?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 205 537
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 19 327
Петя, това този с малката пишка ли е?

# 256
  • София
  • Мнения: 6 236
Петя, бъди себе си! Дай най-доброто от теб и в теб. Дали ще е хумор, творчески хаос, дълги бедра или остър като бръснач ум - това си ти. Ако те хареса такава - ОК, ако не - значи не сте един за дуг. Няма как да се правиш на нещо, което не си, за да го свалиш и после нон стоп да се преструваш.

# 257
  • Мнения: 8 245
Петя, бъди себе си! Дай най-доброто от теб и в теб. Дали ще е хумор, творчески хаос, дълги бедра или остър като бръснач ум - това си ти. Ако те хареса такава - ОК, ако не - значи не сте един за дуг. Няма как да се правиш на нещо, което не си, за да го свалиш и после нон стоп да се преструваш.
Съгласна дума по дума!

И още: представяш ли си да заживеете заедно и ти постоянно да шариш с поглед дали си си прибрала вещите на точните места преди той да е прекрачил прага на всяка стая... и да не се окаже някое твое чорапче в неговата част на гардероба, на леглото... Четката ти за зъби в банята, налконена не към стената, а към мивката Scream
Ако и двамата сте "Монк", ОК, действай, ама така ще луднеш още с първото прекрачване на прага на твоя или на неговия дом.


Би могъл да говориш с нея, ако се съмняваш в реакциите си, и ти е важно да запазите и продължите отношенията си. Виждам, че търсиш потвърждение, а то тук пак на нещо като съд се обърнало.

Веднага и казах какво мисля, не мисля да спирам отношенията си с нея, защото я познавам от съвсем скоро, няма и месец.
С такъв човек не бих общувала приятелски, камо ли да поддържам връзка. Двуличието ме отблъсква, използвачеството още повече! Каквито и да са отношенията с родител, дори в миналото си неприятни от родител към дете, по-подходящо е дистанциране и справяне с живота на собствени сили, отколкото това Thinking (А довода "защото" е толкова изсмукан от пръстите и абсурден, че чак... )
Да кажем да имаш по-дълга връзка и всичко друго да е супер, само това да е кусура, някак да се пробваш да поддържаш отношения. Но с новозапочнати отношения с познанство от месец, такова гадно изказване за майката, придружено с "цоцане", директно би ме накарало да изтрия всички комуникации.

ПП: може пък да не си спираш отношенията, ако те са само за секс и не включват каквото и да е задълбочаване, какво те интересува тогава кой какъв е с близките си!?!?

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 10:09 от peneva_a

# 258
  • Мнения: 17 416
Би могъл да говориш с нея, ако се съмняваш в реакциите си, и ти е важно да запазите и продължите отношенията си. Виждам, че търсиш потвърждение, а то тук пак на нещо като съд се обърнало.

Веднага и казах какво мисля, не мисля да спирам отношенията си с нея, защото я познавам от съвсем скоро, няма и месец.

Да ѝ кажеш кскво мислиш ти, и да се опиташ да разбереш нея са различни неща.
Не обича майка си, защото ѝ повтаря, че е време за дете. Интересни мотиви ти е споделила Simple Smile

# 259
  • Мнения: 85
С такъв човек не бих общувала приятелски, камо ли да поддържам връзка. Двуличието ме отблъсква, използвачеството още повече! Каквито и да са отношенията с родител, дори в миналото си неприятни от родител към дете, по-подходящо е дистанциране и справяне с живота на собствени сили, отколкото това Thinking (А довода "защото" е толкова изсмукан от пръстите и абсурден, че чак... )
Да кажем да имаш по-дълга връзка и всичко друго да е супер, само това да е кусура, някак да се пробваш да поддържаш отношения. Но с новозапочнати отношения с познанство от месец, такова гадно изказване за майката, придружено с "цоцане", директно би ме накарало да изтрия всички комуникации.

ПП: може пък да не си спираш отношенията, ако те са само за секс и не включват каквото и да е задълбочаване, какво те интересува тогава кой какъв е с близките си!?!?
[/quote]

Още в началото тя беше директна и ми каза, че не желае никаква обвързваща връзка, че иска само неангажиращ секс. Каза, че не иска деца, твърде късно било да има и тялото си било нейно и ако роди ще си развали фигурата. Така вече месец правил само секс без никакво обвързване и за това казах, че ще продължа отношенията си с нея. Въпреки това ми стана едно кофти от реакцията към майка си.

