Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 501
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 4 530
  • Мнения: 18 562
Но на Ивана кожата на видеата е много добре. Не знам с какъв ефект го прави(аз съм много боса във снимането), или с грича се справя много прилично или кожата й наистина видимо се е подобрила.
Това с Мастършефа си беше точна едно небрежно тагване,обаче Елица се възгордя и го раздухаха,та стана мнаго шум за нищо. И беше ясно,че няма да участва.

# 4 531
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз имам въпрос. На Наумче това истинка сестра ли му е или не. Защото в един влог обясняваше,че се запознали и я почувствал като сестрата,която нямал никога. И за това и викал сестра ми

# 4 532
  • Мнения: 35 113
Ами, според Уикипедия, има сестра от първия брак на баща му

# 4 533
  • Мнения: 9 485
Шопов има сестра - Невена, тя мисля, че живее в Германия.

# 4 534
  • Мнения: X
И аз мисля, че Ивана или ползва добри видео филтри или кожата й наистина се е подобрила. За разлика от на Валери, която се е опъпчила яко, но замазва всички снимки. Даже на един влогмас, където уж беше "без грим", беше скрила пъпките с коректор, но си личеше. И аз крия пъпките с доволно количество грим, ама не си ги махам с фотошоп Grinning

# 4 535
  • Мнения: 4 690
Невена му е сестра от първия брак, но от много малка живее в Германия, майка и доколкото си спомням беше балерина, вероятно не са имали общо детство.

# 4 536
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Истинска сестра му е. В друг клип казваше, че не са се виждали. Лятото бяха  заедно в Гърция и това обясняваше че сега е почуствал че имам сестра.
Влога не беше лош, но Теа отново ми направи лошо впечатление с изказването си за коментарите на хората.

Не съм гледала втора част на Валиното видео, но след второто на Лора може и да пропусна.

# 4 537
  • Мнения: 324


Лека ви нощ, от Ганината сЕстра🤩

# 4 538
  • Мнения: 771
Аз в никакъв случай не мога да сравня качеството на снимане и обработка на Наум и Теа, които започнаха с видеата съвсем скоро, с това на Валери или Ивана.  Те също правят реклами, но към момента съдържанието, което правят е доста по - премерено от тази гледна точка. Знам, че повечето не ги харесвате, но за мен са определено глътка свеж въздух, сред всички други кокошки.. с извинение.

# 4 539
  • Мнения: 20
Поздравче с новото стори на Гергана... понеже много от вас са се инфлуенснали от устната ѝ хигиена 😻

# 4 540
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Полу-сестра му е явно, в сп.Ева така пише https://eva.bg/article/35091-Khristo-Shopov-kato-dyado

# 4 541
  • Мнения: X
Четиво преди лягане: http://freedramalessons.bg/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%84%d0%b5%d1%81% … 1%81%d1%8a%d1%80/

Едно момиче си е направило труда да изпрати въпросник до 100 бг блогъри (разбира се едва 40 отговорили) за какво е професия инфлуенсър. Ще копирам Радостна мама
Колко жертви трябва да правиш – със семейството, с бита и ежедневието си, колко мисъл трябва да полагаш всеки ден и колко изтощително може да бъде понякога да изглеждаш добре, да се снимаш и да измисляш нови неща 🙂 и това на фона, че едва половината инфлуенсъри работят по блог/влог/соц медии ежедневно и преодладаващата част прекарват до 4 часа ежедневно в работа.

Част от отговорите са откровенно малоумни - например Ивана, която пише 2 изречения, които се взаимоизключват. Първото, че не се сеща да има неприятна част от влогърството. Второто, че най-неприятно й е негативна обратна връзка. Както винаги никакъв смисъл и логика. Жалко,че половината са останали анонимни, но така изпъкват отговорите на rockstars като бибонс, ипси и тн

# 4 542
  • бургас
  • Мнения: 739
Ясно за сестрата. Мерси

# 4 543
  • Мнения: 189
Готина е статията, благодаря, че сподели starburst8!

Бибонс е май единствена с 2 цитата, не се учудвам.
Всъщност защо не добавим на първа страница инфо и за нея и за Ипси?

# 4 544
  • Мнения: 2 323
Само да вметна - картите на Ипси са СТРА-ХОТ-НИ! Трябват ви! Страшно смислени въпроси, отварят много поле за разговори!
И самият дизайн и изработка са много качествени.

Общи условия

Активация на акаунт