?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 935
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 3 186
Психо, я! Книги ще праща! Grinning

Не  вземе да напълни един багажник свинско и пресни яйца от село... Хората са гладни. Книги не ядат и не помнят.

Друго си е свинско, винско и прясна сланина.

# 1 441
  • София
  • Мнения: 6 201
Тази история взе да прилича на приказката със селянина, който след всички съвети и критики по пътя, накрая носел магарето на гърба си, вместо да го язди. Така става ако се слушат всички хорски/форумски мнения.

# 1 442
  • Мнения: 18 654
Еднакво неприемливо е, а книгата не е гаранция за отсъствие на отклонения. Това са някакви непознати, отскоро той бил общувал с нея служебно и вече ще я проверява... Кукувци всякакви.

# 1 443
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
И на мен ми е психарско.
Брррр...

# 1 444
  • Мнения: X
Психо, я! Книги ще праща! Grinning

Не  вземе да напълни един багажник свинско и пресни яйца от село... Хората са гладни. Книги не ядат и не помнят.

Друго си е свинско, винско и прясна сланина.
Искаш да кажеш, че не успя да разбереш, че психарското е не пращането на книги, а малоумната идея да провери дали дамата го помни от разговора им преди амнайсет месеца? Мислех, че съм го написала сравнително просто и ясно.

# 1 445
  • Мнения: 3 186
Нищо психарско не виждам. Ако ще провокира страх у мен, то ще е от болестта антракс - нея я разпращаха анонимно по пощите. И то, само в случай, че съм минимум евтополитик.
 Психар и книга....

# 1 446
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
И аз недоумявам защо болшинството дами реагираха така крайно... Явно тенденцията в съвременния свят е жените да стават все по-предпазливи и бдителни.

# 1 447
  • Мнения: X
Не си я чела, нали? https://chitanka.info/book/6843-kolektsioneryt

Но, да, "комплексар" е по-точно от "психар" за описание на младежа.

# 1 448
  • Мнения: 17 409
И аз недоумявам защо болшинството дами реагираха така крайно... Явно тенденцията в съвременния свят е жените да стават все по-предпазливи и бдителни.
Или просто има жени, които не намират нищо романтично или прекрасно в подобен акт на ухажване. Що не земе да ѝ напише едно писмо, та да си го чете само  тя, без да я поставя в неудобни и неприятни ситуации, белким се отприщи неква комуникация.

# 1 449
  • Мнения: 30 802
Начи ся ако каже, че книгата е фототипно издание на Уилям Блейк с илюстрациите...пълна е психарията:)

# 1 450
  • Мнения: 20 074
По-скоро ще е почитателка на Робърт Бърнс. То аз Уилям Блейк жени рядко съм срещала да го харесват. Той си е зъл гений.

# 1 451
  • Мнения: 30 802
Аз харесвам Уилям Блейк, ама ако срещна друг, дето го харесва, ще бягам с 200:) щото ще знам колко е луд.

# 1 452
  • Мнения: 3 186
И аз недоумявам защо болшинството дами реагираха така крайно... Явно тенденцията в съвременния свят е жените да стават все по-предпазливи и бдителни.
Не съм чела колекционерът, нито филма съм гледала, но имаше една история от дарк уеб за доктор от южната част на Балканите, който набира жертви жени от съседна страна, за да ги прави на кукли, след като ги им реже ръцете и краката, а на тяхно място забучва пръчки за пренасяне. Продава ли се много добре.
Та така, имат какво да учат психарите все още.

# 1 453
  • София
  • Мнения: 4 359
Спомням си аз, гаджета сме с бившия около година и човек, който работеше в близост до тогавашната ми работа и с който се виждахме 1-2 пъти седмично ме сваляше. Аз, естествено отклонявах желанието му. Един ден в офиса ми пристига букет цветя (рози). Първо си помислих за бившия, който принципно не праща цветя, после за онзи ухажор, но си замълчах. Вечерта вкъщи нашичкият попита харесал ли ми е букета - смутолевих нещо, че съм забравила да му благодаря и прочее. Тъй, че понякога може да стане недоразумение.
Иначе аз съм също с идеята да поднесе подаръка за 8ми март с картичка в стил:
"Надявам се този подарък на любимия ти... да те радва много"
С поздрав, ... "
 

# 1 454
  • Мнения: 1 110
А варианта, посредника който пита рук, като приятел и познат на двамата, да предаде небрежно книгата, така между другото... Дъра-бъра...а да, споменах че имам работа тук и ме помолиха да ти я дам, дъра-бъра със следващия човек....
Или ако пък вече често говорят служебно, приятеля да помисли дали всеки път като му звънне е имало защо или е можело и да не му звъни... И като се чуят служебно, да й каже, че трябва да се видят за пет минути.
Вярвам че е усетил някаква химия, та се е решил да й търси книгата....то и тя само със същия успех би си я намерила...абе важен е жестът, от там на татък, каквото сабя покаже.

Общи условия

Активация на акаунт