Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 33

  • 53 182
  • 800
  •   1
Отговори
# 450
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
NiaV, за кой точно BB крем  на dr. Jart говориш? В страницата им виждам два вида - PREMIUM BB BEAUTY BALM SPF 45  и BLACK LABEL DETOX BB BEAUTY BALM .

# 451
  • Мнения: X
За premium говоря, само него има в нашата Сефора.
Не знам кой питаше, но се натъкнах на един Sensai по време на пътуването си и ще пиша отзиви.
Ще се натъкна на още няколко неща тези дни 😁

# 452
  • Мнения: 2 805
Може ли линк към него? По спомен май бяха няколко вида?

Този ползвам аз -

# 453
  • Мнения: 2 255
Благодаря Simple Smile
След няколко дни излизам от страната и ще го потърся Simple Smile

# 454
  • Мнения: 5 698
Monii, аз съм с много суха кожа и любимият ми ФДТ, чието покритие не изчезва в продължение на деня е стикът на MUFE. Харесвам и vitalumiere на Шанел, но за мен няма зимен цвят, лятото 50 ми лепи идеално; Lancôme Teint miracle е ок, когато кожата ми е много засушена. Пробвала ли си корейска марка? Ако dr Jart bb крема пасва цветово го препоръчвам с 2 ръце- стои страхотно.
Ползвала съм Skin Illusion на Clarins , но не съм доволна, има ного малка покривност, а аз имам пигментни петна. Корейски марки не съм пробвала,  Lancôme Teint miracle също не съм.

# 455
  • Мнения: X
Ако търсиш сериозна покривност виж стика на make up forever, наистина е страхотен.

# 456
  • Мнения: 906
NiaV, стика на Муфе врязва ли се във фините линии?

# 457
  • Мнения: X
Във фините-не. В моите назолабиални-малко. Само Ланком taint ultra не се врязва в нищо, но него нося само в комбинация с хидратираща база (праймърайзър), серум, крем, маска. За много суха кожа не е подходящ сам по себе си

# 458
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 742
NiaV, какъв серум ползваш под ФДТ и ставали под BB, CC, защото аз ползвам предимно кремове, но проблемът е във впиването в бръчките? Ще бъда благодарна, ако препоръчаш, серум, който може да се купи от България. Тук е момента и да благодаря за всичко, което правиш за темата! Flowers Hibiscus

# 459
  • Мнения: 906
Отскоро имам назолабиални Sad Ланкома ми се врязва в тях и леко под очите.Нанасям след серум, студено пресовано олио, крем, база...За по - топло време дали е удачен стика?

# 460
  • Мнения: X
Пак казвам за стика- мазничък е, удачен е само за суха до много суха кожа, така че ако си по-скоро с нормална и ще го използваш на топло-не бих. Ланком при мен не мърда в комбинация с хиалуроновата пудра на Бай Тери- чудесна комбинация. Определено не бих го използвала под очите.
Шуши, ❤! Моята кожа е суха, нормална е 3 дни в годината, така че наистина не съм сигурна, че препоръката ми ще е ок за теб. Бих се допитала до други дами във форума. Под ФДТ почти винаги съм със серум- на Missha (bee pollen), на Ланком (благодаря Пацолина за незаслужено якия подарък), на каквото имам- кожата ми пие всичко. Отгоре крем- в момента It Cosmetics confidence in a cream- много приличен. Отгоре маска... тук вече нещата загрубяват- нощна маска Ланком Абсолю, някоя от маските на PTR, изобщо каквато по-мазна маска имам. Отгоре Смашбокс праймърайзър. На нормален човек, с по-сериозен удар в тила, всичко ще се свлече като маска. При мен това имитира нормално леко омазняване през деня под ФДТ. Обяснявам, защото определено не съм критерии за грижа под грим, а не съм изброила тоници, есенции, околоочни, понякога олио и т.н, които също плескам. В противен случай дамите, които са ме виждали на живо, могат да потвърдят колко по-дърта изглеждам.

# 461
  • Мнения: 56
Здравейте! Имате ли впечатления от Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place и поръчвали ли сте от www.parfimo.bg

# 462
  • София
  • Мнения: 4 712
За какъв продукт точно питаш, на мен ми излиза само сайта

# 463
  • Мнения: 56
За какъв продукт точно питаш, на мен ми излиза само сайта

За този https://www.parfimo.bg/estee-lauder-double-wear-stay-in-place-fo … -dyo-ten-za-jeni/ Simple Smile Не са малко паричките и не ми се рискува. В края на работния ден от гримът ми нищо не остава, въпреки че нанасям крем, база, фиксиращ спрей т.н Вярно е, че не използвам скъп фон дю тен (True Match на Лореал) просто с него съм свикнала, но мисля че е време да инвестирам Simple Smile

# 464
  • Мнения: X
Дълготраен е, наистина не мърда, но първо бих пробвала Лореал Fresh Wear.

Общи условия

Активация на акаунт