LOST - V Тема - І, ІІ и предстоящ ІІІ сезон

  • 13 246
  • 346
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
това една и съща жена ли е  Shocked #Crazy

# 31
  • Мнения: 46 572
това една и съща жена ли е  Shocked #Crazy

И преди и сега, все не става  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 750
това една и съща жена ли е  Shocked #Crazy

И преди и сега, все не става  Crossing Arms

Според базата данни на Actress Archives - да! Една и съща жена е.

Става, не става, ама - на! Новата любима на Джак.  #Cussing out
Еееех, Никол! Казах ти аз да стягаме куфарите за Хаваи докато е време, ама ти - не, та не! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 381
Да се разпиша и аз а клипчетоп е много добре направено - почти да му се вържеш....

Ще ми кажете ли само от колко часа го дават по AXN, че да си припомня туй онуй.... в очакване на 3-ти сезон.

Видях в програмата  на АХН всеки ден от 21:15..

# 34
  • Мнения: 779
Ееееее, ама съгласете се, че Джак и Кейт никак, амам никак не си подхождаха  Naughty. А и Тази, новата, на снимката може да изглежда руса и напудрена, но на острова едва ли ще я видим в този вид. Аз съм доволна и вече точа лиги по новичкия   Mr. Green , естествено и без да оставам безпристрастна към Сойер  Twisted Evil

Е, нали точно това му беше хубавото на Д+К - не си подхождаха!  Laughing
Новичкият е готин, ама не е съвсем мой тип, а и младичък ми идва. И как да не си доволна - ти се "уреждаш" с двама. Аз да му мисля!  Mr. Green
А новичкият на колко е? Mr. Green smile3508
Да се разпиша и аз а клипчетоп е много добре направено - почти да му се вържеш....

Ще ми кажете ли само от колко часа го дават по AXN, че да си припомня туй онуй.... в очакване на 3-ти сезон.

Видях в програмата  на АХН всеки ден от 21:15..
Дават го всеки делничен ден от 20:15 наше време. Peace

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 16:29 от Малчо

# 35
  • Мнения: 5 539
Ееееее, ама съгласете се, че Джак и Кейт никак, амам никак не си подхождаха  Naughty. А и Тази, новата, на снимката може да изглежда руса и напудрена, но на острова едва ли ще я видим в този вид. Аз съм доволна и вече точа лиги по новичкия   Mr. Green , естествено и без да оставам безпристрастна към Сойер  Twisted Evil

Как да не си подхождат Джак и Кейт? Laughing Че те са направо като брат и сестра, дори на външен вид имат прилика.

Този път в темата се включвам и аз. Предишните избягвах да ги следя, защото не бях гледала докрай втория сезон.

Виждам, че има много фенки на Сойер, записвам се и аз в отбора.
 Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 828
А новичкия на колко е? Mr. Green smile3508

Полное имя: Родриго Джунквейра Дос Рейс (Rodrigo Junqueira Dos Reis)
Дата рождения: 22 августа 1975
Место рождения: Петрополис, Рио-де-Жанейро, Бразилия
Профессия: актер
Рост: 1.90 см
Вес: 81 кг

ама за него ще има 

# 37
  • Мнения: 779
А новичкия на колко е? Mr. Green smile3508

Полное имя: Родриго Джунквейра Дос Рейс (Rodrigo Junqueira Dos Reis)
Дата рождения: 22 августа 1975
Место рождения: Петрополис, Рио-де-Жанейро, Бразилия
Профессия: актер
Рост: 1.90 см
Вес: 81 кг

ама за него ще има 
Мерси за инфото. На снимката по- млад ми изглежда, явно е запазен и не е много употребяван newsm48.
Нема да се бием, ние сме големи хора   friendship, а и така като го гледам, той не е мъж за една жена   kiss...ше си го менкаме...ок?

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 16:42 от Малчо

# 38
  • София
  • Мнения: 5 828
Мерси за инфото. На снимката по- млад ми изглежда, явно е запазен и не е много употребяван newsm48.
Нема да се бием, ние сме големи хора   friendship, а и така като го гледам, той не е мъж за една жена  mobilephone kiss...ше си го менкаме...ок?

отстъпвам ти го целия /колко съм великодушна  Whistling/, аз сега съм на друга вълна, докато почне новия сезон де  Wink

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абе аз Джак хич не го трая, ама тая не я удобрявам дори и за него Tired Tired

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И двамата не ги одобрявам. Е, ще видим като ги разрошат и поизцапат, може повече да се ядват..
Относно двойките съм за Кейт+Сойер

# 41
  • Мнения: 434
Включвам се и аз /най-накрая/
Забавих се толкова защото на 24.05 излезе последния епизод в интернет и докато го сваля то стана тъй че на 25.05 родих и чак сега можах да седна ида отделя един час за това. Аз най-много се зарибих от престоя на Хюго в лудницата с оня невидимия и с оназо която Майк застреля май се казваше Либи. А края на последния епизод направо ме довърши.

# 42
  • Мнения: 779
И двамата не ги одобрявам. Е, ще видим като ги разрошат и поизцапат, може повече да се ядват..
Относно двойките съм за Кейт+Сойер
Ерика, май френд  Hands Clap   Hands Clap  omm
От първата серия ми е любимец  Heart Eyes. Най- естествен, неподпревен, а и тия тръпчинки.... Crazy

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И двамата не ги одобрявам. Е, ще видим като ги разрошат и поизцапат, може повече да се ядват..
Относно двойките съм за Кейт+Сойер
Ерика, май френд  Hands Clap   Hands Clap  omm
От първата серия ми е любимец  Heart Eyes. Най- естествен, неподпревен, а и тия тръпчинки.... Crazy

Да знаеш колко съм се чудила кой да ми бъде фаворита- Сойер или Саид...е, втория спечели с една стотна  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 153
Ауууууууууу тая новата хич не я харесвам  Shockedи не давам чичо джак Naughty

Общи условия

Активация на акаунт