# 260
  • Мнения: 8 005
Момко, струва ми се, че скоро ще хлътнеш по нея. Пази се.

# 261
  • Мнения: 861
Малко офф топик, но.... как се съгласявате на подобни връзки, не знам просто...хем човека не те кефи като характер, хем няма чувства, хем си лягаш с нея.....е***ти секса, честно. Ако съм един мъж, по-добре сам да стоя, да не говорим за жена.

# 262
  • Мнения: 8 245
С това трябваше да започнеш - вие отношения/връзка нямате.
Иначе и изказването "ако роди ще си развали фигурата" да е довод да няма деца, ми се вижда също абсурдно. И отблъскващо. Всеки има право да не иска да ражда. Основанията са си лично негови. Но изтъкване на точно този довод, ми е гадно. (Имам приятелки след много опити инвитро и съответни хормонални стимулации, 5 години след раждането фигурата им е като преди началото на всичко преди повече от 10 години) и по-добра от на няколко техни нераждали връстнички. Аз самата между второто и третото раждане, както и между 2 и 9 години след третото, имах най-добрата фигура в живота си. Сега чак от "специфичната" възраст леко напълнявам, но наистина пренебрежимо.

Ако този тип отношения с такъв тип човек те устройват, ми дръж си ги. Чудя се защо питаш изобщо.

# 263
  • Мнения: 8 005
Според мен пита точно защото връзката вече за него не е само секс. Той се опитва да си обясни мотивите, поведението ѝ, а питането му според мен е "ще ли се промени тя някога до ниво" нормален човек ", с когото бих могъл да имам връзка".

# 264
  • Мнения: 9 493
Малко офф топик, но.... как се съгласявате на подобни връзки, не знам просто...хем човека не те кефи като характер, хем няма чувства, хем си лягаш с нея.....е***ти секса, честно. Ако съм един мъж, по-добре сам да стоя, да не говорим за жена.

Най-хубавите връзки за секс са точно с хора, които не те кефят по характер. То ако ми допада няма да е само секс.

# 265
  • Мнения: X
Петя, при мен нещата са подобни, само че наобратно Simple Smile
Гаджето е организиран хаос, всичко му е разхвърляно, но обикновено лесно си го намира. Аз съм подредената, ама не чааак толкова като твоят човек. Засега се справяме, но не живеем заедно. Когато му ходя на гости, се опитва да поподреди, за да не се дразня толкова...хихи. Имаме връзка от около година, постоянно сме заедно, само дето не живеем в едно домакинство. Но не знам дали ще успеем, ако живеем заедно.

Бъди себе си, ако те харесва такава, каквато си, връзката ще има шанс. За музиката- важно е, но пък е и интересно така: имаш възможност да чуеш нещо различно, както и той, а и може и да ти хареса. Wink

# 266
  • Мнения: 85
Peneva, има и друг довод, тя твърди ако има дете щяло да и развали плановете за живота, които са да пътува. Eva, факт е, че секса сближава хората особено когато е качествен, но нямам чувства към нея и не гледам на взаимоотношенията ни като нещо повече от страхотен секс.

# 267
  • София
  • Мнения: 6 236
Ами доста егоистично е настроена дамата значи. Фигурата, пътуванията, парите. Поне за момента не е склонна да дава без да получава. И вероятно доста точно отмерва колко точно е дала и колко трябва да получи. Поне от краткото описание тези изводи ще си направя. Та прави си сметките и ти, ако държиш да не си прецакан. Ако си над тези неща, радвай се на секса.

# 268
  • Мнения: 19 327
Peneva, има и друг довод, тя твърди ако има дете щяло да и развали плановете за живота, които са да пътува. Eva, факт е, че секса сближава хората особено когато е качествен, но нямам чувства към нея и не гледам на взаимоотношенията ни като нещо повече от страхотен секс.

Като е само секс и никакви чувства, не би трябвало да те вълнуват моралните ѝ устои.

# 269
  • Мнения: 85
Peneva, има и друг довод, тя твърди ако има дете щяло да и развали плановете за живота, които са да пътува. Eva, факт е, че секса сближава хората особено когато е качествен, но нямам чувства към нея и не гледам на взаимоотношенията ни като нещо повече от страхотен секс.

Като е само секс и никакви чувства, не би трябвало да те вълнуват моралните ѝ устои.

Аз също не харесвам родителите си, но не ги наричам малоумни, не ги използвам за пари. Напротив те са пенсионери по болест, в една друга тема бях писал за тях що за хора са, аз съм този който помага, именно за това попитах как реагирате.

Общи условия

Активация на акаунт