Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 963
  • 2 175
  •   2
Отговори
# 1 440
  • софия
  • Мнения: 25 807
Вчера  правих грах и нямам оплаквания, хубаво се свари. Български е.

# 1 441
  • Мнения: 793
В нашия кауфланд в Ямбол има на браун на 18 .99 на касите се намират аз бях с такава детска понеже обичам да е с малка главичка
Та предполагам че и в другите филиали ще е на същата цена понеже са отлистени продукти

Я ме светнете какво и е в повече на тази четка за зъби та цената е такава. https://www.lidl.bg/bg/p/tvoeto-svezho-nachalo-salon-za-krasota- … tka-za-zbi/p34735    Смятам да взема на дребния вече нормална а не детска и чаках от Лидл някоя оферта, ама тази е поне два пъти по скъпа от пусканите преди.Че даже три пъти, моята е купувана на 33 лв. ако не греша и то скоро.

# 1 442
  • Мнения: 7 317
За първи път нямах "тропащи" грахчета-вчера доядохме пиУето с грах , от новата партида (не засякох време за варене , но беше не повече  от 20-25 мин.в студената вода)
За смесителя на душа-там вляво от слушалката е врътката , с едно палче е
Скрит текст:

# 1 443
  • Мнения: 3 086
Освен аз да съм попаднала на някаква куца партида.. Иначе на плика пише - варене - 15 минути.

# 1 444
  • Мнения: 10 441
Скирелата не е лоша, на мен пък ми хареса. Вкусовете са различни и това е нормално.
По-скоро за хранителните продукти лично за себе си търся информация за качество/произход на продукта, а другото е въпрос на лични вкусови възприятия - съвсем нормално е на един да се хареса нещо, а на друг - никак даже.

# 1 445
  • Мнения: 39 652
Разбрах къде е батерията на душа, мерси. Май не е моето нещо.

# 1 446
  • Асеновград
  • Мнения: 3 135
В нашия кауфланд в Ямбол има на браун на 18 .99 на касите се намират аз бях с такава детска понеже обичам да е с малка главичка
Та предполагам че и в другите филиали ще е на същата цена понеже са отлистени продукти

Я ме светнете какво и е в повече на тази четка за зъби та цената е такава. https://www.lidl.bg/bg/p/tvoeto-svezho-nachalo-salon-za-krasota- … tka-za-zbi/p34735    Смятам да взема на дребния вече нормална а не детска и чаках от Лидл някоя оферта, ама тази е поне два пъти по скъпа от пусканите преди.Че даже три пъти, моята е купувана на 33 лв. ако не греша и то скоро.
Брауна не беше ли с батерии? Аз затова искам да му сменя четката,че ми омръзна да зареждам батерии/ звяра забравя да я изключва ,в началото ме стряскаше като вляза в банята  докато разбера какво шуми/.

# 1 447
  • Мнения: 27 784
Майка ми готви от новия грах скоро- каза "никога повече"! Едва ли е тропал, по-скоро люспите са били проблем...

# 1 448
  • Мнения: 9 600
и аз скоро готвих, екстра си беше грахът.

# 1 449
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Другата седмица тоалетна хартия Фамилия мисля да вземем.
И брашно ще има, ама не знам дали искам вече Joy
Снощи една нарязана смядовска луканка за нула време омаахме с червено вино, забравих да ви снимам етикета Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 450
  • София
  • Мнения: 476
В нашия кауфланд в Ямбол има на браун на 18 .99 на касите се намират аз бях с такава детска понеже обичам да е с малка главичка
Та предполагам че и в другите филиали ще е на същата цена понеже са отлистени продукти

Я ме светнете какво и е в повече на тази четка за зъби та цената е такава. https://www.lidl.bg/bg/p/tvoeto-svezho-nachalo-salon-za-krasota- … tka-za-zbi/p34735    Смятам да взема на дребния вече нормална а не детска и чаках от Лидл някоя оферта, ама тази е поне два пъти по скъпа от пусканите преди.Че даже три пъти, моята е купувана на 33 лв. ако не греша и то скоро.
Брауна не беше ли с батерии? Аз затова искам да му сменя четката,че ми омръзна да зареждам батерии/ звяра забравя да я изключва ,в началото ме стряскаше като вляза в банята  докато разбера какво шуми/.
На Браун има детски четки, които се зареждат, а не са с батерии.

# 1 451
  • Мнения: 7 317
Да , забравих да отбележа , че наистина имаше доста люспи в грахта , но беше вкусен.(като завря , ги отстраних с решетъчна лъжица)

# 1 452
  • софия
  • Мнения: 25 807
Нито люспи имаше в граха, нито се вари трудно. Чуден се получи.

# 1 453
  • Мнения: 27 784
Ами, сравнението беше със замразения грах Чира. Той беше много фин. Може и различни партиди да има, знам ли, и от това да зависи...

# 1 454
  • Мнения: 69 227
Умирам за мазно шпеково саламче....що се оплаквате че бил сух...не мога ви разбера 😆

Общи условия

Активация на акаунт