Да се оплачем... 2020

  • 2 031 806
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 7 770
  • Мнения: 1 700
У нас още няма положителна проба на пациент с коронавирус.  
Абсолютни, абсолютни глупости са това за 3-ма, 4-ма и пр. души, които лежат във ВМА с гореспоменатия.
Със сигурност обаче ще има. Това не е толкова страшно ако сме адекватни и дисциплинирани.
Измишльотините, паниката и истериите не водят до нищо добро.

# 7 771
  • Мнения: 39 317
Моята превенция срещу короната

# 7 772
  • Мнения: 7 923
На село имаме цяла надстройка на гардероб, пълен с лекарството на Кантарджиев.
Без шега вече - днес ендокриноложката ми каза неща, които изобщо не исках да чуя. Всъщност ми потвърди съмненията - но въпреки това не бях готова да чуя, че вероятно влизам в менопаузата предсрочно. Много ми е гадно. Ще видим изследванията, но... Не се чувствам добре.

# 7 773
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
При нас от понеделник ще започне  сигурно.Децата са във ваканция,много от работещите са в отпуска-в неделя всички се завръщат от пътувания къде ли не-и в понеделник децата на училище.Та в очакване сме.

Тук коментираха че някакво старо лекарство за малария,и друг корона вирус-действал и на този,но  още тестове правели,но уж обещаващи били за сега изследванията .

# 7 774
  • Мнения: 12 014
Моята превенция срещу короната
само добави и Кантарджиевото  люкарство и всичко е ок.

# 7 775
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И аз тази вечер се имунизирах. Ама много ми дойде напоследък. Мисля за твърде много неща. Имам разправии с НОИ, здравословен проблем около детето и за тоз' вирус си мисля, отвсякъде разни притеснения... Изпушвам, реве ми се.
Скрит текст:

# 7 776
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Наздраве на всички!
Профилактиката му е майката!

Гледах стари песни и клиповете към тях.Искам си предишния свят!Без истерии,глобализация,вируси и интернет!

# 7 777
  • Мнения: 35 112
Страх ме е да отида с колата до магазина. не знам дали няма пак да изгасне и до къде ще ме изкара. Утре трябва да отида при всяко положение, защото шкафовете и хладилникът са празни. Дано се прибера успешно Sad Баща ми казва: като изгасне, палиш и продължаваш.
Писна ми тая кола! Не стига, че имам страх от шофирането, а като съм неуверена и в колата и полудявам.

# 7 778
  • UK
  • Мнения: 2 838
Аз за пръв път се радвам,че училището на щерката е в беден квартал и никой даже и не е помислял за ски през ваканцията.

# 7 779
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Оплаквам се, че не обичам ракия.....
Дали виното действа....
Всяка вечер вземам....
При нас има грипна епидемия, втора ...
Не ми остава време да прочета и да се психясам за Коронавируса ...

# 7 780
  • София
  • Мнения: 39 766
ММ се спаси от пътуването. Много голям бизнес форум. За сега май не е отменен.
Утре ще тичам за бележка от ЛЛ. Ще е добре и голямата да дойде с мен.

# 7 781
  • София
  • Мнения: 22 948
И аз не пия ракия, с водка я замествам 😂

# 7 782
  • София
  • Мнения: 14 688
Наздраве на всички!
Профилактиката му е майката!

Гледах стари песни и клиповете към тях.Искам си предишния свят!Без истерии,глобализация,вируси и интернет!
Знаеш ли каква мъка ме обзе, когато гледах "Имало едно време в Холивуд" - по онова спокойствие,  безгрижност и простота.

# 7 783
  • София
  • Мнения: 360
Ох, ракия само греяна като съм болна мога да преглътна. Ама по едно уиски всяка вечер пия, да се предпазвам Simple Smile

Оплаквам се, че тая масова психоза удари и моите колеги - един цял ден раздава мокри кърпи, друг през пет минути ходи да си мие ръцете... Аз не съм голяма паника, ама може ли мирно да стоиш в такава обстановка...

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 07:10 от Grivo

# 7 784
  • Мнения: 7 923
Нищо лично, разбирам ти гледната точка и пожелавам да се пребориш с каквото те мъчи.
Нашият италианец не може да се прибере сега и е залостен в България. През уикенда ще сме му бавачки, а бях планирала нещо съвсем различно, само за двама и дълго отлагано и чакано пътуване. Но, живот и здраве, все някога ще се случи.

Общи условия

Активация на акаунт