Joy Joy След това, най-вероятно ще си взема на Ту Фейсд насипната им. newsm78

При класическата версия на ЕЛ съм 2N1, при нюд версията една единица нагоре след буквата- 2С2 нося, предполагам и 2N2 ще ми е ок. Понеже класическата версия е по-пигментиран, там втората цифра намалям. Надявам се ме разбра. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 15 248
Лита, ето това са:




Пп Имай предвид, че някои момичета във форума се оплакаха от тонирания флуид на ГР от НЛ серията, че им запушил порите. При мен няма проривопоказания и двата продукта се държат чудесно.

# 24
  • Мнения: 1 091
И аз като Джаста Праста съм изключително доволна от тонирания флуид.
Влюбена съм в него.🥰
Леко покритие ,равномерен тен ,абсолютно естествен ,нещо като грим "без грим.
Слънцезащитен висок фактор ,който за зимата е достатъчен.
Слагам и малко руж и съм като нова.
Искам да обърна внимание на това ,че моята кожа на лицето е нормална към смесена с омазнена Т зона.
Но есента ,зимата и пролетта ми е идеален.
И другото е ,че аз не се гримирам.
Единственото ,което ползвам като грим е СС крем ,ВВ крем ,руж и перли и то не всеки ден. ☺️

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 883

Пп Имай предвид, че някои момичета във форума се оплакаха от тонирания флуид на ГР от НЛ серията, че им запушил порите. При мен няма проривопоказания и двата продукта се държат чудесно.

А има ли съществена разлика в качествата на двата продукта, начина, по който се държат на лицето, усещане, финиш и т.н.?

# 26
  • Мнения: 2 569
Моето откритие при бюджетните беше L'Oreal Infallible Matt. От по-високия клас тази година тествах само Clinique Even better, трябваше ми време да свикна с него. И все пак не бих го определила като откритие изобщо.

# 27
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 289

Пп Имай предвид, че някои момичета във форума се оплакаха от тонирания флуид на ГР от НЛ серията, че им запушил порите. При мен няма проривопоказания и двата продукта се държат чудесно.

А има ли съществена разлика в качествата на двата продукта, начина, по който се държат на лицето, усещане, финиш и т.н.?
Тъй като и аз се чудех между двата и избрах Нюд Лук. Някак си ми е по-сочен и по-подходящ за зимата, понеже доста ми изсъхва кожата.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 666
Моята кожа е комбинирана и Nude Look ми запушва порите. Иначе много ми харесва как стои, успява да прикрие несъвършенства, придава хубав и умерен блясък на кожата ми. Използвам го почти всяка седмица въпреки всипко.

# 29
  • Мнения: 15 248
....
А има ли съществена разлика в качествата на двата продукта, начина, по който се държат на лицето, усещане, финиш и т.н.?
Като цяло двата продукта доста се доближават. Според мен ББ-то е една идея по плътно, някак по кремообразно и същевременно по кадифено като усещане. Нанася се много лесно, като масло, но не мазнее, просто текстурата му се усеща някак гладка и много приятна на допир. Това беше и първото ми впечатление при пробата.
Но двата продукта като краен резултат са доста сходни, даже продавачките така ги предлагат и презентират, че са изключително близки като ефект и действие. И все пак за мен ББ-то взема превес. Кожата ми много го хареса, много.

Общи условия

Активация на акаунт