Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 772
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 6 781
По опит от други години бадемово брашно пускат преди Коледа, до около средата на януари се изчерпва и после пак преди Коледа се появява.
Листи за рисуване купувам винаги като пуснат (формат А4, 90g/m2) Детето ги харесва и рисува. От тези в хартиената брошура също купувам и съм доволна. Също и формат А3, които режа на две (благодаря на bradata, че сподели това).С една дума от всички листи съм доволна, че моето много рисува и са ми на сметка.

# 1 711
  • Мнения: 10 271
Бадемово брашно при нас също няма от известно време. Пробвах двата вида течна сметана (Пилос 30% и Милбона 22%, за готвене, не съм ги разбивала), не мога да кажа коя ми харесва повече, но и двата вида бих си похапвала директно от кутията.
От шоколадите от миналата седмица най-много ми хареса този, съжалих, че взех само един (белият само не пробвах, защото такъв рядко вземам)
Скрит текст:

# 1 712
  • София
  • Мнения: 11 492
Привет отново, бадемовото брашно със сигурност го купувах поне 2 месеца пред Коледа. Дано скоро пак пуснат, защото цената там беше най-добра.

# 1 713
  • София
  • Мнения: 2 446
Бадемово брашно има в Хит - постоянно и на нелоша цена.

# 1 714
  • Мнения: 3 968
С една дума от всички листи съм доволна, че моето много рисува и са ми на сметка.

Е, още по на сметка е принтерната хартия - 500 листи за 5-6 лева.

# 1 715
  • Мнения: 165
Здравейте. Някоя от вас ползвала ли е маслото за тяло в големите бурканчета, което е на промо от четвъртък? Дали миришат хубаво? По принцип ме дразнят аромати, които са прекалено силни и особено ако мирише на повече химия.

Имала съм с кокос, на миризма е добре, но консистенцията изобщо не ми допадна, така си замина в коша.

Благодаря ти, значи да го подмина.

# 1 716
  • Мнения: 18 612
Бадемово брашно има в Хит - постоянно и на нелоша цена.

Ако сте купували, може ли да кажете дали е фино смляно или е като в Лидл. От лидлското правя сурови бонбони, ама ако някой ден пак получа импулс да правя макарони, ще ми трябва по-фино.

# 1 717
  • Мнения: 1 521
И аз се разходих рано сутринта до Лидл.
Фъстъчено масло не видях. От американската седмица нищо не ми хареса.
Взех солна лампа, малко дрешки на детето. Патицата беше намалена и забърсах една. Взех да опитаме червените плодове от немската седмица, страхотни са. Чудя се защо досега съм ги подминавала Simple Smile
Магазинът е заринат със стока от предишни седмици - още има дори от ски екипите от ноември. От сега предусещам какви ще са големите намаления в четвъртък.

# 1 718
  • Мнения: 155
В кой ден получавате в пощата вестниците на Лидл? Само по веснъж ли ги получавате седмично или по няколко? Че нещо при нас спряха та се чудя да не би аз нещо да съм объркала Simple Smile

# 1 719
  • Мнения: 35 145
Ние никога не получаваме. Майка ми, която живее на 2 пресечки от нас получава. Май в петък

# 1 720
  • Мнения: 10 271
Зависи дали имат хора, които да разнасят брошури. От известно време при нас няма, иначе в събота-неделя чак ни ги носеха.

# 1 721
  • София
  • Мнения: 11 492
Бадемово брашно има в Хит - постоянно и на нелоша цена.
Благодаря ти, значи ще трябва някой ден да се разходя дотам. Знаеш ли каква е цената и за какъв грамаж?

# 1 722
  • Мнения: 27 688
И при нас е в петък. Често ги прибира някой за подпалки...

# 1 723
  • Мнения: 20 183
Бадемово брашно има в Хит - постоянно и на нелоша цена.
Къде точно стои, че там пада едно обикаляне....

# 1 724
  • София
  • Мнения: 6 083
Принтерна хартия ползваме за вкъщи за рисуване (но не става за боички, тънка е). За училище, обаче купуваме блокчета. Тези от 100 листа също са тънички, но другите детето ги яде за 2 дни и не смогвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт