Да се оплачем... 2020

  • 2 034 060
  • 42 098
  •   2
Отговори
# 7 800
  • софия
  • Мнения: 1 246
Като малка не помня да съм била болнава, дано е прихванал от мен в това отношение ама то...времената тогава са били други. 4 месеца имахме кредит..сега за пръв път няма да им давам 200лв и ми е леко на душата направо..

# 7 801
  • София
  • Мнения: 39 902
Тази вечер ни звънна класната на малкият. Не са му писали "много" отсъствия, но иска бележка, за да може да ги извини. Нормално. Забравих да питам дали само той е болен.
Чудя се дали няма да обявят нова грипна ваканция.
А аз така и не разбрах от къде се разболях ама ме събори за нула време.
И при нас беше така. Аз даже загубих ориентация за времето. Мислех, че днес е петък, но уви.

ММ работи в чужда фирма. Тази седмица имали на посещение австрийци. После пък те щели да ходят в Австрия. Ще ходи на кукуво лято Joy
Но са им разпратили служебни мейли, че им се забраняват пътуванията в Италия.

А една приятелка от преди НГ ме кара да ходим в Рим. За последно се разбрахме юни месец. Ама ще отложим май.

# 7 802
  • Мнения: X
В немските eBay и Amazon маски има. На който му е толкова необходима, да си поръча....Има по 40, 50, 100, 200 евро. И по-евтини също има, скафандри - също.
Ама мрънкането не спира. И повечето от мрънкащите сигурно не са и търсили Rolling Eyes

# 7 803
  • Мнения: 11 577
Много съм глупава. Не можах да заспя от емоции. БНД дойде на родителската. Малкия беше в еуфория. И аз.
Обичам ги и двамата.
Боли ме окото.

# 7 804
  • Мнения: 35 189
Познайте кой няма глас.. Wink мъжът ми се забавлява с мен , звуча ужасно

# 7 805
  • София
  • Мнения: 23 130
Имах наистина изключително тежък месец. И се надявам от сърце поне днес да нямам от какво да се оплаквам, че ми е специален ден. Почерпете се виртуално за мое здраве и бъдете и всички вие много здрави!

Дари, като каза за родителска среща и БНД ( явно не сте заедно) и се сетих за една случка от моя ученически период. Нашите се разделиха като бях в 4 клас, а като бях в 9 майка ми забременя от новата си половинка, тъкмо беше родила и обявиха  родителска среща- тогава на баща ми за пръв път в живота му се наложи да отиде на родителска среща и всички учители поименно минали да му честитят за бебето, сигурно му е било много тъпо.

# 7 806
  • Варна
  • Мнения: 5 591
sea.sea, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!

От нашенският си грип освен висока Т, повъщане и болки в гърлото и главата какво да очаквам още. Малката е от снощи с 38,3 и тази сутрин повърна. Днес ще я заведа на ЛЛ, но като знам как тръгва веднага с тежката артилерия и се чудя дали аз не мога да направя нещо. Във вторник станаха 2 седмици от последният антибиотик, водих я контролен преглед и беше здрава. Много силен вирус. За един ден събаря.

# 7 807
  • София
  • Мнения: 28 981
Скрит текст:
sea.sea, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава!

От нашенският си грип освен висока Т, повъщане и болки в гърлото и главата какво да очаквам още.
Скрит текст:
Малката е от снощи с 38,3 и тази сутрин повърна. Днес ще я заведа на ЛЛ, но като знам как тръгва веднага с тежката артилерия и се чудя дали аз не мога да направя нещо. Във вторник станаха 2 седмици от последният антибиотик, водих я контролен преглед и беше здрава. Много силен вирус. За един ден събаря.
При сина ми беше това, мина бързо и доста по-леко от предишния вирус.

П.П. Всъщност, два пъти вдигна по-висока т. (над 39), която свалих лесно, иначе беше между 38 – 38.5, често падаше и под 38.

# 7 808
  • София
  • Мнения: 10 471
Паникьосаха се и аз вчера и ония ден покрай тоя коронавирус. И вчера вечерта рязко ми мина. Детето цял ден е навън, училище, тренировки. Мъжът ми работи с доста хора, аз също. Да, опастност има, ама не можем да се подадем на истерията. И животът си върви.
А дано задържа това настроение. Да правим каквото трябва, да става каквото ще.
Треньорката забранила да си пият от шишетата една на друга. На 13-14-15;са м..а му, а още явно се държат като бебета за някои неща.

# 7 809
  • Мнения: 35 189
Давате ли някакви имуностимулатор-и на децата си профилактично? Питам информативно.

# 7 810
  • София
  • Мнения: 28 981
Още от детската градина спрях да давам имуностимулатори, увеличихме закаляването. Но когато е болен, давам вит. С.

# 7 811
  • София
  • Мнения: 10 471
Никога не съм давала за 13 години. Разнообразно хранене, чист въздух, разходки и спорт като поотрасна. Веднъж пихме и двете изопринозин, докато бяхме болни, и ни съсипа. Повече не сме и помисляли. Да, вит. С пием. Аз не, че не ми влияе добре.

# 7 812
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Аз пак започнах да давам Цитомикс, ппепоръча ни го нашата хомеопатичка и докато вземаше малкия, не лепна нищо, а бяхме болни и аз, и баща му, и каката.
Имам изтръпване и болса в крака, от дископатията. А сега не ми се прави физиотерапия в това болно време...

# 7 813
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Когато дъщеря ми беше на възрастта на твоето, давах имуностимулатори. Някъде на 4 години започна да разрежда боледуванията, по това време давах Имунобор. Не мога да кажа дали от него или просто е порастнала. Минала зима бях взела една смес от мед и други пчелни продукти, която давах когато се сетя, а тази зима - нищо. На 6 е.
От 2 дни хич не ми се работи. Само се мотая, а не е като да нямам работа. Обмислям дали да не си пусна отпуск на 2.03.

# 7 814
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 127
 Таккааа, онзи ден купих Имунобор на детето, тази сутрин изпуснах шишето на пода в кухнята. Стъкло и лепнеща течност, добро начало на деня!
 В тяхната група има кашлящо дете от понеделник, естествено мама е учителка в друга група, и няма проблем, здраво е!
 В офиса, тъкмо при мен свърши кафето, а нова доставка ще има днес, но по-късно.
 А още няма 10 часа!

Общи условия

Активация на акаунт