Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 501
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Боже, хора, умрЕх от смЕх, вижте какъв мейл получих. Слагам в скрит текст. Сълзи ми потекоха от хилеж.

Скрит текст:
Добре дошли!



Имам много лоши новини за вас.

25/10/2019 - в този ден аз хакнах във вашата операционна система и получих пълен достъп до вашата сметка ....... (тук е написан моят мейл)



Разбира се можете да промените паролата .. Но моят зловреден софтуер прихваща всеки път, когато го промените.



Как го направих:

Имаше уязвимост в софтуера на рутера, чрез който отидохте в интернет.

Току-що хакнах този рутер и му сложих злонамерения код.

Когато излязохте онлайн, моят троян беше инсталиран в ОС на вашето устройство.



След това направих пълно копие на вашия диск (имам цялата ви адресна книга, история на сърфирането на сайтове, всички файлове, телефонни номера и адреси на всички ваши контакти).



Преди месец исках да заключа устройството ви и да поискам малко количество в биткойни за отключване.

Но разгледах сайтовете, които редовно посещавате и бях шокиран от видяното !!!

Имам предвид сайтове за възрастни.



Искам да кажа - ти си голям извратеняк. Вашите фантазии нямат нищо общо с нормалното възприятие на обикновен човек.



И имам идея ....

Направих екранна снимка на сайтовете за възрастни, на които се забавлявате (знаете за какво става въпрос, нали?).

Тогава направих скрийншоти как се наслаждавате, предимно мастурбирате, (използвайки камерата на вашето устройство) и ги залепих.

Оказа се невероятно! Това ще впечатли всеки, особено вашите приятели!



Знам, че не бихте искали да показвате тези снимки на приятели, роднини или колеги.

Мисля, че $750(USD) е изключително малка сума за моето мълчание.

В допълнение, шпионирах за вас толкова дълго, прекарвайки много време!



Плащайте САМО в биткойни!

Моят BTC портфейл: 19h6SGsyMNBcrmrTF6BzcU4cos7byPEKHf



Не знаете как да използвате биткойни?

Въведете заявката във всяка търсачка (Google): "Как да попълним BTC портфейла".

Много е лесно.



За това ви давам два дни (48 часа) от момента на отваряне на това писмо.

Моля, обърнете внимание, че щом отворите това писмо, таймерът ще работи. И времето ще си отиде.



След плащане моят вирус и всички скрийншоти с вашето забавление ще бъдат автоматично унищожени.

Ако не получа посочената сума от вас, устройството ви ще бъде блокирано, а всичките ви контакти ще получат скрийншоти с вашите вулгарни удоволствия.



Надявам се да разберете ситуацията си.

- Не се опитвайте да намерите и унищожите моя вирус! (Всичките ви данни, файлове и екранни снимки вече са качени на отдалечения сървър).

- Не се опитвайте да се свържете с мен (това не е възможно, тъй като адресът на изпращача е генериран на случаен принцип).

- Различни служби за сигурност няма да ви помогнат; форматирането на устройството или унищожаването на устройството няма да помогне, тъй като данните ви вече са на отдалечения сървър.



Послепис Ти не си единствената ми жертва. И ви гарантирам, че след плащане няма да ви притеснявам отново!

Това е хакерска дума.



Моля ви също редовно да актуализирате антивирусите си в бъдеще. По този начин вече няма да сте в подобна ситуация.



Не се ядосвай на мен! Всеки има своя работа.



Успех!


Това от някой си dave@shadowchylde.com

Сигурно си мисли, че му повярвах.

# 2 011
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Олеле Хай, тоя не знае ли че имаш пушка!?!

# 2 012
  • София
  • Мнения: 10 583
Ама що не работите, само не мога да разбера!
Вторник е, все пак.
Хаха, Хайче, ако мине номера.

Има една книга, Душа назаем от Тихомир Димитров. Много, много е интересна. Доста скучно започва, но си заслужава всяка страница!

# 2 013
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Още тъне в блажено неведение, че имам и камшик Simple Smile

# 2 014
  • Мнения: 15 619
Пробват, Хай. Един будала да се намери, на кяр ще е чилякът. Абсолютно същото съдържание съм получавала. Тъпи са, да отбележа.

# 2 015
  • Варна
  • Мнения: 36 605
На мен много ми хареса частта каква извратенячка съм и как мастурбирам. Там вече ми избиха сълзи от смях.

Пък вие тука ми развявате някакви петъчни карти за игра. Направо ви турнах в малкия си джоб.

