Да се оплачем... 2020

  • 2 032 986
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 002
Ма, цяла нощ сте писали! Не бяхте ли на маси - не мога да ви изчета! Оплакване е!

А, сега - Честита Нова Година, момичета!

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Честита двайсе-двайсе година! Здраве и късмет да имате (че и тия на Титаник са били здрави, ама късмета....)
Оплакването е, че преди малко станах, довечера как ще заспя, идея нямам, а утре в 06:20 трябва да се става за работа. Всички други спят още, барабар с кучето.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
За много години!
Разни мърли ме дразнят, мъжът ми и той.
Утре ще пътуваме и трябва да понеса цял катун...

# 78
  • София
  • Мнения: 14 761
Браво на вас за съня. В три си легнахме, в осем станахме, вече заспивам пред ТВ след гледането за н-ти път на "Сам вкъщи".😂

# 79
  • София
  • Мнения: 24 839
За много години, дами! bouquet
Бъдете здрави, децата и другите ви близки също, а всичко останало ще си го изработите според вкуса и мерака...
На Василките, Веселките и другите производни-да им е живо и здраво името.
Аз пък, да се похваля- някаква питка с масло, на розички, видях в нета и направих, та смаях гостите. Шедьовър, рекоха че се било получило.  chef
Нямам от какво да се оплача-слънце грее, снегът се топи, печката бумти, здрави сме. Дано повече време да е така. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 14 815
Нито една работеща аптека днес при нас! Направо чуден момент да ми свърши спрея за нос. Откачам! До утре не знам какво ще правя и как ще спя.

# 81
  • Мнения: 2 818
О, не, не се изразих правилно. Остарявам чааааак  на 4 януари. Не ме състарявайте предварително, плийз.Joy
Ох отивам да си полегна.
Hug
Казвай ги навреме тези подробности.Simple Smile
Значи още 3 дни ще си малка, след това ще си с една година по-хубава и умна! ЕГН-то няма да го броим, важно е на колко се чувства човек. Аз например от години си стоя все на 18.Stuck Out Tongue
Подхванах телефона да си чуя най-близките приятелки,  очертава се в следващите дни от работа директно да отпрашвам на винотерапия. Не се оплаквам, винаги добре си изкарваме.

# 82
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Значи аз съм сравнително добре, все на 30+ си мисля, че съм. Забивам и голямо смятане смятам, като ида на лекар и ме питат за годините. Доста страшно е в моята глава да съм на 40+.
Много е смотано това с публикуването на мнение през старата версия, а не мога да се пречупя за новата.

# 83
  • софия
  • Мнения: 1 245
Да си мъж е голямо предимство ей! На 01.01 цял ден в леглото, разчистих батака от снощи, пюре правих, пералня пуснах, сушилня също, с бебока до бензиностанцията за цигари се разходих и после малко в квартала да подиша въздух...мм все така си спи, нищичко не пипва..
И понеже не знам как се прави скрит текст ще го четете цялото Grinning
Снощи явно на гостите им беше скучно, ние с малко бебе, няма аху иху, музика тц..пиенето не върви много...сестра ми, една колежка и един приятел решиха да ходят по никое време на дискотека, баща ми, който намина при нас за да не е сам на НГ реши да ги закара, 3 места обиколили и нямало как да влязат..накрая се върнаха, язък, че момчето специално отиде до тях да облече риза, пък сако, пък лачени обувки! Grinning слушах ги до някое време как се кикотят и бъзикат от спалнята но съм заспала, че моето човече после няма да ме пита спала ли съм...колежката с приятеля й се скарали в 5 сутринта и си тръгнали от вкъщи Grinning
Ей ме на, седя на дивана, и аз малко рахат да видя, че вчера и днес не се спрях!

# 84
  • Мнения: 14 837
Честита Нова Година.
Да сте живи, здрави и много успехи.
Мрънкам че съм на работа.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 907
Честита нова година, момичета, да сме здрави, това си пожелах!
Та снощи във вихъра на танца, да взема да стъпя на криво, днес съм синя и отекла. Не е точно глезена, а по към пръстите. Какво направих, мани. А утре уж съм на СПА, е поредната чудна почивка. Овързах се с бинт и държа на високо!

# 86
  • Мнения: 45
Честита Нова Година мили хора.
Моите германци се изпокараха и си заминаха с различни полети, сега чакам англичаните............сигурно и там ще има изненади.
Желая на всички много здраве!

# 87
  • Мнения: 5 061
Честито и на именниците ! Да сте живи и здрави !
Ех, този януари, голямо поздравяване ще падне в първата десетдневка .Аз и РД имам  скоро 😋

# 88
  • ново
  • Мнения: 6 019
Днес е Васильовден, аз лично го празнувам и малко ми е неприятно да бъде свързван с ромската нова година(Банго Васил), който е на 14 януари.

# 89
  • Мнения: 48 028
Няма какво да се коментира изобщо това нещо:hugs: Наздраве и не обръщай внимание Hug

Общи условия

Активация на акаунт