Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 804
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 39 515
Някой да се включи с мение за душа? На примерната снимка липсва батерията- там от където се пуска и регулира водата...

# 1 426
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Ууу, back to school презареждане,...
Нали, втори срок се задава. Simple Smile  Нашите тетрадки ги има. Simple Smile От селската ни книжарница онзи ден купува щерката за 2.60/60л.

Пише висококачествена кожа, а не естествена!
И двете, и двете. Simple Smile

# 1 427
  • Мнения: 27 694
Панайоту, тези четки са с някакъв асистент, два пъти е подчертано Joy Каквото и да означава това... Grinning

# 1 428
  • Мнения: 10 291
За душа доколкото видях брошурата, по средата на стойката някъде имаше една хоризонтално разположена цилиндрична част, това трябва да е батерията за пускане/регулиране на водата.
За бръмбарчетата/кармин- по-добре първото дори, отколкото ягодовата химия, ако не вярвате- потърсете в Гугъл.

# 1 429
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте!
 Ботите естествена кожа изглеждат симпатично.


Пише висококачествена кожа, а не естествена!
На продукта има знак за естествена кожа. Долу в ляво погледни.

# 1 430
  • София
  • Мнения: 6 088
Що не ги видях аз тези боти? От другата седмица ли са?
А да, видях ги.

# 1 431
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Що не ги видях аз тези боти? От другата седмица ли са?
Да, от другия четвъртък.

# 1 432
  • Асеновград
  • Мнения: 3 113
Панайоту, тези четки са с някакъв асистент, два пъти е подчертано Joy Каквото и да означава това... Grinning
Sob Това и аз го видях ,ама нищо не ми говори. Те и предните две ел.четки които купувах си бяха с 8 глави в комплекта, та затова ми се струва скъпа.  Ще чакам да пуснат ултразвукова, по добре. Единствено ще дебна ако има резервни глави като за моята да взема,че от старата не стават за сегашната.

# 1 433
  • Мнения: 10 291
При нас все още има чаршафи.
Видях дънките - не да лоши, но и не са нищо особено.
Пилешко филе (Пилко) намалено, подминах го.
Попаднах на още бройки ХХЛ мокри кърпи, та взех, че ми харесват с момината сълза.
Който търси брашно на 1.15 - и при нас има. Какво му е толкова хубаво (освен цената), не съм вземала. Ползвам на друга марка, това не видях  да пише откъде е точно.

# 1 434
  • София
  • Мнения: 9 942
Виждали ли сте батерия 4Ач намалена на 50 в София (Борово или центъра)? На националния не даваха инфо?
Степенката добра ли е, че на Reebok са над 100лв

# 1 435
  • Мнения: 2 120
Изобщо не ми хареса скирелата /някакво такова жилаво, безвкусно, като гума/ , но по отделно моцарела и скир обожаваме вкъщи. Приложения всякакви - сладки и солени. Готовите сладки скирове дори не бих опитала. Мога сама да напасна сладостта и консистенцията с обикновен скир с добавки по избор. В пъти по-здравословно и вкусно.
Да не ми изкупите любимото испанско вино от новата брошура. Пинотажът хвален тук е пълен провал за мен, гаден вкус на тютюн или нещо такова.
Вчера купих от намаления шпек Клиин лейбъл, много е мазен и това е гавра с потребителя. Защо няма повторяемост на качеството или точно защото е намален е с такава цена?!? Аман от тарикати.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 12:41 от mama_na_nana

# 1 436
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Скрит текст:
Жива да не бях..... в брошурата МЪЖ е хванал шлайфмашината - ура! А жената се грижи за детето! Има надежда за Лидл. От онези ...... индивиди......, дето пърхаха из къщата с бебе на ръце, едва ли не кърмейки го, вече ги няма и слава Богу!....
Тази седмица - почивка - Американската тема не е любима в къщи.
Засилих се към патешкото филе, но няма да успея да се включа - точно през уикенда няма да съм на линия за пазаруване.
Заешкото не съм пробвала, добро ли е?
На ММ смятам да покажа тези монтажни възглавнички - на мен ми се струват интересен и полезен помощник в определени ситуации, да видим дали ще се оценят подобаващо и от майстора...

# 1 437
  • Мнения: 12 674
Какъв  този асистент и как ще ми чисти зъбите и на мен ми е интересно.  Иначе и аз чакам ултразвукова, досега не съм успяля да се снабдя.

# 1 438
  • Мнения: 3 968
Изобщо не ми хареса скирелата /някакво такова жилаво, безвкусно, като гума/ , но по отделно моцарела и скир обожаваме вкъщи.

Такова е и моето мнение. По отделно са вкусни. А от скирелата направо ми става гадно, ужасна ми е на вкус.

# 1 439
  • Мнения: 3 072
Супер разочарована съм от новата замразена грах на Лидл /вече няма Chira/.
Един час не можа да уври добре и пак имаше тропащи зрънца.

Общи условия

Активация на акаунт