Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 997
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 3 525
  • Мнения: 181
Гледах видео от погачата на Шопови . Да им е живо и здраво Амайчето. Мен ме възмутиха фондана на тортата и розичките от захар. Хубава е тортата на вид, въпреки че малко са прекалили с фигурките. Постоянно виждам този модел торта с това момиченце по майчинските групи. Както и да е , но мен не успяха да ме впечатлят.

# 3 526
  • Мнения: 295
Да, отзад е, но и там е задължително. Няма никакво значение, че бебето и бащата са с колани, ако тя е без и стане инцидент, тя ще отлети и може да затисне някой от тях. Гледала съм безброй краш тестове.
Абсолютно! За жалост не са само тестовете. Моя позната изхвърча 5 метра пред колата(през стъклото) при подобен инцидент. Бебето на седалката до нея беше невредимо, съпруга и с колан също, но резултата за нея беше счупен таз, счупено.ръка, травми по главата и тн.
Не си дават сметка, че колана действително спасява живот.
А такива като Джаферович, които на собствените си деца не слагат колан, са си за затвор директно. Че и се обижда като и правят забележка.

# 3 527
  • Мнения: 655
И аз нещо не се впечатлих от Теа и Наум, по принцип не са ми приятни, но се инфлуенснах от вашите коментари. Да, приятно и непомпозно го е направила, но пак усетих високомерие. Намекна 2-3 пъти как им предлагали разни фирми да им направят тържеството като подарък, но не искала. Пък после май се оказа, че тортата и мъфините са "подарък".

В новото видео на Любо Жечев пък все пак ще отбележа безвкусната шега с чужденците, беше излишно.. както и това, че при едното возене на малки деца, едното не беше с колан, или поне аз не видях. Иначе евала за това, което прави, знае как и затова ще става все по-добър и известен, според мен.

Да похваля Йоанна Йоко с видеото с изкачването на вр. Ботев. Доста дълго, но не го усетих, направо се пренесох там, беше снимала супер много. Тя наистина е влогър в истинския смисъл на думата, защото снима навсякъде и по всяко време, не се притеснява. Като цяло ме кефи колко е различна и колко разностранни интереси има. В едно видео е в супер скъп ресторант в чужбина, в друго пие ракия и яде сланина.

Мимито ми доскуча, не я догледах, но не е отслабнала кой знае колко. Но пък изглежда добре.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 09:52 от Мари72

# 3 528
  • Мнения: 9 000
Да, отзад е, но и там е задължително. Няма никакво значение, че бебето и бащата са с колани, ако тя е без и стане инцидент, тя ще отлети и може да затисне някой от тях. Гледала съм безброй краш тестове.
Абсолютно! За жалост не са само тестовете. Моя позната изхвърча 5 метра пред колата(през стъклото) при подобен инцидент. Бебето на седалката до нея беше невредимо, съпруга и с колан също, но резултата за нея беше счупен таз, счупено.ръка, травми по главата и тн.
Не си дават сметка, че колана действително спасява живот.
А такива като Джаферович, които на собствените си деца не слагат колан, са си за затвор директно. Че и се обижда като и правят забележка.
И Джеферович и Радостинта и Галя. Писала съм им, абсолютно не им дреме. Всъщност да си ги возят, какво си искат, ама да не ги снимат и показват в мрежата.

# 3 529
  • Варна
  • Мнения: 3 093
Видеото на Теа и Наум беше приятно, но аз лично не съм ЗА подобни преекспонирани партита,чак пък торти, балони, не. Ако правиш нещо подобно за погача, то се очаква да се надскочиш за рождения ден, и тогава какво трябва да се организира?

# 3 530
  • Мнения: 1 875
Идвам от темата за "Черешката" и няма как да не отбележа, как хората там определят Пепе или като "незабележима", или въобще не я засягат в коментарите.

Язък за бутането и напъването да я дават по телевизията.

Може пък утре да блесне на вечерята си, но аз лично не залагам много на това.

# 3 531
  • Мнения: 1 295
Вижте на Джугани новото видео. От черешката е. Тошко се извинява, а Пепа мрънка за вино 🤣

# 3 532
  • София
  • Мнения: 166
Мен ме развесели Гергана с твърдението, че имала висок стандарт 😂 Да имаш няколко маркови парцала и гривна Картие не е висок стандарт.
До някъде я разбирам, и аз съм имала залитания да си купувам скъпи и ненужни за мен вещи, когато започнах да изкарвам малко повече пари и нямах други грижи...
Въпросът е после да осъзнаеш кое ти е по-важно в живота.
А и друго ми прави впечатление - в един и същи месец с 3000 лева не ми се струва възможно да си купи въпросната гривна, да пътува до Виена, якето на Бърбъри, коланчето на Диор и т.н. (загубих им бройката вече)

Ивана ще дойде по-голям нарцис и от Валери. В последно време качва по няколко абсолютно еднакви снимки на пост, явно толкова се харесва, че не може да си избере.

