Да се оплачем... 2020

  • 2 032 745
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 32 520
  • varna
  • Мнения: 211
То това което реши си беше домашната работа 15 текстови задачи,броя го за подготовка за входно, 5 клас е.

# 32 521
  • Мнения: 12 205
От както голямата я скъсаха на НВО-то в 7-ми клас, а на входното в 8-ми изкара 6… след мързелувате цяло лято, въобще не се впечатлявам от това. Да са живи и здрави децата, това е най-важното за мен.

От един час не се стои в къщи. Не знам този сезон колко време ще го закриват рокерите, но за н-ти път минават, форсирайки. Искам тишина вече.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2020, 07:46 от Camille Clo ♥

# 32 522
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Камил, споко свършва им времето на мотористите, започват дъждовете. Още максимум седмица и край, даже може би този уикенд ще е.

# 32 523
  • под тепетата
  • Мнения: 9 364
Тъкмо се чудих и рокерите ли протестират нещо, пък то било закриване на сезона.
mama Ru, знам колко търпение и усилия са необходими,  и че полагаш двойно повече ! Почини малко и тогава напъвай пак девойката.

# 32 524
  • софия
  • Мнения: 4 180
Оплаквам се,че направо се разтреперах от една разправия в офиса сега. Скарах се с колегата ми, с когото по принцип работим и се разбираме перфектно. И понеже и той и аз не знаем кога да спрем в надумването изприказвахме доста неща. Накрая направо се разтреперах. Още не мога да се успокоя. А всичко тръгна от някаква глупост. И знам,че утре ще ни е минало и пак ще си работим спокойно,но сега съм бясна и разтреперана. И ме е яд на себе си, че съм хем чувствителна хем такава де не знае кога да млъкне. А това е лоша комбинация.

# 32 525
  • Мнения: 3 788
Дариелка, аз съм същата, но и злопаметна. В такава ситуация на мен няма да ми е минало до утре, ами ще го помня вечно и ще натяквам и отмъщавам до последно. Много кофти черта в моя характер е това.

# 32 526
  • софия
  • Мнения: 4 180
Бабри,аз много искам да съм злопаметна, ама уви бързо забравям такива неща. Ако става въпрос за някой, когото чувствам близък де. Ако е някой,с когото не съм близка, ставам голяма проклетия.

# 32 527
  • Мнения: 934
Оплаквам се от атмосферата вкъщи. Толкова съм ядосана и ми е дошло до гушата, че ми иде да избягам надалече.

# 32 528
  • Мнения: 4 239
Земетресение ли имаше преди минута?
офффф, сън не ме лови.

# 32 529
  • Мнения: 45
Земетресение ли имаше преди минута?
офффф, сън не ме лови.

и на мен ми се стори че изпукаха стените

# 32 530
  • София
  • Мнения: 39 812
В Егейско море.
Цитат
Magnitude   Mw 5.3
Region   AEGEAN SEA
Date time   2020-09-26 22:50:24.6 UTC
Location   39.96 N ; 24.30 E
Depth   17 km
Distances   139 km ESE of Thessaloníki, Greece / pop: 354,000 / local time: 01:50:24.6 2020-09-27
32 km E of Sykiá, Greece / pop: 1,900 / local time: 01:50:24.6 2020-09-27
   Global view
Source parameters reviewed by a seismologist
След това е имало още 7, но са по-слаби.

Гръцките земетресения се усещат у нас.
Проспала съм го аз.

# 32 531
  • софия
  • Мнения: 4 180
И аз съм го проспала. И по-добре. Оплаквам се,че се събудих твърде рано.

# 32 532
  • Мнения: X
Бабри,аз много искам да съм злопаметна, ама уви бързо забравям такива неща. Ако става въпрос за някой, когото чувствам близък де. Ако е някой,с когото не съм близка, ставам голяма проклетия.
Дари, с теб да не сме роднини? Колко пъти, като се нацупя и спра да говоря на някой от фемилито, след 5 минути съм забравила и айде, отиде ефекта. Добре, че поне съм зла, та с мигновените реакции компенсирам Simple Smile

# 32 533
  • София
  • Мнения: 1 907
Бабри,аз много искам да съм злопаметна, ама уви бързо забравям такива неща. Ако става въпрос за някой, когото чувствам близък де. Ако е някой,с когото не съм близка, ставам голяма проклетия.
Дари, с теб да не сме роднини? Колко пъти, като се нацупя и спра да говоря на някой от фемилито, след 5 минути съм забравила и айде, отиде ефекта. Добре, че поне съм зла, та с мигновените реакции компенсирам Simple Smile
То, Уиш, това ни е от зодия та, аз съм същата! 🤣
Оплаквам се от големите промени в живота ми, напрягат ме!

# 32 534
  • софия
  • Мнения: 4 180
Уиш,знаеш ли как искам да ме държи повече,ама пусто не мога. Е сега въпреки вчерашната дандани седим и си приказваме и се смеем с колегата.
Да се оплача,че ми писна да работя в неделя. Ехххх

Общи условия

Активация на акаунт