?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 205 514
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Аз не бих звъннала, ако някой ми прати книга.

И аз. Не бих игнорирала подаръка, но бих изпратила картичка с текст нещо от рода на "Благодаря много за невероятния подарък" - няма да има нито игнориране, нито невъзпитание. Т.е. подаряването на книгата изобщо не е задължително да доведе подаряващия до личен контакт. Аз никога не съм инициирала романтични контакти с мъже и ако някой не може или не желае да инициира контакт с мен, просто никога нищо не се е получавало. Ако някой се надява да ме накара да се чувствам длъжна да инициирам контакт, защото ми е подарил книга - това са напразни надежди. Ако човекът иска да се срещне с дамата, да набере смелост и да се срещне с нея.

# 1 426
  • Мнения: 4 581
Ако не познаваш изобщо някой  и изведнъж получиш от него по-личен подарък, за който ти е ясно, че си е дал зор, нещата стават прекалено задължаващи. Аз ако не мога да се сетя веднага кой е и вече не изпитвам някакви симпатии, по-скоро бих върнала подаръка. След като жената е популярна и ухажвана, един по-неангажиращ подход ще свърши повече работа. Ако има поводи да се видят служебно, нека го използва, за да се поопознаят и тогава да подарява подаръци.

# 1 427
  • Мнения: X
Ако имаш симпатии към мъжа, защо не? Каква е логиката да игнорираш жеста му?
Кой би имал симпатии към толкова смотано и комплексирано мъжле?

# 1 428
  • Мнения: 20 406
Аз пък бих звъннала или писала съобщение, за да благодаря за подаръка (след като има подател). Считам го за възпитано. А и Анонимна писа, че те се познават служебно, не е като хич да не са общували, така че не виждам нищо зловещо, ако е посочил името си след като се познават.
Това не означава автоматично, че имам интерес към човека като към мъж или личен контакт. Вече в него е топката дали ще се стигне до среща. Зависи и от жената, може да харесва неуверени мъже, може и не. Това не е свързано с това дали е популярна или ухажвана, а до лични предпочитания.

Допълвам се: има много жени, които обичат неуверени мъже, а те пък си търсят жени, които пипат уверено, с твърда ръка. Имам такива познати двойки. Балансират се чудесно. Той слуша, чака тя да каже, а тя е доволна, когато той изпълнява.

# 1 429
  • Мнения: 18 858
Като Базила мисля, че може да са  иписнали напористи мачовци и да го хареса, опакова  на ниво, подарява,  и това  е.

# 1 430
  • Мнения: X
Тук не съм чел някоя жена да каже,че иска или има неуверен мъж.

# 1 431
  • Мнения: 20 406
Е, как ще каже, нали ще ѝ го заклеймят като чехльо. Някои неща не се споделят във форум. :>

# 1 432
  • Мнения: 3 186
Не се казва, разбира се. Остава всичко да казвам и да бъда принудена пред сулю и пулю да защитавам лични предпочитания.

 истински уверените често изглеждат като чехльовци. Наперените само лаят.

# 1 433
  • Мнения: X
Ако звъннеш възпитано да благодариш, отиде коня у рякатя - няма да можеш да се оттървеш после.

Явно жената има интерес към поезията (не разбрах точно каква е книгата, но примерно). Подаръка е подходящ, въпросът е доколко е уместно да се подарява щом момъка има интерес към нея, защото не е ясно как ще се приеме - ето тук всеки различно би реагирал. Най-добре е в този случай да се демонстрира интерес, щом явно се виждат, и ако има някакъв отклик да се отправи покана за среща.

# 1 434
  • Мнения: 5 643
Ако звъннеш възпитано да благодариш, отиде коня у рякатя - няма да можеш да се оттървеш после.

А, точно това ми се случи веднъж. Подарък и букет с подписана картичка от служебно познат. Обадих се да благодаря и се отвори кутията на Пандора, полиция мислех да намесвам по едно време. Човекът се оказа нестабилен психически.

# 1 435
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Тук не съм чел някоя жена да каже,че иска или има неуверен мъж.

"Неуверен" не е равнозначно на "неудачник" или "смотаняк". Аз винаги съм харесвала именно по-резервирани и свенливи мъже.

# 1 436
  • Мнения: X
Коте, анонимната спомена, че героят от казуса иска да изпрати подаръка анонимно, за да провери дали героинята го помни от разговора им преди незнамсиколкоси време. Това не прилича на уверен, но резервиран мъж, а на тотален смотльо.

# 1 437
  • Мнения: 3 186
Смотльото не пречи да е свестен тип.

# 1 438
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Е, аз не коментирам героя от казуса. Simple Smile Отговарям на репликата на Ivan. Иначе, относно въпросния господин – не мога да преценя доколко е цървулест, без налице да е малко по-детайлна информация. Wink

# 1 439
  • Мнения: 18 843
Коте, анонимната спомена, че героят от казуса иска да изпрати подаръка анонимно, за да провери дали героинята го помни от разговора им преди незнамсиколкоси време. Това не прилича на уверен, но резервиран мъж, а на тотален смотльо.

На психопат прилича. Ще проверява със стихосбирка, която не е издавана в България, дали непозната жена помни резговор от не знам кога.

Общи условия

Активация на акаунт