?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 204 942
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 201
Като е само секс и никакви чувства, не би трябвало да те вълнуват моралните ѝ устои.
Трябва, трябва, че обяви от този тип си има постоянно и може да плати някое пътуване без да е имало нужда.

# 271
  • София
  • Мнения: 19 343
Трябва, трябва, че обяви от този тип си има постоянно и може да плати някое пътуване без да е имало нужда.
Eee, ако ползвам форумния израз - направи ми деня!! Или изби рибата...

# 272
  • Мнения: 19 174
Ами, ето, аз не познавам потребител Капатник и никак не ме вълнува харесва ли родителите си (извън чесането на клавиатурата). Защо е нужно да се уведомяват някакви непознати и приятелчета за секс какви са ти отношенията с родителите и другите роднини, какви са бъдещите ти намерения за деца и т.н. Момата ей така, от нищото ли, започва да споделя на такива теми, или си ѝ подал съответната реплика, че да завържете разговор на подобни лични теми?

# 273
  • София
  • Мнения: 19 343
Може просто да е възникнал повод да се изцепи, че техните са малоумни.
Случва се човек да се изтърве дори пред напълно непознати

# 274
  • Мнения: 85
Да точно ей така от нищото ги сподели още в началото

# 275
  • Мнения: 25 761
Хм. Внимавай с презервативите, че миг невнимание – цял живот баща.  Laughing
Ей така, както уж не искала деца...

# 276
  • София
  • Мнения: 6 201
Трябва, трябва, че обяви от този тип си има постоянно и може да плати някое пътуване без да е имало нужда.
Eee, ако ползвам форумния израз - напраи ми деня!! Или изби рибата...
Явно сапунките от младини, са оставили траен белег в душата ми Joy

# 277
  • Мнения: 3 186
На мнение съм ,че рядко , но има отровни родители.Те  обикновено използват децата си ,не им дават пари.
Също така в яда си или в някоя ситуация всеки се изпуска да каже, че родител е непоносим ,че дразни, че изостава от живота, дори че вреди.
Но не бих взела от този човек нищо.Ако наистина е отровен , изпозващ, дори насилник, не искам ни мед ,ни жило , особено ако съм вече пълнолетен човек.До пълнолетие  си ученик и  нямаш  избор.Нататък имаш избори.
Или има уважение  или няма.
Същото важи и за друг близък.
Съгласна съм с ма ко и донякъде с Боряна. Отровни родители под и над път, не са никаква рядкост. Плюс това не е възможно винаги пълно отрязване с тях.
Относно парите, капатник, не им знаеш отношенията майка-дъщеря и не трябва да съдиш.

# 278
  • Мнения: 2 288
Твърде грозни ми идват думите за майката, колкото и да са им лоши отношенията. Има си къде по-фини начини да си споделиш болката.
Но пък щом свързващото е секс, какво значение има?!
А човека ОКР трудно се понася от артистично, хаотични натури. Както и обратното.

# 279
  • Мнения: X
И единия секс пак има значение с кой го правиш.

# 280
  • Мнения: 2 288
И единия секс пак има значение с кой го правиш.

В случая има значение, ако за автора има. Иначе, не.

# 281
  • Мнения: 10 426
А не предполагате ли, че за много жени темата за деца е много чувствителна тема? Мооже би жената просто не може да има деца, може да го държи в тайна, и тогава всяко подмятане за деца и причинява болка. На мен по-скоро на това ми го докарва. Може да е правила аборт и да не може да зачене и темата да е прекалено болезнена за нея. Затова да се крие зад аргументи, че не иска да разваля фигурата си и други глупости.

# 282
  • Мнения: 14 354
А не предполагате ли, че има жени,  които не желаят деца и изобщо не е ничия работа по какви (егоистични, тъпи, нелогични и т.н.) причини... И това си е тяхно право.

# 283
  • BG
  • Мнения: 893
Цитат
По казуса с майката и парите- подкрепям Мако. Да вземеш парите на човек съсипал живота ти е най - малкото отмъщение.
И бих добавила, че човек с любящи родители никога няма да разбере такъв с отровни. А и не винаги човек успява да се дистанцира-аз дълги години живеех далеч от родния град, но се наложи да се прибера.
И също съм съгласна, че ако връзката е само за секс не би следвало да те вълнуват семейните взаимоотношения на дамата.

# 284
  • Мнения: 19 174
И какво точно отмъщение е да се умилкваш на някой, за да ти да даде пари? В случая парите се явяват още един инструмент за влияние и налагане на волята от страна на родителя. Като ги приемаш, утвърждаваш малоценността си, че си неспособен сам да си ги изкараш, а се налага да ги вземеш от точно такъв човек, който не харесваш, но явно е по-способен от теб. Заради някакви пари, имоти и пр. те държат на каишка с години. Кой на кого отмъщава всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт