Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 336
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Аз съм на работа вече. Спокойно е, така че пия второ кафе и си оправям бумащината.

Днес трябва да ми докарат новата пералня.

# 91
  • София
  • Мнения: 10 576
Има, ами!
То цяло лято по полянките...

Хай, каква пералня си поръча?

Нямам търпение да ми донесат секцията.

# 92
  • Мнения: X
Аз се трудя вече... в залата. Joy
Първа тренировка за годината.

Днес ден година храни за фитнесите Simple Smile
Аз се събудих в 6:00 и седнах да работя. Или съм се наспал добре, или към обяд след третата бира ще клюмна.

Хайче, реши се за нова пералня Simple Smile Май днес почти никоя битова техника не си заслужава загубеното време за сериозен ремонт. Ovo je standart, като във вица.. Simple Smile

# 93
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тоя човек хапна малко на Нова година и вчера отиде да катери планина да изгори калориите, а днес се юрна в залата. Flushed
Тука ако няма намесена нЕкоя жИнЪ... Stuck Out Tongue Closed Eyes
Амиииии..... SmileSmileSmile

# 94
  • Мнения: 18 298
Цяло лято по полянките като птичките и пчеличките, казваш, Дайс? Joy
Flowers Hibiscus Animal Bee Animal Bee

# 95
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Дайс, взех си Финлукс, новата ми любима марка. Като качество и ценови клас са много добре балансирани. Аз вече имам хладилник и миялна Финлукс, така че попълних комплекта.

Да, реших се, писнА ми от ремонти, новото си е ново. Напоследък нещо усещам, че ме влече към ремонти вкъщи, не само подмяна на техника (която се налага, а не е по желание) ами се замислям и за баш ремонти. Кат ги уредя финансово, ще стигна и до това.

Агенте, съмнителен си. Да не сте се стиковали с Джулката, а Simple Smile

# 96
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дайс, взех си Финлукс, новата ми любима марка. Като качество и ценови клас са много добре балансирани. Аз вече имам хладилник и миялна Финлукс, така че попълних комплекта.

Да, реших се, писнА ми от ремонти, новото си е ново. Напоследък нещо усещам, че ме влече към ремонти вкъщи, не само подмяна на техника (която се налага, а не е по желание) ами се замислям и за баш ремонти. Кат ги уредя финансово, ще стигна и до това.

Агенте, съмнителен си. Да не сте се стиковали с Джулката, а Simple Smile
Ц.

ПП: не е тя! Joy

ПП2: Теле и Рак.... Данчо и жилищен кредит. Да, да.... Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 10:37 от Phoenix Wright

# 97
  • Мнения: 18 298
Абе стиковал се е нещо, ама да видим... като забият сватбени камбани откъм Хасково... Laughing
Bell Bell Bell (В духа на темата това за камбаните. Innocent)

# 98
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Ааааа, не е ТЯ ама е някоя значи, призна си!

Разбрахте ли, момчета и момичета, Тати каза в модераторската, че до края на месеца старата версия ще се прекрати. Ако има тук такива, които я ползват, минавайте на новата, да имате време да свикнете.

# 99
  • Мнения: 15 619
Добро утро и от моя милост. Днес ще се работи. Нямам време за баири аз.
Агенте, нещо сватба, бебе да не ти са се паднали от късметите новогодишни, а? Ша взема да позная. Grinning

# 100
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро и от моя милост. Днес ще се работи. Нямам време за баири аз.
Агенте, нещо сватба, бебе да не ти са се паднали от късметите новогодишни, а? Ша взема да позная. Grinning
Спомняш ли си когато ми прати на лични наталната ми карта и какво значи? Тогава последно ме пита дали си познала още нещо, а аз ти отговорих, че ще ти кажа след няколко дни...
Е, това беше. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 15 619
Радвам се за теб, Агенте.

# 102
  • Мнения: 18 298
Брат, прати натална карта на Луна и резултатите тука да се публикуват, никакви лични!!! Innocent

# 103
  • Мнения: 15 619
Брат, прати натална карта на Луна и резултатите тука да се публикуват, никакви лични!!! Innocent
Ей, Лорче, много искаш да му кръцнеш свободата на Братан. Laughing
Айде, няма ме. Вие, умната!!! Laughing

# 104
  • Мнения: 17 616
добре че са зодиите че нема да знам кво да праа

Общи условия

Активация на акаунт