Звездни компромати - януари 2020

  • 311 677
  • 3 551
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 417
Диляна остана втора май през 2001, когато спечели Ивайла Бакалова.

# 91
  • Мнения: 1 458
Мда, тежка конкуренция.... Явно, затова не помня, като страшен сън!:grinn:

# 92
  • София
  • Мнения: 23 126
Гледам, че Зейнеб дори стара снимка не ни е пуснала да ѝ се порадваме. Защо така изчезна това момиче, ще ни убеждава, че сама гледа бебето ли ?
Зейнеб живее в такова охолство и разкош и харчи пари като луда, че съвсем не е за оплакване. Тя кОли и беси във фамилията на мъжа си. И имала отвратителен характер, съвсем не е това миловидно създание от екрана. И още много пикантерии знам от човек бил няколко пъти в дома й, но тактично ще замълча.

# 93
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427
Изключително антипатична жена е Николина Ангелкова ,мернах снимка тук с поздрав за ЧНГ..

# 94
  • Мнения: 1 458
Изключително проста уфсъ. И е само на 40, има време да сътвори още чудеса невиждани, дано не, пу пу.

# 95
  • Мнения: 1 536
И за какво да се извини? Тя тази „ за малко да му откачи ръката.Ясно е ,че го заболя!
Аз ако съм, и шамар можеше да й забърша на кукувицата

# 96
  • IT
  • Мнения: 3 704
Стана ми мъчно за Зурлева, тъжно начало на годината. Нека почива в мир.

Даутцен семейно
Скрит текст:
[\spoiler]

# 97
  • Мнения: 1 941
И с право, най-малко това е можел да направи Flushed

# 98
  • Мнения: 1 817
Гледам, че Зейнеб дори стара снимка не ни е пуснала да ѝ се порадваме. Защо така изчезна това момиче, ще ни убеждава, че сама гледа бебето ли ?
Зейнеб живее в такова охолство и разкош и харчи пари като луда, че съвсем не е за оплакване. Тя кОли и беси във фамилията на мъжа си. И имала отвратителен характер, съвсем не е това миловидно създание от екрана. И още много пикантерии знам от човек бил няколко пъти в дома й, но тактично ще замълча.
Някои пък сме с лични впечатления.
А и охолство според камбанарията .

# 99
  • софия
  • Мнения: 2 463
много добре си я плесна човекът

# 100
  • Мнения: 6 417
Тонка, коли и беси, ама сватба нямааа.

# 101
  • Мнения: 1 817
Тонка, коли и беси, ама сватба нямааа.
То това ще е един от първите хитове за 2020 в темата - Зейнебчето коли и беси във фамилията.

# 102
  • Мнения: 11 576
Ако Зейнеб колеше и бесеше във фамилията, досега да е тропнала с крак за пищна сватба, даже 2-3 както напоследък е модерно.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 10 630
Зейнеб ми е селска пръчка. И има отвратителен тембър на гласа. Само като я чуя и настръхвам!

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 14 115
Звездни разводи и раздели за 2019:

http://www.spletnik.ru/buzz/love/93922-itogi-goda-2019-razvody-i … adnykh-zvezd.html

Общи условия

Активация на акаунт