Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 654
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 68 658
Индикатора за натиска...не е ли това новото? Плюс 8 глави. Като махнеш цената за тях....и май-стова доста по-евтина.

# 1 411
  • София
  • Мнения: 476
Индикатора за натиска...не е ли това новото? Плюс 8 глави. Като махнеш цената за тях....и май-стова доста по-евтина.
По спомен само глави съм купувала на около 9-10лв.

# 1 412
  • Мнения: 68 658
Може..само гадая и аз.

# 1 413
  • Мнения: 20 172
Долче, кой джолан, този с кожата ли, не съм взимала. В къщи имам 2 без кожа от друго място, чакат 😸

# 1 414
  • Мнения: 9 532
Скрит текст:
Евтини хубави - Нироста, ама съм ги вземала поне (а може и повече от )10 години преди. Не минават без точене, но стават като нови пак. Обаче новото им производство може и да не е добро вече, взех (защото изчезна нанякъде) за домати нов Нироста преди 2 години и не беше като предишния ми.

о, да, ниростра са добри и евтини. но и моите са бая стари. имам даже един голям лят, който на практика не се точи. уникален е.

излъгала съм вчера Wink. уникалният е на fontignac /сантоку/.
някой днес метна ли око на дънките? много вкусни неща тази седмица, за разлика от другата. в американските нищо не ме блазни.
никой нищо не каза за дожалана с кожа.

# 1 415
  • Мнения: 6 718
Другата седмица ще погледна роклите. Някои храни. Американската седмица не е от любимите ми.
Пилешко отдавна не купувам, защото не ми харесва вкуса, и то не само от Лидл.
Свинско рядко от месарницата, добре че имаме още домашно.

# 1 416
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Зеленикавото пуловерче някой мерна ли на живо как е? Подобни ще има и другата седмица. Ботите естествена кожа изглеждат симпатично.
От Американскат седмица нищо интересно.

# 1 417
  • Мнения: 4 841
Някой търсеше от дългите възглавници. Тази сутрин видях една. Може да се издърпва през кол центъра. В Русе е.

# 1 418
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Аз мисля по някое време следобяда да се помотая в Лидъла и ще погледна пуловерите.
От американската харесвам филираните бадеми, но ги няма за съжаление. Ще взема мюслито и червените боровинки.

# 1 419
  • Мнения: 1 148
От американската седмица редовно злоупотребява с ягодовия сладолед, много е докаран н вкус и мирис. За състава няма да коментирам, че не е реклама...

# 1 420
  • Мнения: 4 841
Аууууу шоколадовия им сладолед го изяждам аз от нашия филиал.

# 1 421
  • София
  • Мнения: 6 036
Ууу, back to school презареждане, ама няма тетдрадки с тесни и широки редове. Simple Smile Харчат се като топъл хляб у нас. Както и да е, за същите пари си купувам от Сиела, че и по качествени, и блок за рисуване с 20 листа, а не с 10 за 1.40лв (щерката ги хаби за 1 седмица).
Нищо не харесах друго, добре за мен.

# 1 422
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравейте!
 Ботите естествена кожа изглеждат симпатично.


Пише висококачествена кожа, а не естествена!

# 1 423
  • Мнения: 10 175
От следващите оферти май харесах само патешкото филе (от последно взетата патица разфасовах едно и го правих запечатано на тиган и после във фурна, добре стана, та мисля да повторя - улеснена с готово филе), евентуално зайо и клийн лейбъл салам.
Внимавайте с ягодовите есенции (ако не е с естествен  произход, разбира се аромата) - чела съм, че такива са с най-много химия. Всеки разбира се, сам си преценява, но добре е да се знае.

# 1 424
  • Мнения: 27 557
С "естествен произход" са и червените бръмбарчета, стрити на прах и използвани за оцветител- кармин ли беше... Stuck Out Tongue Winking Eye
Време е да загледам новата брошура.

Общи условия

Активация на акаунт