LOST - V Тема - І, ІІ и предстоящ ІІІ сезон

  • 13 231
  • 346
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
Е, точно днес не мога да се въздържа да не изсъскам ... К`во да правя - втора природа, а с природата борбата е обречена!  Mr. Green

И така - новата героиня в стил "преди и след"
       

тази от горните две снимки не е тази от долните две нали?
щото тази от горните ми е Sick Sick
а за новото мъжко попълнение smile3521 smile3501

# 46
  • Мнения: 5 622
това една и съща жена ли е  Shocked #Crazy

И аз се шокирах  Shocked

Само брадичката/челюстта и я издава/ Същата е и на двете жени (тоест, жената е една ..)  Wink

# 47
  • Мнения: 5 622
 Новото мъжко попълнение не ми е в стила на мен  Naughty

И слава Богу  Praynig Да се прехласвам по  един недостижим актьор ми стига  Stop  Crossing Arms

# 48
  • USA
  • Мнения: 559
Артистката от снимките не е една и съща. На първите 2 снимки е Beverly Mitchel, на вторите 2 - Elizabeth Mitchel. Справка imdb. Първата и аз не мога да я понасям, но втората ми изглежда симпатична.

# 49
  • Мнения: 728
  Абе момичета какво ти снимане на трети сезон, та ние гледахме и четвърти и знаем, кои са другите, само че незнам мъжо от къде ги е дръпнал, обаче си бяха с много хубаво качество.

# 50
  • Мнения: 46 552
  Абе момичета какво ти снимане на трети сезон, та ние гледахме и четвърти и знаем, кои са другите, само че незнам мъжо от къде ги е дръпнал, обаче си бяха с много хубаво качество.

 Joy Joy Joy

Ние даже и 6-ти изгледахме  Laughing

# 51
  • Мнения: 7 821
  Абе момичета какво ти снимане на трети сезон, та ние гледахме и четвърти и знаем, кои са другите, само че незнам мъжо от къде ги е дръпнал, обаче си бяха с много хубаво качество.

 Joy Joy Joy

Ние даже и 6-ти изгледахме  Laughing
Пусни линк за 6, моляяяя  Wink

# 52
  • Мнения: 750
Артистката от снимките не е една и съща. На първите 2 снимки е Beverly Mitchel, на вторите 2 - Elizabeth Mitchel. Справка imdb. Първата и аз не мога да я понасям, но втората ми изглежда симпатична.

Аааа, май съм ви дезинформирала неволно!  Embarassed
Но според тази база снимки е едно и също лице ... Съжалявам ... Подведена съм!

Така или иначе факт е че тази дама под партизанското име Джулиет ще се подвизава на острова и ще ми сваля доктора. Мъкаааааа ....  smile3514

# 53
  • Мнения: 750
  Абе момичета какво ти снимане на трети сезон, та ние гледахме и четвърти и знаем, кои са другите, само че незнам мъжо от къде ги е дръпнал, обаче си бяха с много хубаво качество.

Няма, няма, пък току се появи някой така изненадващо подготвен!  newsm62
Миличка, дори J.J. Abrams не знае, че тайничко от него екипът е заснел и 6-ти сезон.

# 54
  • Мнения: 728
  Ейй, вие направо ме взехте за мезе Embarassed Аз, че се омотах, омотах се, ама чак пък толкоз Laughing Вчера и мъжо ми се смя, то било на "семейство Сопрано" тия многото сезони. Иначе за протокола, на това, което аз гледах в последния епизод само се показаха "другите", нал тъй Wink

Сори, ако съм подразнила някой, ама тия хлапета направо са ми изпили мозъка, пък и съм си блондинка, айде чао, повече няма да ви досаждам Laughing

# 55
  • Мнения: 750
Сори, ако съм подразнила някой, ама тия хлапета направо са ми изпили мозъка, пък и съм си блондинка, айде чао, повече няма да ви досаждам Laughing

Еееее, стига пък ти! Не си ни подразнила! По-скоро ни развесели! Всички изтрещяваме от време на време! Щом си фенка на сериала, наминавай насам.  Hug

# 56
  • Мнения: 2 255
а я да ви запитам сега-коментирахте две дати за начало на 3-ия сезон.Коя е вярната?последно Laughing

# 57
  • Мнения: 750
а я да ви запитам сега-коментирахте две дати за начало на 3-ия сезон.Коя е вярната?последно Laughing

Цитирам написаното в сайта на ABC:
"The new season premieres on Wednesday, October 4 @ 9/8c. "

Потвърждение от независим източник - Wikipedia:
"This article will contain episode summaries for the third season of the American drama/adventure television series Lost; the season's episodes will begin airing October 4, 2006. "

# 58
  • София
  • Мнения: 5 828
Мноооого далече тоя 4-ти октомври  ooooh! Sad

офф: а кога почваше Призъна, че не ми се рови за другата тема  newsm78

# 59
  • Мнения: 953
... Никоооооооол, няма да има Кейт+Джак= Heart Eyes      newsm45


Тази е доста грозничка  Laughing ако Джак наистина си я хареса, значи няма никакъв вкус горкия Crossing Arms
А Джак и Кейт си подхождат и то много, просто са родени един за друг и съм сигурна, че до n-ти сезон ще се съберат   Heart Eyes
Никол много си права Peace

Общи условия

Активация на акаунт