Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 909
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 433
Здравейте, моля за мнения за блендера на Силвъркрест.

# 1 696
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 078
Здравейте, моля за мнения за блендера на Силвъркрест.
Върши работа. Моя е комплект с чопър и бъркалка за яйца/сметана.

# 1 697
  • Мнения: 626
Може ли снимка на тази френска леща, която хвалите тук? В нашия Лидл са тази на Родна стряха и една ситна в зелен пакет, но на нея пише произход Канада.

# 1 698
  • София-Младост
  • Мнения: 23 381
Само името и е френско;) Точно в зелен пакет е на Крина. Другото име е зелена леща.

# 1 699
  • София
  • Мнения: 6 141
Добре, че разбрах от темата за тази леща. Бързо се свари и.е вкусна.
Йей, блокчета от 100листа са пуснали. Дано детето е по-добре утре, че да ходим.

# 1 700
  • Sofia
  • Мнения: 21 728


Лично за мен преимуществото ѝ е, че не се разваряват зърната и я ползвам само за салати.

Тези блокчета с по 100листа с дебели листа ли са (ако са ги пускали и преди де) или са като скициниците им?

# 1 701
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Ако става въпрос за цветните, те са 80гр принтерна хартия. Стават за печат.

# 1 702
  • Мнения: 3 976
Аз сутринта ходих за тетрадки, етикети и взех от блокчетата. На това с 100 листа А4 пише 90 гр, тънички са. Има и формат А3, те са 100гр. - 40 листа.

# 1 703
  • Мнения: 626


Лично за мен преимуществото ѝ е, че не се разваряват зърната и я ползвам само за салати.



Тази зелена леща на Крина изобщо не съм я срещала в Лидл. Зелената, за която писах по - горе , че я има в нашия Лидл е друга. Наистина много ситна.

# 1 704
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Аз не знам дали я има в Лидл (не съм научила още асортимента им, нали ни е нов магазина Wink ), само знам, че тя се коментираше тук, а иначе също е от Канада.

# 1 705
  • София
  • Мнения: 11 502
 Здравейте, отново няма бадемово брашно от поне седмица-две. Имате ли представа ще се продава ли пак или...?

# 1 706
  • Мнения: 7 313
Някой нещо търси ли ?След малко отивам до Л. и мога да проверя за наличности на туй/онуй Wink

# 1 707
  • Мнения: 27 748
Здравейте, моля за мнения за блендера на Силвъркрест.
Върши работа. Моя е комплект с чопър и бъркалка за яйца/сметана.
Вероятно става въпрос за блендера от събота, а не за пасатора 3 в 1. Писала съм по-назад за блендера.
Роналд, при нас имаше преди около седмица.

# 1 708
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Здравейте, отново няма бадемово брашно от поне седмица-две. Имате ли представа ще се продава ли пак или...?
Коментираше се наскоро, че по Коледа и Великден го пускали май.

# 1 709
  • Мнения: 1 761
При нас бадемово брашно няма поне от месец. Що не си накупих повече като имаше...

Общи условия

Активация на акаунт