Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 290 912
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 405
  • Мнения: 2 937
Кейт ще се кандидатира за Нобелова награда ли? Не знаех. В коя област?

Кейтито ще вземе награда в областта "правилно махане с ръчичка". Joy Joy Joy Ще отвее конкуренцията. 😉

# 6 406
  • Мнения: 16 876
Ще използвам любимият ивраз на Лили, " газ пикаят" някои хора, че Мм не е женена за бъдещия престолонаследник. Тогава едва ли щяха да омаловажават "постижението" да си му съпруга....

Вече е толкова дори не и смешно, няма какво да се измъче от пръстите, да се наплюе оная никаквата дето за нищо не става, там в двореца - майка ли се пада на бъдещия крал, жена ли е на бъдещия, снаха ли, каква ли...

# 6 407
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не виждам колосалните постижения на Мега, преди брака. Имала е само една работа, да си раз.... краката.
От старите и снимки лъха на евтино и долнопробно.
А за голите снимки, които сама си е правила, нямам думи, гнус🤢

# 6 408
  • Мнения: 12 676
Ще използвам любимият ивраз на Лили, " газ пикаят" някои хора, че Мм не е женена за бъдещия престолонаследник. Тогава едва ли щяха да омаловажават "постижението" да си му съпруга....

Вече е толкова дори не и смешно, няма какво да се измъче от пръстите, да се наплюе оная никаквата дето за нищо не става, там в двореца - майка ли се пада на бъдещия крал, жена ли е на бъдещия, снаха ли, каква ли...

Каквато и да се пада, поне е добре възпитана и знае как да се държи във всеки момент.

# 6 409
  • Мнения: 3 632
https://twitter.com/i/status/1185995604264181760
Колко интересно нещо са старите кадри...
Мадам има афинитет.

# 6 410
  • Мнения: 16 876
Е как, Мм освен, че се омъжи за правилния човек има и богата колекция лично заснети голи фотоси. Дай й малко кредит, дет се вика.
Напротив, изкючително смешно е единственото ти постижение е да си се омъжила за правилния човек след десетилетие чакане...
Hello J, ти ли се беше изцепила, че Мегън е работила в бардак?

# 6 411
  • Мнения: 1 941
Какви са тези голи фотоси?
За пръв път чувам Joy

# 6 412
  • Мнения: X
https://twitter.com/i/status/1185995604264181760
Колко интересно нещо са старите кадри...
Мадам има афинитет.

Направо ми е неузнаваема тук. 😲Сто пъти по-симпатична и свежа изглежда отколкото в момента. Не знам какво се е случило с тази жена, че такава рязка промяна във външния вид и цялостното излъчване да има.

# 6 413
  • Мнения: 16 876
Виж в гугъл, правени с личния тел на мадам, на почивка с разни приятелки.

# 6 414
  • Мнения: 1 941
Тази Кейти сериозно ли такава неадекватна снимка е публикувала след всичко онова, което се случи в Австралия?!



Имам чувството, че е на тежки транквиланти. Не е нормално да си винаги нахилена като зелка...

# 6 415
  • Мнения: 2 937
https://twitter.com/i/status/1185995604264181760
Колко интересно нещо са старите кадри...
Мадам има афинитет.

Супер е Мегито на тези кадри, голяма свежарка е. 🙂

# 6 416
  • Мнения: 4 076
При промяна в  живота и работата ми също се наложи да помоля да не ме наричат по галено име.
Хората се съобразиха и никакъв проблем.Аз също съм го правила за други и не виждам какво смешно има.

Кейт е галено на Катрин,у дома могат да й викат всякак,но на работа тя е Катрин,след като РФ не използват фамилии.От самото начало дворецът се опитва да наложи пълното й име,но искаше време и това време дойде заради достойнството и класата,която тази жена излъчва след 20г. в обществения фокус.
Явно не е толкова лесно,колкото изглежда,защото Рейчъл не издържа и месец.
Мегън пак ли е притопляла стари снимки и днес?
Нека,то само това й оставиха.

# 6 417
  • Мнения: X
Е те обидите срещу Кейт са от едно и също естество:

- чакала е 10 години
- друга работа няма
- може само да ражда деца
- слаба е като анорексичка

Да и имам кусурите на Кейт...

# 6 418
  • Мнения: 4 076
Значи не само на мен Мегън ми изглежда вечно опърпана,с мазна косица,висящи етикети и пр,екстри по неподходящи тоалети.И да,след филъри или каквото ползва,е подута като питка.
Не знам кой е автора,но съм на повече от 100% съгласна.

Това драма ли трябваше да бъде??

# 6 419
  • Мнения: 324
ММ никога не е била принцеса,не че не и е харесало да е сред аристокрацията на една държава. Не и хареса да не е по нейните правила не смятам че си е тръгнала доброволно .Старите снимки на ММ от  живота и с кралското семейство ги претоплят като стара манджа ,фенките и които  подържат профилите  в инстаграм, те реално не знаят нищо за кралското семейство просто са  обсебено от личността на  ММ.Най често  това са американки  от  смесен произход .
Четох че за тази годишните  награди BAFTA дрескода за дамите е бил нещо старо .Да не се залага на нов тоалет.Ще е интересно  с какво ще се появи Кейт

Общи условия

Активация на акаунт