Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (94) - януари 2020

  • 128 554
  • 2 270
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Няма ме във форумната игра, в тази на Виваком за оранжеви празници също. Печелившите трябваше да са на случаен принцип, но са избрали такива, чиито постове репостваха няколко пъти.

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 11:51 от Анонимен

# 91
  • Мнения: 2 014

В правилата не е посочено, че ще публикуват печелившите публично. Пише само:

До 06.01.2020г. eMAG ще изпрати на всеки печеливш Участник, спечелил Награда Ваучери-мейл, с който да го информира, че е бил изтеглен като печеливш Участник и ще го уведоми за срок и начина, по който ще му изпрати съответно спечеления Ваучер Награда, както и за условията и начина на изполване на така спечеления Ваучер на Платформата.4.12.

До 06.01.2020 г. eMAG ще изпрати на всеки печеливш Участник, спечелил Предметна Награда, имейл с който даго уведоми, че за да получи Наградата си следва да се свърже по следния и-мейл karina.oscar@ogilvy.bgс Огилви(дружеството, което ще предоставяПредметнитенагради и ще ги обяви  в  НАП)  , като предостави три имена и ЕГН;  адрес  за  доставка от  страна  на  Огилви.Предоставянето на тези данни на всеки спечелил Предметна награда участник, ще бъде директно на Огилви.
[/quote]

Мислила съм явно, че се разбира от самосебе си, че ще бъдат обявени, иначе в мен се прокрадва съмнението, че такива печеливши не съществуват. Здраве да е. Не съм направила нищо, което по принцип не бих направила, случайно отговарях на условията.

ПП Нещо не ми се получи съвсем цитата.

И мен ме няма във форумната игра, но не съжалявам много.

# 92
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Изтеглени са късметлиите, които печелят Mixa Hyalurogel Light Gel-Cream от играта на Mixa срещу ангажимент за попълване на кратка продуктова анкета.
Това са:


анемония
beauty_magnolia
ant
stephchica
Despina
Елза&Ана
MARINA 2000
~Karina~
П. Александрова
norcheto
Hope17
=-=-=-=-=
Elena_of_Avalor
Жълтоклюно патенце
Teodoragrueva
Gigito
Усмивчица-28
geri_lz
Клер
Andji_1
Морски бриз
D_e_s_i_t_o
Г-жа Рамацоти
Savileta
magnet_for_happiness
HollywoodGirl
ФЕЙщица
vmarinska
Moonlight92
BOSS SAMORAI
ferrari76
Arizona`
Marsia11
Нелка*
bonibon_
ioni_666
...Alexandra...
Маргарита Върбанова
Fever Ray
milasara
tarantula87
Amanda
~ Dee_Dee ~
Монако
Rosica Marinova
Smurf4eMM
НефертитиЯ
Bradley Cooper
Адриа
тоник
            
Pingvin4e
pgeober
кехлибаровка
ЯН БИБИЯН
asimo
Josefin
Katia Babalieva
* Ани *
alex99
echii
rumidimi
maiathebee
CruellaDeVil
Снежанка Димчева 645953
Подскок-скок
Gabriella Danailova
labrex
La mamma
Gerrch
Black Scorpio
SitaraB
H0uSse_Baby
Deas
๑ஐღ Елиза ღஐ๑
ahmoreto5
cvete7575
Тарталета
Kokoshy
FBID100000739835202
dtra
Fiorellla
Zazameg
_Khaleesi_
eclipse23
mariat
RosMar
biri4ka
Ducet0
Джинa
deindja
me&kids
pepita XX
сиси
1905vv
Rosita263
силвето димитрова
никид
Borislava Kostova 634338
fify_100
nina_ricci_

# 93
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
😭Защо ми е изтрит поздрава от вчера?! 😭Даже имах и лайкче.
Здраве да е.. Хайде пак да ни е честита новата година и много късметлийска. Тъкмо видях пост от Микса... Отивам да проверя
Защото постове тип "запис" се трият.

Значи трябваше да си изредя очакванията и разочорованията, та да не е "запис"?! А исках само да е позитивно... Понякога се издребнява, ама хайде да не ставам лоша от втория ден на новата година.

https://bg-mam.ma/p/1161008/39930438
Не се карай на мен, не измислям аз правилата, само съм ги запомнила. Във всеки първи пост го пише. Темата е месечна и е тежка и без друго, а със спам постове, става съвсем тежка. Затова и направиха бутон за следене, за де не се пускат такива постове

# 94
  • Мнения: 2 291
Йеее, печеля от форума Мixa Smile
Благодаря, че споделихте!

Годината започва добре, ще се разхубавявам Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 187
Печеля от форумната игра на Mixa, благодаря, че споделихте! Hug
Приятна изненада! За първи път печеля от форума! Blush

# 96
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
И мен ме няма от 100 човека във форумната игра на Mixa Joy

# 97
  • Мнения: 1 435
И аз печеля от Микса. Втора форумна печалба ми е Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 840
Тъкмо се зарадвах, че печеля от Mixa и... като проверих, ме няма!!!

# 99
  • Мнения: 1 269
Няма ме в Mixa ,а много се надявах ,защото харесвам продуктите им.

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Нямаме ме в Микса. То в 2500-те чаши на Туикс ме нямаше, та камо ли тук. Smile

# 101
  • София/Търново
  • Мнения: 818
MySparx, Mixa започнаха без мен. Значи ме чака нещо по-голямо :p

# 102
  • София
  • Мнения: 2 411
Ма ко, не ти се карам😊 Знам правилата много добре. Просто не очаквах коментарът ми да се приеме за празен запис. Все пак съм редовна в темата, макар и от 4-5 месец.
И мен ме няма в Микса, но явно съдбата си знае работата, защото си имам кремове в момента 😊 Да видим дали ще имам "късмет" със сак, след като ММ ми подари така бленувания малък куфар.

# 103
  • Мнения: 1 356
Еее и мен ме няма Sad
Исках да я пробвам тази марка.....
 дано да е за нещо по-голямо.

# 104
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Ма ко, не ти се карам😊 Знам правилата много добре. Просто не очаквах коментарът ми да се приеме за празен запис. Все пак съм редовна в темата, макар и от 4-5 месец.
И мен ме няма в Микса, но явно съдбата си знае работата, защото си имам кремове в момента 😊 Да видим дали ще имам "късмет" със сак, след като ММ ми подари така бленувания малък куфар.

Няма редовни,няма нередовни ...... всеки коментар който не е свързан с темата бива изтрит.Нали знаете начина за следене.Има го и в първи пост.Аз го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт