Да се оплачем... 2020

  • 2 032 794
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 785
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
ЕмунЕзирВайте се редовно и всичко ще е наред.
днес съм лоша - искам да съберат всички тези с "вътрешната" информация и да им нашарят г@@зата с лескова пръчка!
а за онази с военните и за другата, дето на чичА ѝ на братовчедката шуранайкин син работи във ВМА - двойна доза.

# 7 786
  • Бургас
  • Мнения: 6 605
Важното е да не свърши Кантарджиевото лекарство!Другото се преживява!:sweat_smile:

# 7 787
  • Мнения: 14 834
ЕмунЕзирВайте се редовно и всичко ще е наред.
днес съм лоша - искам да съберат всички тези с "вътрешната" информация и да им нашарят г@@зата с лескова пръчка!
а за онази с военните и за другата, дето на чичА ѝ на братовчедката шуранайкин син работи във ВМА - двойна доза.
Добри, зАпри люкарството. Превишила си дозата, душа
Joy

# 7 788
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
'ма не съм почвАла!
водихме синковеца на рожден ден в мола, та по принуда молувахме.
на гладно и на сухо съм още.

# 7 789
  • София
  • Мнения: 2 243

На мен ми се обадиха близки и приятели ЗА ЗАПАСЯВАНЕТО. Не за слухове и конспирации за вируса.
Притеснени от масовото пазаруване и изчезване на маски и други вече коментирани.
Факт е, че родителите ми и повечето близки и приятели не са намерили маски никъде.
Притеснявам се все повече.

# 7 790
  • София
  • Мнения: 39 814
За мен няма кой да мисли и да ми звъни да се запасявам Simple Smile
Хич не ми се иска утре да разхождам децата по транспорт и ДКЦ.

# 7 791
  • софия
  • Мнения: 1 245
Днес мислехме да ходим на фитнес обаче мисълта за затворено пространство плюс грип какъвто и да е нещо ме отказа...

# 7 792
  • София
  • Мнения: 39 814
Днес мислехме да ходим на фитнес обаче мисълта за затворено пространство плюс грип какъвто и да е нещо ме отказа...
Пасувай. Аз мисля, че от басейн се изпозаразихме.

# 7 793
  • София
  • Мнения: 24 839
Днес обясниха подробно.
Усложнения получават хора с нисък имунитет- раково болни, непосредствено след химиотерапия; възрастни с хронични белодробни проблеми. Такива, изкарали по цяла седмица в самолечение и докарали си тежки пневмонии.
Упорито съобщават бройката починали, но никой не си прави труда да обяви броя на излекуваните.
Добрата новина не е новина за журналята.

# 7 794
  • Мнения: 35 145
А аз така и не разбрах от къде се разболях ама ме събори за нула време.

# 7 795
  • софия
  • Мнения: 1 245
Малкото е хремаво малко и кашля, правя инхалации, дърпам сополи (малко са) давам за кашлица и имуностимулатор, педи каза, че е нощна довечера обаче мисълта за пълна чакалня с болни нещо не ми се понрави, дано са зъби пък ако до ден два се влоши ще ходим да ни види..

# 7 796
  • Мнения: 35 145
Тръгне ли нослето... Брой ги 7 дни. И аз така се надявах да пресека нещата ама... Още не знам как. Капя капки , давам имуностимулатор, мултивитамини.

# 7 797
  • софия
  • Мнения: 1 245
За да не си донеса вкъщи нещо избягвам затворени публични места, има и друго - на края на грипа кашлях после спрях и пак почнах, малчо и той така, може да е нещо остатъчно знам ли..ще видим, дано е леко!

# 7 798
  • София
  • Мнения: 24 839
Може "аматьорски" да звуча, но ако няма трета сливица, не може ли да се изчака организмът да се справи със сопола сам?
Само с някоя капка за отпушване?
Ако всеки път се ползват всичките изброени лекарства, дали организмът не се отслабва?

# 7 799
  • Мнения: 35 145
При моето дете организмът не се справя сам, за една нощ и е почнал да кашля.

Общи условия

Активация на акаунт