Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 291 106
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 420
  • Мнения: 15 619
Някъде там, жените, за които се карате така ожесточено сякаш за вас въпросът е на живот и смърт, си живеят според както искат. И двете са хубави, с различна хубост, различен житейски път. Лонг лив дъ кинг, пък английските данъкоплатци да плащат билетите за шоуто всяка година.

# 6 421
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
На всеки някой може да му върши работата и да има хиляда екипа, ама ако тоя човек няма качествата, няма как да остане на конкретната позиция или трон в случая... за да омаловажиш на някой постиженията, трябва да си направил повече... не виждам който и да е на този свят царувал толкова дълго... енд ъф стори...

# 6 422
  • Мнения: 12 683
Мегън се е държала винаги просташки. Не е прЕстъпница. Макар че, престъпва всички правила.

# 6 423
  • Мнения: 324
Това че Кейт е чакала принца е толкова смешно според мен.
Те се  запознават като състуденти. Вие които имате деца  няма ли да се притесните ако дъщеря ви в първи или втори курс каже запознах се  с  един състудент   и ще се женя .
Сигурна съм че и вашите връзки са  продължили във времето поне  две и повече години докато се стигне до брак. 
За какво  чакане става въпрос , изобщо  не съм чула поне  досега  някое дете  на кралско семейство да се е оженило докато учи.Кралски брак  доколкото виждам и по другите рояли се планира година , преди това годеж година .Не смятам че Кейт е чакала,  омъжила се е съвсем на правилната възраст  за съвременно момиче.

# 6 424
  • Мнения: 861
Все едно сте ѝ светили на Мегън, че твърдите с кого е спала...
А ,не.Не съм и светила.
Знам само за онези мъже минали през леглото и,за които знае и цял свят,все пак това е едно от основните постижения на тази жена.Многобройните връзки,преди да хване Бога(пардон,принца) за рога..

Before Cory, there was a Rory!


https://www.nowtolove.com.au/royals/british-royal-family/who-are … -boyfriends-41359
Мисля, че щом Хари няма против, ние най-малко трябва да се тревожим затова. Simple Smile

# 6 425
  • Мнения: 8 578
Какво пак се е ставало в темата?🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Крал Джордж и кралица Елизабет:

Чарлз:

# 6 426
  • Мнения: 2 950
На всеки някой може да му върши работата и да има хиляда екипа, ама ако тоя човек няма качествата, няма как да остане на конкретната позиция или трон в случая... за да омаловажиш на някой постиженията, трябва да си направил повече... не виждам който и да е на този свят царувал толкова дълго... енд ъф стори...

Който и да сложиш на трона ще оцелее. От баба ни Елизабет нищо не зависи, и с нея и без нея Великобритания ще си върви. Екипите им вършат цялата работа, а те ми се правят на много важни. Смешковци!

# 6 427
  • Мнения: 8 578
Ако бяха "смешковци", британците нямаше да ги искат. Бети продължава да си е Кралицата вече десетилетия наред. Значи поне една голяма част от народа я харесва.

# 6 428
# 6 429
  • Мнения: 2 950
Ако бяха "смешковци", британците нямаше да ги искат. Бети продължава да си е Кралицата вече десетилетия наред. Значи поне една голяма част от народа я харесва.

Не съм забелязала британците да са заритали за Бетито, която за разлика от тях не работи особено много, а и всичко й е на тепсия поднесено. А покрай станалото с Даяна си пролича колко много ги обичат хората. Дано някога се направи референдум за монархията, според мен резултатите ще са много интересни. 😄

# 6 430
  • Мнения: 8 578
Аз не съм забелязала и да я гонят. Там си е. В Бъкингам.😀👸🏰

А функцията на Бети е почти същата като на нашия президент.

# 6 431
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Не е била класическа красавица като млада, но има интересно лице.

# 6 432
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Братята....имали са много хубава връзка преди Мегън...😥


https://youtu.be/6hSs13MLoRs

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 12:30 от Hello♥J

# 6 433
  • Мнения: X
Тино, много красива снимка на Кейт, благодаря, че я споделяш.
Ето и една от любимите ми.

# 6 434
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Не е била класическа красавица като млада, но има интересно лице.

Не е била, но наистина е много интересна. Филип е по-красивия от двамата.

Общи условия

Активация на акаунт