Бързи здравословни въпроси и отговори – 24

  • 25 758
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 54 464
Щом е при уриниране, не бъди сигурна, че е менструално.
Пусни си една стерилна урина.
Може да е хеморагичен цистит.

# 256
  • Мнения: 47 993
Или песъчинки

# 257
  • Мнения: 223
Здравейте, препоръки за ревматолог?

# 258
  • Мнения: 38
Хелоу! Тук съм отново, заради необузданият ми тремор на долния клепач. Честно казано ако можех да го откъсна бих могла да продължа деня си без желанието да се пляскам по окото. ;"))
Претърпях травма на главата и на шията.
Но това е един от многото ми  посттравмични симптоми, който просто не ме остава намира ВЕЧЕ 4 МЕСЕЦА.!
Ходила съм на очен, невролог и психиатър, но уви нищо не може да се направи по въпроса. С последните си капки ентусиазъм се допитвам до вас, ако някой се е сблъсквал с това и случайно е намерил лек. Благодаря предварително!

# 259
  • Мнения: 47 993
Витамини б, магнезий сигурно си пробвала?

Може ли от гинко Билоба да ми изтръпват ръцете. Мислех, че е от нещо, шипове примерно, но съвпада с началото на прием

# 260
  • Мнения: 5 871
На кое викаш "тремор"? За миокимия ли иде реч?

Лятото, след много дълъг период на брутално нервно напрежение, получих миокимия на горния клепач. "Държа" ме около 3 седмици, след което изчезва спонтанно, като с магическа пръчка. Докато траеше, беше ужасно. От момента, в който си отворех очите сутрин, до момента, в който заспивах, непрекъснато клепачът ми подскачаше леко. Много е гадно, знам.

# 261
  • Мнения: 54 464
Витамини б, магнезий сигурно си пробвала?

Може ли от гинко Билоба да ми изтръпват ръцете. Мислех, че е от нещо, шипове примерно, но съвпада с началото на прием

Не.
Даже обратното, тя е благоприятна за оросяването, а изтръпването е от лошо оросяване.

# 262
  • Мнения: 1 117
Витамини б, магнезий сигурно си пробвала?

Може ли от гинко Билоба да ми изтръпват ръцете. Мислех, че е от нещо, шипове примерно, но съвпада с началото на прием
Точно витамини от група Б и магнезий са подходящи при изтръпване. Отиди при невролог най- добре.

# 263
  • Мнения: 47 993
Благодаря ви
Simple Smile Ще отида, защото усещането е много неприятно и досадно

# 264
  • Мнения: 181
Вярно ли е, че от употребата на Оргаметрил поникват мустаци?
Понякога прибягвам към него, защото често имам проблеми с цикъла. Пия и дуфастон, нямала съм оплаквания.
Това ми го каза един АГ на когото нямам вяра много. А и съм нямала странични ефекти...

# 265
  • Мнения: 54 464
Не е вярно.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
За потръпването взимала ли си Невробекс?

# 267
  • Мнения: 101
Вярно ли е, че от употребата на Оргаметрил поникват мустаци?
Понякога прибягвам към него, защото често имам проблеми с цикъла. Пия и дуфастон, нямала съм оплаквания.
Това ми го каза един АГ на когото нямам вяра много. А и съм нямала странични ефекти...
Не е вярно!

# 268
  • Мнения: 181
Има ли наличен постинор? Бях чула, че не, но във фрамар пише, че мога да закупя?

# 269
  • Мнения: 4 736
Здравейте.Ще ни хоспитализират във Варна при доц.Йотова.Знае ли някой какво включват изследванията за дефицит на растежен хормон.Нишо не намирам в нета и ми е много,много притеснено.Спомена ми се ЯМР,генетични,всичко което се наложило.Иска ми се да сподели някой,който е започнал като нас от нулата с тия изследвания.За първи път през живота ми  наистина ме е  страх от неизвестното.

Общи условия

Активация на акаунт