# 3 533
  • Мнения: 9 489
За мен торта, балони, сладки са си ок и на нашата погача беше така.
Не мисля, че е някакво изхвърляне тип оркестър и пелена от сух лед. 😆
То иначе какво да сложиш на масата? Една питка и всеки да си вземе залчето в салфетка....

Но и на мен нещо не ми допаднаха тези обяснения кой какво им бил предложил, пък те отказали, пък кое им е безплатно и т.н.
И винаги ми е било много странно като казват, че не правили платена реклама на нещо си.
Все едно се оправдават, че за другите неща им е платено и затова ги рекламират, нищо, че са пълни боклуци.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:19 от Вαнилия*

# 3 534
  • Мнения: 125
Наистина се изживява като Кари, ама при нея липсват и сексът, и градът. Grinning

Е това е много добро Sweat Smile

Мен Гергана не ме дразни с това, че си купува скъпи дрехи, чанти и обувки. Смешното при нея е начинът, по който показва това. Като невидяла е, типичното невразчно девойче, което се е видяло с дадена сума пари и харчи месечните си доходи за две неща на кръст. Убедена съм, че кредитната й карта (ако изобщо е само една) е на зверски минус постоянно, че няма 1 лев на депозит, че не се храни с качествена храна, само и само да трупа дизайнерски (повечето от стари колекции или аутлети) вещи в квартирата. Зъби в такова състояние бих оправдала само при човек, който няма никакви, ама никакви финансови възможности. Тя изкарва достатъчно, за да сложи едни брекети (плащат се на вноски, Гери) и да ходи 2 пъти годишно на почистване на зъбен камък. Също и да си оправи кариесите.

Отделно, що за арогантност е да споделяш публично колко пари изкарваш на месец? Какво казваш в това видео? Каква информация и добавена стойност ми носиш? За мен 3,000 лева на месец не е висок месечен доход (като се замисля, за това, което тя прави срещу тези пари, пак са й много) но и 30,000 да беше, адски жалко е да го обявяваш по този начин. Заплатата ми я знаят само шефът ми, ТРЗ и още 2-3ма човека (от семейството ми). Отделно, има хора, които се трудят в пъти повече от нея и пак не могат да изкарат толкова пари, просто така са се стекли обстоятелствата около тях.

Фукнята й е това, което дразни и я прави жалка в очите на всеки на възраст 13+

# 3 535
  • Мнения: 1 797
На мен проблема с Гергана са ми претенциите - парадира, че е залягала над учебниците, но това не личи. Фука се с маркови стоки, а не умее да ги съчетава, много от тях не й подхождат и някои са си откровено грозни. Според мен пазарува неща, не защото й харесват, а защото са маркови и намалени.
Много съм съгласна с цитираното. Непрекъснато повтаря, че държи на образованието си, а не може да "върже" 1 правилно изречение на български. Сега се е захванала английски да учи, нека да научи първо родния си език, после да се хвърля в дълбокото с чуждите. Въобще не ми пука за какво си харчи парите - опитва се да изгражда образ на дама, но не ѝ се получава, колкото и скъпи вещи да си купи, класа не може. Има много да работи освен по външния си вид, така и по фините детайли, изграждащи образа на една дама - изказ и дикция, маниери, поведение в социалните мрежи, съдържание, та дори и позирането по снимки...

# 3 536
  • Мнения: X
Пепе винаги ли така изгърбена стои? Снощи много ми се наби на очи колко е прегърбена, все едно е супер напрегната и неуверена. Заради това главата й изглежда по-голяма от тялото Grinning

# 3 537
  • Мнения: 1 502
Вижте на Джугани новото видео. От черешката е. Тошко се извинява, а Пепа мрънка за вино 🤣

Не знам кой им обработва клиповете ( Илиян може би ), но видеото е трудно за гледане, неподходяща е музиката за фон, то едно гръмко начало...
Илиян псува, кой му бъркал в ... бута камерата в бюста на Ганито...абеее Joy

Пепе като я попита Илиян дали й е харесало веднага сложи дежурната усмивка, преди това обяснява, че хората не вярвали на излъченото по телевизията, хората мислели, че всичко е нагласено/режисирано. Уф, точно тя ли, която дори сторита с децата режисира..

Пепе винаги ли така изгърбена стои? Снощи много ми се наби на очи колко е прегърбена, все едно е супер напрегната и неуверена. Заради това главата й изглежда по-голяма от тялото Grinning

Нали ходеше да си оправя стойката, упражнения чудо..хвалене и накрая нищо пак.

# 3 538
  • Мнения: 5 563
Интересно ми беше да гледам зад кулисите на Черешката. Пепетп обяснява как никой не им вярвал на тях, тя сигурно вече от опит говори.

# 3 539
  • Мнения: 7 728
Прехвърлих видеото на Гергана и не мисля ,че е лошо. За мен е ясно кое е реплика и кое-не и ми се вижда доста безсмислено ,но като цяло може да е полезно за доста хора. Защо да не каже колко пари изкарва ,ако я питат?
Че няма вкус за дрехи-няма ,но може да си харчи парите както иска.

Общи условия

Активация на акаунт