LOST - V Тема - І, ІІ и предстоящ ІІІ сезон

  • 13 211
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 638
Ери,   bouquet

Преди година го търсих много и нищо. Като почнаха да го излъчват по Нова пак търсих безуспешно. Супер е, че са се активизирали и са качили няколко серийки. дано качат всички сезони Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
и аз се абонирам за темичката Simple Smile

И аз, и аз...  Embarassed
Нямам търпение да пуснат новия сезон. Малчо вече ще е поотраснал и ще мога поне на това да се наслаждавам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, доста работи забелязах, че съм забравила...някои моменти все едно за първи път ги гледам. А си мисля, че сериала щеше да е много по-добър без мистър Еко...мнооого ме дразни! Twisted Evil
Напълно съм съгласна, освен, че ми доста противен доста ме отегчават историйките му както и характера на героя Tired

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз съм по склонна на обратното, ако се съди по лошотията Сойер изобщо не може да се мери с Т-баг Twisted Evil

# 18
  • Варна
  • Мнения: 120
Ще следя новата тема

# 19
  • София
  • Мнения: 331
Преписано от днешната преса:

"Трети сезон на култовия сериал "Изгубени"се снима в момента. Това издаде един от продуцентите на поредицата Карлтън Кюз.
Премиерата на първите 6 епизода ще бъде през есента, а на останалите ще са в ефир през януари 2007 г. Третия сезон ще разкрие кои са "другите", както и какво се случва с пленените Кейт, Сойер и Джак.
"В следващите епизоди ще има трима нови герои - две жени и един мъж, но все още уточняваме кой ще ги играе", казва Кюз в интервю за електронното издание TV Guide Community.
Той издава още, че в новия сезон ще има повече романтика. Най-вероятно една от новите героини ще има връзка с Джак.
Джон Лок също ще бъде един от героите, около които ще се върти историята. Оказва се, че натискането на бутона наистина е от значение.
Сега феновете ще разберат и откъде е дошла на острова полярната мечка, която се появи в първите епизоди."

Това е за сега.
Надявам се да съм била полезна.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
от тук

Бразилски секссимвол връща интригата в „изгубен“ сериал
31.07.2006 17:30

Бразилският актьор Родриго Санторо, познат ни от ленатата „Наистина любов“, ще е едно от двете нови лица на култовия вече сериал „Изгубени“. Родриго, който е известен и като бразилския Том Круз, ще бъде една от основните фигури в третия сезон от сериала.

Доктор Джак Шепърд (Матю Фокс), пък ще забрави набързо увлеченията си по Кейт (Еванджелин Лили) и ще открие новата си любов в лицето на новошоявилата се героиня Джулиет (Елизабет Мичъл).

Продуцентът на шоуто Деймън Линделоф е много доволен от избора на новите персонажи и заяви пред "Холивуд Рипортър": „Много съм доволен от идването на Родриго. Неговото лице не е толкова познато на американската публика, което го прави много подходящ за ролята“.


                       Родриго Санторо                                  Елизабет Мичъл
 


Никоооооооол, няма да има Кейт+Джак= Heart Eyes      newsm45

# 21
  • Мнения: 750
от тук

.....

Доктор Джак Шепърд (Матю Фокс), пък ще забрави набързо увлеченията си по Кейт (Еванджелин Лили) и ще открие новата си любов в лицето на новопоявилата се героиня Джулиет (Елизабет Мичъл).

Продуцентът на шоуто Деймън Линделоф е много доволен от избора на новите персонажи ...[/b]

Ааааа, аз не съм доволна! Ама никак! Никак не съм във възторг от преспективата някаква синеока изкуствена блондинка с драстични пластични подобрения да ми се разхожда около доктора в мое отсъствие!  #2gunfire
 Mr. Green

Плюс това

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
ама пича е готин, нали  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 779
Ееееее, ама съгласете се, че Джак и Кейт никак, амам никак не си подхождаха  Naughty. А и Тази, новата, на снимката може да изглежда руса и напудрена, но на острова едва ли ще я видим в този вид. Аз съм доволна и вече точа лиги по новичкия   Mr. Green , естествено и без да оставам безпристрастна към Сойер  Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
на първата снимка не ви ли прилича на един друг мой любимец - Дейвид Духовни

 

# 25
  • Мнения: 750
Ееееее, ама съгласете се, че Джак и Кейт никак, амам никак не си подхождаха  Naughty. А и Тази, новата, на снимката може да изглежда руса и напудрена, но на острова едва ли ще я видим в този вид. Аз съм доволна и вече точа лиги по новичкия   Mr. Green , естествено и без да оставам безпристрастна към Сойер  Twisted Evil

Е, нали точно това му беше хубавото на Д+К - не си подхождаха!  Laughing
Новичкият е готин, ама не е съвсем мой тип, а и младичък ми идва. И как да не си доволна - ти се "уреждаш" с двама. Аз да му мисля!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 897
Ееееее, ама съгласете се, че Джак и Кейт никак, амам никак не си подхождаха  Naughty. А и Тази, новата, на снимката може да изглежда руса и напудрена, но на острова едва ли ще я видим в този вид. Аз съм доволна и вече точа лиги по новичкия   Mr. Green , естествено и без да оставам безпристрастна към Сойер  Twisted Evil

И аз мисля,че Джак и Кейт не си подхождат,Кейт си е за моя безспорен любимец Сойер Wink

# 27
  • Мнения: 46 518
... Никоооооооол, няма да има Кейт+Джак= Heart Eyes      newsm45


Тази е доста грозничка  Laughing ако Джак наистина си я хареса, значи няма никакъв вкус горкия Crossing Arms
А Джак и Кейт си подхождат и то много, просто са родени един за друг и съм сигурна, че до n-ти сезон ще се съберат   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 750
Е, точно днес не мога да се въздържа да не изсъскам ... К`во да правя - втора природа, а с природата борбата е обречена!  Mr. Green

И така - новата героиня в стил "преди и след"
       

# 29
  • Мнения: 293
ох, мерси ви!  newsm20

реших, че съм изпуснала последния епизод от 2-ри сезон - единствения път, дето излязох в неделя по "загубено" време - специално държа да си ги гледам на ТВ-то Mr. Green , а то не са го били давали още  Laughing

Ааа, Erica - сакън за Мистър Еко - любим ми е, наред със Саид.. сега ще чета да видя дали не са ги утрепали и тях.

И ми е страшно любопитно какво стана с онова чудовище, остави мечката, аз заради чудовището се зарибих , после - нъц.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 13:32 от 4esun

Общи условия

Активация на акаунт