Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 531
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Котенцата ли ще си показваме?! Joy
Скрит текст:
[Stuck Out Tongue Winking Eye/spoiler]

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 03:17 от Джулая

# 1 261
  • Мнения: 9 822
Ми да, давай да СПАМИМ с котки, докато Хай спи, че ги мрази Grinning

# 1 262
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Намбър 2
Скрит текст:
Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 03:16 от Джулая

# 1 263
  • Мнения: 17 616
кви добрички изглеждат

# 1 264
  • Мнения: 9 822
Завиждам за количеството котки. Ако успея да намеря апартамент, бих му взела другарче на моя

# 1 265
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Завиждам за количеството котки. Ако успея да намеря апартамент, бих му взела другарче на моя
Чакай, чакай. Те са 3 Bowtie Joy Хич не е за завиждане, но...това е положението. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 03:15 от Джулая

# 1 266
# 1 267
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Добрютру, не забравяйте, че днес е ден за баня Simple Smile

# 1 268
  • София
  • Мнения: 18 703
ДУ,не видях котитата Grinning

Малката ме събуди,тъкмо сънувах,пфуу зло дете.

# 1 269
  • Мнения: 10 704
Добро утро Simple Smile
Време е за кафееее !
Пак отървах котиту на Джу ... Джулайоооо вИднага да си покажиш котиту на лично !
Мина пълнолунието и може да се спи спокойно.... до следващото.
Време е за закуска и да мятаме задачите.

# 1 270
  • Мнения: 18 300
Абе, Пънч, много рано си станал да се къпеш! Sleeping
Добро утро!
Пак ми се спи... Мид, и аз така не станах по своя инициатива... Sad

# 1 271
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Исе, метро в Амстердам не ти трябва. То се ползва от прилежащите градчета за достъп до самия град. С трамваи се стига до всякъде, нощно време има автобуси. Най-изгодно и за пътуване и за разглеждане е с i amsterdam card. Включва почти всичко и градския транспорт (без нощния). С деца или без ще ходите да знам какво да ти препоръчвам? И до айндховен полет или до Амстердам?
Без деца. На концерт ще ходим. За това ми трябва и метро. Залата е до метростанция в покрайнините на града, съдейки от картата. Вероятно ще летим директно до Амстердам. Ще бъдем за две нощувки и едва ли ще успеем да разглеждаме твърде. Не искам да попаднем в някой криминален район, в същото време ми се иска да сме в или близо до центъра. Прибирането от концерта ще е с метро до някъде и после пеша, транспорт, или такси, ако е необходимо. Останалото не ми е от голямо значение.

В Амстердам съм ходил 2 пъти, и двата хотела бяха в центъра - пълни дупки Simple Smile

Инак това е задължителна дестинация ...
https://www.rijksmuseum.nl/en/rijksstudio?ii=0&p=0&from= … A02%3A17.5077634Z

# 1 272
  • Мнения: 15 317
Добро утро!
И аз отървах каквото е имало за гледане. Grinning
Таз сутрин се кукнах към три и половина и до към шест се блещих. Ъм тъй е то, нЪл е почивен ден, що да ми се спи. То инак пУндРелника за кво ще е. Joy

# 1 273
# 1 274
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Куп работа свърших, отдавна съм станала.

Котките не ме притесняват, не ги забелязвам стига да не ми се врат в краката и да опитват да се катерят отгоре ми. Тогава ставам зла и бързо го разбират. А на тия околоблоковите редовно им взимам акъла. Мръсниците само дебнат да спра и да се катерят върху колата ми, а тя тъкмо измита и става цялата на лапи. Кат пусна алармата елате да видите какви невероятни подскоци правят за да изчезнат на мига. Още не съм видяла някоя върху мотора, сигурно щото го карам лятото в жегата и те не търсят топлина ама ако и това мярна, с голи ръце ще ги душа. Има тука едни изтрещели пенсии, които ги хранят обаче благородството им не стига до кастрация или прибиране вкъщи, лицемери долни...

Общи условия

Активация на акаунт