# 2 016
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хай, отговори му, че той ще има да ти дава. Пиши му и IBAN, по който да преведе парите.
Да видим дали няма да засмуче въздух на празен ход.... JoyJoyJoy

# 2 017
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Викаш да му напиша, че нямам на цяло 750 долара, а 800 и дали ще ми върне ресто?

# 2 018
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ама добави и как искаш рестото: в брой, в дребни, небелязани банкноти, по Western Union. LaughingLaughingLaughing

ПП: може и по Еконт. За негова сметка, естествено. Laughing

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 11:45 от Phoenix Wright

# 2 019
  • Мнения: 8 937
Пак изтървах едни 4-5 страници... Пили сте кафе, лоши хора, а Братан се бил скрил. Жалко, цяла нощ мъдрих маркетинга, за да съм сигурна, че ще е звезда.... Neutral Face

# 2 020
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Пак изтървах едни 4-5 страници... Пили сте кафе, лоши хора, а Братан се бил скрил. Жалко, цяла нощ мъдрих маркетинга, за да съм сигурна, че ще е звезда.... Neutral Face
Остави го на мира сега, човекът пише сценариите. Simple Smile

# 2 021
  • Мнения: 8 937
А неее, аз ще ги пиша, той ще изпълнява. Щом аз си го отнесох, той да поеме своята част като мъж. Joy

# 2 022
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
А неее, аз ще ги пиша, той ще изпълнява. Щом аз си го отнесох, той да поеме своята част като мъж. Joy
Тоест, да те употреби като жена? Laughing
Защото това разбирам обикновено, когато жена поиска подобно нещо.

# 2 023
  • Мнения: 9 820
Агенте, имам чувството, че всичките ти познания са от филмите Grinning

# 2 024
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Ей това е романтика и жертвоготовност! Не мъШ, ми принца на белия кон е! Joy
Скрит текст:
Уважаема госпожице,
Моля да бъда назначен на длъжността сериозен приятел и постоянен сексуален партньор с изпитателен период, определен от Вас.

Основната причина, поради която искам да постъпя на работа при Вас е, че отчайващо се нуждая от Вашата любов, Вашето присъствие, очарование, вдъхновение, веселие, красота и безразборен секс.
Не виждам причини да крия положението си. Пресъхнал съм като гьол в августовско поле по обяд.

Омръзнало ми е да ходя сам по екскурзии, ресторанти, кино, да купувам подаръци само на себе си, да се търкалям в голямото си легло и да се омотавам в чаршафите.

Тайно в колата пея песни на Веселин Маринов и си фантазирам как Ви подарявам цветя. Докато се бръсна сутрин бленувам да изчиствам Вашите косми от сифона на банята...

Всяка нощ слагам пантофа си под възглавницата, защото копнея да съм мъжа под Вашия чехъл.

Знам, че кандидатствам за позиция във високо конкурентна среда, понеже вие сте умна, красива, талантлива, енергична, динамична и т.н. и съм готов да положа всички усилия, за да останете доволна от мен.

Искрено се надявам, че Вашата компания "Щастлива жена" би ми дала пространство и възможност да покажа уменията си и да разгърна таланта си на мъж.

Моля, при разглеждането на тази кандидатура да вземете предвид умението ми да се смея и забавлявам. Не на последно място искам да уточня, че обичам да правя секс и винаги поставям женския оргазъм на първо място пред своя.

Убеден съм, че в събота ще Ви оставям спокойно да се излежавате до насищане, а семинарите на Алексей ще са с предимство при планираните ни месечни мероприятия.

Вярвам, че ще оцените желанието ми да пазарувам всеки ден, готварските ми умения, доброто възпитание и джентълменското ми отношение.

Справил съм се с всичките си проблеми, освен с този, че не съм срещнал Вас.

Самият факт, че сте прочели всичко дотук означава, че вече харесвате чувството ми за хумор или че намирате за забавна абсолютната липса на такова.

Като допълнително предимство моля да отчетете следното: рядко гледам футбол и слушам чалгата и не ми миришат краката.

Очаквам Вашия отговор с огромно нетърпение, магданоз зад ухото и дафинов лист в гащите и силно се надявам той (отговорът) да бъде скорошен и положителен (щото дафиновите листа вече много ми претриха маракасите).

Искрено Ваш,

Най-подходящ
#
Мернала "черновата" на дуварчето на Rosen Stoqnov!
Тая епистолария е чиста проба самородно злато в мечтите на всяка И'нЪ жИнЪ и я никак сЪ не цепя от колективЪ! Само мЪ Й заглождило кой е тоя Алексей със семинарите, аджебЪ???? 😂

https://www.facebook.com/sunfun.stone/posts/2562717283840756

Общи условия

Активация на акаунт