Спам тема (почувствай камбаните) - от 01.01. до 31.01.20

  • 60 477
  • 5 731
  •   1
Отговори
# 2 640
  • Мнения: X
Бил съм в тая кръчма, надениците не са лоши. Ето ви тема за разговор ако зацикли лафчето.

# 2 641
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Присламчвай се, Ени! Simple Smile
Кучето вя ушаци из улиците, влачи ме след себе си, вятърът хубаво ни продуха. Ама стига толкова, вече сме си вкъщи и повече на мърдам. Даже и за вечерята няма аз да съм дежурна.

Ма да не ви казвам как прочетох тая китайска бира... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 642
  • Мнения: 15 619
Тва за хипотермията и как е отразява на кръвообръщението ли!?  Някакви мъжки мечтички по-скоро.

# 2 643
  • Мнения: 238
Наздраве на купонджиите.

# 2 644
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459

Наздраве  🍺🍷🍾

# 2 645
  • Мнения: 14 788
А така! Хубава снимка! GrinningHug
Янче,и аз се измъкнах от готвенето,че ММ беше скараджия. Наплющях се.
Уцелих аз момента,вярно. JoyJoy Да пиша,да пиша,колко да пиша..

# 2 646
  • Мнения: 18 298
Таз вечер сме на принцески с кайма. 😁
Леле, ако бях отишла, как щеше да седи на снимката мойта чаша с натурално сокче... Joy

# 2 647
  • Мнения: 10 703
Янче, чудя ти се на кучето как в такова време има желание да мери улиците. Я набързо колкото да си свърши нуждите и обратно на топличко.
Запънал съм се да чета книжка. Утре съм на обиколка по магазините да търся възглавница с пачи пух. Май имам някаква такава на тавана, но идея си нямам как се пере пух...
В някой моменти ми липсват дългите дъждовни днии уикенди.

# 2 648
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Наздраве, купонджии! Наздраве, спамъри, дето сме онлайн сега! Grinning
Ма да бяхте турили по едни надписи на снимката - кой кой е Wink, така де, коя ръка на кого е. Simple Smile

Лане, днес е 18 градуса, въпреки бурния вятър. Ама от утре рязко ще падне температурата, ще почнат и дъждовете. Та затова се възползвахме.

# 2 649
  • Мнения: 15 619
Ще гадаем на ръце, Ян.  Наздраве!

# 2 650
  • Мнения: 14 788
Аз и на някоя глава нямаше да се разсърдя,не само ръка,че вие си се знаете,ма аз нали новак... GrinningStuck Out Tongue Winking Eye
Лан,горчив опит имам с гъШ пух,после миришеше на зла гад,та не знам... Joy

# 2 651
  • Мнения: 9 571
Наздраве, купонджии! Наздраве, спамъри, дето сме онлайн сега! Grinning
Ма да бяхте турили по едни надписи на снимката - кой кой е Wink, така де, коя ръка на кого е. Simple Smile

Лане, днес е 18 градуса, въпреки бурния вятър. Ама от утре рязко ще падне температурата, ще почнат и дъждовете. Та затова се възползвахме.

Аз ще предположа, да видим дали ще позная.
Лява редица( отгоре надолу) : Нори, Кика с червения лак( нЕма начин да е друг Laughing), Дени
Десен ред: (отдолу нагоре)  Иса, Пънчи и Холдън

# 2 652
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Лане, такава възглавница купихме от Юск. Ако имате, провери там.

Осем, и аз горе-долу така предположих (с леки разлики), ама дали е вярно трябва да кажат купонджиите. Simple Smile

# 2 653
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Първо възглавница от пачи пух, после балдахин на спалнята. Тц, тц Joy ....по-добре ортопедична/анатомична възглавница дорде не е станало късно за вратлето...

# 2 654
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Джу, ти не си ли на срещата?

Общи условия

Активация на акаунт