Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 446
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 9 819
Ще спя спокойно Grinning

# 1 576
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833

... щото не мога да доДа на спамърската среща таз седмица.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 577
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Аре, тройка сме, Норе, зех ви и двете

Неква игра се завърте тука Simple Smile

# 1 578
  • Мнения: 8 937

... щото не мога да доДа на спамърската среща таз седмица.
Stuck Out Tongue Winking Eye

Яна, не е честно да действаш по този начин - след такава снимка, нас кой ще ни отрази? Всички ще гледат към вратата в очакване да размислиш и да се появиш...

# 1 579
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Мога да размисля... евентуално към лято Wink.

# 1 580
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аре, тройка сме, Норе, зех ви и двете

Неква игра се завърте тука Simple Smile
Тройки във секви конфигурации Joy

# 1 581
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Абе, тез хора... Баща ми онзи ден си харесал калъф за въдици и ме помоли да го поръчам. Пускам аз вчера поръчката и днес ми се обажда един образ и вика - нямаме от този размер (130 см дължина, с два джоба), но можем, да ви предложи същата дължина ама с три джоба. Казвам добре ама ще ми го дадете ли на същата цена. Не, онзи бил по-скъп. Викам добре бе, аз искам да купя една стока, вие я нямате, не поддържате наличност, а на сайта ви пише, че я има. Ми по ваша вина аз не мога да я закупя значи е редно да ме компенсирате с другата стока, която искате да ми продадете, на същата цена. Не, не можело така да си променя той цените своеволно. Казвам добре, значи няма да го купя и това е, отменете поръчката.

Ми няма да му дам парите си. Тоя да не си мисли, че е единствен на пазара? Като не знае как да ме накара да му ги дам на него, ще ги дам на друг. Намерих го тоя калъф на още поне три сайта, че и на по-ниска цена. И става дума за някакви 4 лв разлика в цените на двойния и тройния. Пука ми на мен за четирите лева ама въпросът е принципен. Тепърва още неща ще се поръчват, а той не знае как да печели нов клиент. Ми да го духа.

# 1 582
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Нивото във всички сфери е паднало драстично. Онзи ден сервитьор и сервитьорка се държаха все едно си им седнал на масата в кухнята да ядеш без пари. И все едно ние сме виновни, че липсват ястия и трябва наново да избираме и да сменяме концепцията. И това в рибен ресторант със съответните цени.

# 1 583
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Само говорите вие за форумни срещи... Насирьозници!

# 1 584
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Признавам, че съм несериозна. За това и мъж не мога да свъртя Joy

# 1 585
  • Мнения: 8 937
Наличието на мъж не е гаранция за сериозност - аз съм жив пример. Rolling Eyes

# 1 586
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Само говорите вие за форумни срещи... Насирьозници!

Аз в петък ни моа ... на сомелиерска вечеринка с млади студянтки съм ... академичната общественост най-сетне се сети и за негова Светлост Simple Smile

# 1 587
  • Мнения: 9 819
Аз съм сериозна.

Забила съм страхотно музикално на песните на едно момче, което почват да го продуцират като е бил на 15. Тази песен я е правил на 16 и още много и много и съм наистина изумена.

# 1 588
  • Мнения: 6 383
Стига беее! Не ви ли омръзна тоз. Че ней и хубав на сичкото отгоре. Wink

Дочитам, дочитам, че кат ме емнаха на работата не моа да си стигна до компа. Grinning

# 1 589
  • Мнения: 8 937
Стига беее! Не ви ли омръзна тоз. Че ней и хубав на сичкото отгоре. Wink

Дочитам, дочитам, че кат ме емнаха на работата не моа да си стигна до компа. Grinning
Може да не е хубав, но е страшно секси. Heart

Общи условия

Активация на акаунт